Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Słynny piłkarz Sergio Agüero nie wstydzi się diabła.

https://www.standard.co.uk/sport/football/manchestercity/man-city-striker-sergio-aguero-carrying-a-knock-that-has-prevented-him-from-training-100-percent-a4260586.html

 

Nie on jeden, Inni mają skrzyżowane ręce wywalając język.

Tatuaże, rogi itp to ich ukłon w stronę boga tego sportu. To forma podziękowania i wiary.

Dlatego uważam, że naśladowcy Chrystusa nie powinni oglądać meczy piłki nożnej.

Czy Pan Jezus chodził na igrzyska?

 

Słuchajcie, są rzeczy neutralne jak lody, rower, opalanie. Ale są takie hobby, które psuja ludzi  i karmią ten system.

Piłka nożna właśnie należy do systemu boga z małej litery.

 

Szkoda, że większość zborów ewangelicznych nie naucza o świecie. Nie nauczają o współczesnym bałwochwalstwie. Wystarczy nie pic alkoholu, nie kłamać  itp a jest się zbawionym, ale zagrożenie jest we wszystkim co stoi wyżej od Boga, co kradnie relacje z nim. To są nowi bożkowie. Muzyka, sport, kulinaria.

Żebym byl dobrze rozumiany, nie jest źle biegać, jeździć na rowerze, czy nawet grac w piłkę, czy gotować. Sam uprawiam sport: biegam i robię pompki. Czasem coś upichcę 🙂 Ale żadna z tych dziedzin życia nie dominuje nade mną i nad relacją z Bogiem.

 

Wiem, że ten blog wielu osobom nie pasuje. Dla lekarzy ponieważ pisuje o szczepionkach. Dla hip hopwców bo neguje hip hop. Dla katolików gdyż neguję instytucję kościoła, dla Żydów bo pokazuje źe Judejczykami nie są, Dla fanów kina bo pokazuje okultyzm i w końcu dla ekumenistów gdyż pokazuje łączenie się w światową religię. Ale musicie zrozumieć, że ja nie pisuje pod publikę. Przecież generalnie opłacałoby mi sie być letniakiem  z uwagi na większe wsparcie. A tak poobrażali się na mnie ludzie mimo, że nikogo nie wyzywam.

Najlepiej to stworzyć blog new age a człowiek będzie kochany przez wszystkich. …..

 

 

 

 

 

Updated: 5 listopada 2019 — 14:07

11 komentarzy

Add a Comment
  1. dzięki. Nie przejmuje się zbytnio, ale pokazuje pewien mechanizm, gdzide chcąc pisac delikatnie musialbym pisac o rzeczach neutralnych.

 1. Cytuję Twój blog praktycznie od jego powstania, bo od 2013, mniej więcej. Dzięki twojemu pisarstwu odczuwam poprawę własnych relacji z Bożym Tatą. Robisz niesamowitą robotę! To że ktoś się nie zgadza w pewnych kwestiach z poglądami, które przedstawiasz to nie Twój problem. Ja osobiście chcę Tobie tu podziękować za to że często w najgorszych sytuacjach dla mnie, znajduje słowa ukojenia dla duszy. Chwała Jezusowi za twoją pracę!

 2. Jan Chrzciciel też wielu wkurzał. Ale za to wielu innym był bardzo potrzebny.

 3. Z tego co widzę na zdjęciu, to pilkarz wcale nie pokazuje żadnego znaku diabła, tylko pokazuje w języku migowym słowo: Kocham Cię
  https://www.google.com/search?q=j%C4%99zyk+migowy+kocham+ci%C4%99&sa=X&ved=2ahUKEwiI6J7ZqdPlAhWro4sKHVtBCscQ1QIoBXoECAoQBg&biw=1053&bih=530
  Znak diabła symbolizują dwa palce podniesione: wskazujący i mały.

  1. Nie we wszystkich wariantach języka migowego tak jest, często spotykane są jednak wszelkie kombinacje w tę stronę:
   http://www.serducho.pl/kocham_cie/czy_wiesz.htm

 4. “Szkoda, że większość zborów ewangelicznych nie naucza o świecie”
  Nieprawda 🙂 Nauczają. Tylko, że niezgodnie z Ewangelią 🙂 Zgodnie z duchem czasu.
  Po kazaniu luterańskim, żebyśmy kochali ten świat, pojąłem, że to faktycznie zmiana ławki z katolicyzmu, na protestantyzm (tylko z nazwy). Ale droga szeroka prosto do piekła niestety.
  1 Jana 2.15:
  “Nie miłujcie świata
  ani tego, co jest na świecie!
  Jeśli kto miłuje świat,
  nie ma w nim miłości Ojca.”
  Trzymajmy się zdrowej nauki raz przekazanej 🙂
  Z Bogiem!

 5. To co piszesz i ze widzisz prawdę to jest dzięki Bogu i nam to pokazujesz.Dobrze wiedzieć jakie są zagrożenia, zeby ich unikać i się ćwiczyć, nawet jak jest bardzo ciężko, ale Bóg chce mieć ludzi wypróbowanych, a nie letnich.Wiele osób ma szanse tu potwierdzić to co sami widzą lub potwierdzić domysły, prostować swoją drogę.Jezus jest prawdą, drogą i życiem.Nie da sie troche prawdy lub pół prawdy niestety, dlatego moze blog sie komus nie podobać, bo nie uznaje prawdy.Trwaj i umacniaj się, ja Ci dziękuję.

 6. “Mano cornuta” z tego co wiem zgodnie z przesądem ma jego pokazanie przynosić szczęście. W starożytności był znany w okolicach morza śródziemnego czy Indiach i miał znaczenie magiczne.

  Ale jego powiązanie z “rogatym bogiem” czy szatanem to dopiero wicca czyli czasy bardzo niedawne

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme