Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Rzymie ustawiono pomnik Molocha.

 

W dniu 28  października 2019 w Koloseum, miejsce męczeństwa chrześcijan ustawiono szatański pomnik niesławnego boga zwanego Molochem.

Kult Molocha objawiał się  składaniem ofiar  z dzieci. Wzmianka o nim pojawia się w Biblii (2 Kl 23.10). Czczony jakoby pod postacią byka. Średniowieczna demonologia uznaje Molocha za jednego z demonów.

 

 

Trwająca wystawa w Koloseum w Rzymie obejmuje rekonstrukcję Molocha – starożytnego bóstwa.

 

Wystawa, Carthago. Nieśmiertelny mit rozpoczęła ł się 27 września i zakończy się 29 marca – dwanaście dni przed tradycyjną papieską Via Crucis w Koloseum na Wielki Piątek, która przypada 10 kwietnia przyszłego roku.

 

Owa wystawa kartagińskich mitów budzi wielkie kontrowersje, w tym samych katolików.

 

Dla tej niezwykłej inicjatywy rekonstrukcja boga Molocha w wydrążonym brązie, zaczerpnięta z filmu Cabiria, starego epickiego filmu niemego z 1914 roku, wyreżyserowanego przez pionierskiego reżysera Giovanniego Pastrone i nakręconego w Turynie, została umieszczona przy wejściu do światowej sławy Koloseum….

 

Film z 1914 roku:

 

 

 

 

Włoski pisarz i członek Illuminati Gabriele d’Annunzio, 33 III  stopnia mason głęboko zaangażowany w praktykach seksualnych Magick przyczyniły się do scenariusza, pisał wszystkie sceny , nazywając postacie i nawet sam film. D’Annunzio, książę Montenevoso, książę Gallese, który zajmował znaczące miejsce w literaturze włoskiej od 1889 do 1910 roku, a później w polityce od 1914 do 1924 roku, jest uważany przez niektórych historyków za poetę, który wynalazł faszyzm i zainspirował Mussoliniego. 12 września 1919 r., Pięć lat po wydaniu filmu Cabiria,  wspieranego przez kilku byłych kumpli w czarnych mundurach zwanych „ arditi”d’ Annunzio wkroczył do miasta Fiume w Habsburgu (obecnie Rijeka w Chorwacji) i ogłosił się jego liderem. Podczas jego dziwnego, chaotycznego, 15-miesięcznego panowania nad miastem stało się ono rajem dla wszelkiego rodzaju iluminatów, takich jak okultyści, futuryści, wyznawcy wolnej miłości i oczywiście sataniści.

 

Według Martina Scorsese, w filmie Cabiria  reżyser Pastrone wynalazł pierwszy epicki film i zasługuje na uznanie za wiele innowacji często przypisywanych DW Griffith i Cecil B. DeMille.

Jedna z najbardziej szokujących scen tego filmu jest przedstawiana z wielką świątynią Molocha, gigantyczną trójgłową , z ustami jako bramą do niesławnej świątyni. Zdjęcia przedstawiają sto małych dzieci gotowych zginąć jako ofiary dla złego boga Molocha, a wewnątrz świątyni pełnej wielbicieli ciemnej strony uczestniczących w rytuale znajdujemy kolosalny posąg uskrzydlonego boga Molocha, wystawiony obecnie w wejście do Koloseum.

 

 

Według  Parco archeologico del Colosseo (Parco), głównej organizacji prowadzącej wystawę, celem „jest pomoc w przybliżeniu publiczności serii wydarzeń historycznych, które jednoczą dwie wielkie potęgi starożytnego świata, Kartaginę i Rzym”.

Pretekst podobny jak z ławkami homo w Kielcach…

Parco opisuje posąg Molocha jako rekonstrukcję z filmu z 1914 r .: „Rekonstrukcja straszliwego bóstwa Molocha, powiązana z religiami fenickimi i kartagińskimi, i przedstawiona w filmie„ Cabiria ” z 1914 r. (W reżyserii Giovanniego Pastore i napisana przez Gabriele D’Anunzio) będą stacjonować przy wejściu do Koloseum, aby powitać odwiedzających wystawę. ”

Rekonstrukcji też dokonał ten transeksualista:

 

 

Zrekonstruował …aborcję…

 

Podczas gdy niektórzy uważają przedstawienie Molocha przy wejściu do Koloseum za nieszkodliwą część wystawy, inni są zaniepokojeni sytuacją.

Kapłani wystosowali list w ramach protestu.

 

Natomiast nam pozostaje się zastanawiać, czy nie jest to zapowiedź wylania na Rzym Gniewu Bożego, czyli wypełnienia proroctwa apokalipsy:

 

“Upadł, upadł Babilon – stolica. I stała się siedliskiem demonów i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego, i kryjówką wszelkiego ptaka nieczystego i budzącego wstręt, (3) bo winem zapalczywości swojego nierządu napoiła wszystkie narody, i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, a kupcy ziemi doszli do bogactwa przez ogrom jej przepychu. (4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli: (5) bo grzechy jej narosły – aż do nieba, i wspomniał Bóg na jej zbrodnie”

 

 

 

 

Szokujące rzeczy się dzieją od około dwóch lat. Wylew LGBT, napływ nachodźców, bramy Baala w różnych częściach świata.

Zło się poszerza i napiera, ale wraz z naporem zła ludzie zaczynają widzieć satanizm elit.

 

Przy okazji pragnę z Wami się podzielić moim spostrzeżeniem. Mianowicie według moich odczuć uważam, że obecnie jest czas  PIECZĘTOWANIA LUDU BOŻEGO.

Kończy się czas łaski i nawracania.

 

 

 

Updated: 6 listopada 2019 — 07:38

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Co do końcówki, też tak czuję. Trzeba się określić. Masz być zimny albo gorący! I jest coraz większy rozdźwięk między wierzącymi w Jezusa a resztą społeczeństwa. Ta zasłona spuszczana na nich jest coraz bardziej widoczna. Po prostu nie widzą i nie słyszą. Zaślepieni kompletnie. Chociaż jest jeszcze garstka co ma wątpliwości…
  Skoro mamy poznanie to starajmy się pouczać tą garstkę co chce wiedzieć jak jest i dąży do Prawdy!
  ps.
  coraz więcej geopolityków mówi o świecie wielobiegunowym (czekam na tych 10 królów…)
  Wszystko powoli, ale stabilnie zmierza do końca, aż Król powróci!
  Amen 🙂

  1. Jeszcze jedna sprawa do tego tekstu. Zwróćcie także uwagę na trójkąt na brzuchu Molocha. Jest na nim piramida i oko tak samo jak na symbolu Illuminati i symbolu Jezuitów.

   1. Na tle słoneczka. To wszystko w kształcie przypomina katolicką monstrancję:
    https://www.holyart.pl/akcesoria-liturgiczne/monstrancje-kustodia-relikwiarze-trony/monstracje-kustodia-relikwiarze-metal/monstrancja-slonce-wys.-34-cm-kustodia-8-cm?gclid=EAIaIQobChMIv9bi_JzV5QIVl0MYCh1MAwEsEAQYASABEgKH2PD_BwE
    I dlatego Bóg znając ludzi zakazał czynienia obrazów, figurek i rzeczy “świętych”…
    Ludzie zwiedzeni nawet nie wiedzą przed kim klękają…

 2. W kinie w mieście blisko którego mieszkam, są takie stare plakaty na ścianach, i właśnie jednym z nich jest plakat tego filmu. Pamiętam, jak kilka lat temu, czekając, przyglądałam się im, i ten zwrócił moją uwagę – widziałam ludzi, którzy szli w kolejce do posągu z wyciągniętymi rękoma i uświadomiłam sobie, że to przecież kult Molocha. Obrzydliwy jest ten posąg i to, że te rzeczy dalej się dzieją. Ale pokrzepia mnie to, że niedługo nasz Król przyjdzie i to się skończy.

 3. To jakiś obłęd.. w ogóle to obrzydliwy ten posąg i w tym miejscu?… hmmm

 4. TO ** NIEPOTWIERDZONA ** WIADOMOŚĆ
  ZNAJOMA BYŁA W NIEDZIELĘ W KOLLOSEUM I NICZEGO !! TAKIEGO TSM NIE BYŁO!!!

  1. DrHałst. Oczywiscie, bo zło nie zna ani narodowości ani języka. Dopada każdego. Demon kusił nawet Jezusa! Zachęciam do czytania Ewangelii. Demon dopadł Judasza, Piotra katował Jana itp pytanie tylko czy będziemy realne zło nazywać sztuką, wyrażeniem artystycznym, duchem czasu czy mężnie będziemy trwać przy bogu i krzyczeć PRECZ demonom

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme