Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rozbiory Polski wynikiem manipulacji kościoła katolickiego.

Updated: 11 listopada 2019 — 13:23

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Siemka wszystkiego dobrego!

  Dla czego nie zapodales mojego komenta, ja nie chcę Was zindoktrynować ale jedynie pokazać pewne nieścisłości w pewnych zakresach pism, pogadajmy o tym 🙂 bo być może i ja wniosę cos prawdziwego do dyskusji 🙂

  pozdrawiam serdecznie ku chwale Boga Ojca.

  1. Ponieważ nie mam czasu na notoryczne uzasadnianie listów Pawła.
   Jeśli ktos ich nie rozumie, to nie oznacza, że cos nie działa.
   Ja np nie wiem jak działa telefon komórkowy, ale on działa.

   Jak nwidzisz uznaje w 100% listy Pawła i je rozumiem i nie przeszkadza mi to widzieć zwiedzenie zarówno wśród protestantów jak i kaotlików czy usuwaczy olistów Pawła.

   Wszystkiego Dobrego.
   Miłego Tygodnia w Jezusie Chrystusie. Niech łąska Jezusa sprawi, że będziesz dobrze reprezentował naszego Pana.

 2. Dość prawdziwe…(swoją drogą, nie dziwi mnie popularność wszelkich przeróbek z jp2 w tle)
  A to jako uzupełnienie do notki: https://m.demotywatory.pl/amp/4858271

 3. Z wielu zamków w Polsce istniejących Krzyżtopór jest najpiękniejszy (…) – pisał o zamku w Ujeździe Joachim von Sandrart, niemiecki malarz, teoretyk sztuki i wielki podróżnik, w wydanym w 1687 r. opisie Królestwa Polskiego.

  Calkiem niedaleko kielc w swietokrzyskiem leza ruiny najwspanialszej rezydencji magnackiej Polski (nie krolewskiej) z okresu przed wybudowaniem Wersalu.
  Jest to dla mnie symbol potegi naszego kraju i dobrobytu zanim nasz protestancki Szwed zlupil wszystko co dalo sie zlupic. Dwa lata skubancy zrywali z tego palacu wszystko co mialo wartosc i wywozili podobnie jak z reszta wartosciowych rezydencji w kraju.
  Jak piszesz o kulcie i kunszcie pracy portestanckiej to widze wlasnie jak pieczolowicie barki rzeczne i wozy przygotowywano .Wywozono delikatnie i pieczolowicie wartosciowa zawartosc szcegolnie tej rezydencji. Prosze przeczytaj o tym palacu wycinki art. i podsylam link w pdf. Nie z laski tylko z kradziezy , niszczenia , mordesrtw tzw. zbawienie protstanckiego szweda podszytego niemcem (ich wodz).
  http://www.tbc.tarnobrzeg.pl/Content/4733/ppzs01.pdf
  O wielkości budowli świadczy fakt, że przed wybudowaniem Wersalu, był to największy kompleks pałacowy w Europie. Zamek w pełni swej świetności funkcjonował zaledwie przez 11 lat. Symbolizuje on czas ukryty w postaci kalendarza, ponieważ: miał tyle okien ile jest dni w roku, tyle komnat ile jest tygodni, tyle sal ile jest miesięcy, oraz tyle baszt ile jest pór roku. Zamek był odzwierciedleniem wszelkich luksusów. Wyobraźcie sobie, że nawet konie w stajniach jadały z marmurowych żłobów. Stajnie zamkowe posiadają świetne właściwości akustyczne, i warunki tam panujące są tak dobre, że można by było nawet organizować tutaj małe koncerty. Dawniej na ścianach znajdowała się galeria przodków rodziny Ossolińskich, co oczywiście świadczyło o potędze rodu oraz jego zasługach.

  Nie brakowało też elementów przypominających o możnych właścicielach pałacu. Na jego murach, między oknami i we wnękach umieszczone były pełno postaciowe portrety członków rodu i spokrewnionych z nimi osób.
  Te wszystkie niezwykłe pomysły miały służyć oczywiście zadziwieniu i oszołomieniu widza. To było typowe dla stylu manieryzmu i sarmatyzmu.
  Mimo wielkich umocnień fortyfikacyjnych w 1655 roku Krzyżtopór został podstępem zdobyty przez Szwedów.
  Zamek po tym najeździe stale niszczał. Kilkakrotnie zmieniał swojego właściciela. Był nim m.in. generał wojsk litewskich Jan Michał Pac, Łempiccy. Po wojnie pałac przeszedł w ręce Skarbu Państwa. Dopiero od 1991 r. wyznaczone zostały w nim miejsca dla turystów.
  Obecnie wciąż trwają w Krzyżtoporze prace archeologiczne, które zaowocowały odkryciem wielu tajemnic manierystycznego pałacu. Zamek wciąż pozostaje jednak tajemnicą dla współczesnych nie tylko badaczy, ale turystów. W podziemiach tejże wieży znajduje się do dziś źródełko dające wodę o nazwie Krzyżtopożanka mającą wyjątkowe własności smakowe a nawet lecznicze.
  W prawej stajni panują znakomite warunki akustyczne. Są tak doskonałe, że budzą zachwyt znawców, którzy sugerują właścicielom obiektu organizację koncertów. Krzyżtopór miał mieć podziemne połączenie z Ossolinem. Ongiś Jerzy i Krzysztof jeździli tym lochem do siebie w odwiedziny. Droga ta miała być wyłożona głowami cukru, aby sanie poruszały się łatwiej i szybciej.
  W miejscu, gdzie dawniej były wspaniałe ogrody w stylu włoskim i francuskim, znajduje się dziś skromny krzyż upamiętniający kilkudziesięciu więźniów z Ostrowca Św. rozstrzelanych tutaj przez żandarmerię niemiecką w 1944 r. Powodem egzekucji był atak polskich partyzantów na samochód niemieckiego starosty Opatowa, w wyniku którego zmarła ciężarna żona starosty.

  1. Pomimo długiego wpisu opublikuję Pana komentarz, który skrócę, gdyz nic nie wnosi a powoduje brak przejrzystości. . Piszę Pana ponieważ tak się zwracam do osób, które nie są mi brać mi a jedynie bliźnimi.
   Szanowany Panie z USA. ów zamek był okultystycznym budynkiem i może niebawem o nim napiszę. Każdy nastepny własciciel szybko umierał a kształ budynku z lotu ptaka to pentagram.
   Nie zbuduje Pan sobie wiary krytyka protestantyzmu, który notabene nim nie był.
   Prawdziwi czciele oddają cześć w Duchu i w prawdzie. Bóg nie zalożył żadnej denoninacji. Ale to powinien Pan wiedzieć.

 4. A propos zamków pałaców itd. Ostatnio wpadłem na trop ? tzw domu czarnogłowych w Rydze. Na przeciwko tego domu stoi pomnik Neptuna. Odpowiednikiem w Polsce jest dwór Artusa w Gdańsku na przeciwko którego stoi co… Fontanna Neptuna. Były to miejsca zamieszkania przez najbogatszych ówcześnie kupców miasta. Oczywiście wiemy kto był i jest najbogatszy i kocha pieniążki. ?
  Ciekawe są ów rzeźby. W tych domach musiały się odbywać jakieś okultystyczne kabalistyczne ceremoniały.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Dom_Bractwa_Czarnog%C5%82owych_w_Rydze

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: