Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kościół katolicki jest kościołem diabła. Zaczynają się msze LGBT+.

Wiem, że dla wielu tytuł ten brzmi kontrowersyjnie a nawet obrazoburczo, ale wszystko jest kwestia wiedzy. Kościół RZYMU NIGDY w swej historii  nie reprezentował charakteru Jezusa.

To, że teraz ROZPOCZYNA SIĘ  jawne poparcie w tym kościele oznacza tylko, że wychodzą ze swym okultyzmem na jaw.

Każdy kto oglądał odcinek “7 metrów pod ziemią” pt “Byłem księdzem” wie, że wystarczy być cichym kapłanem nie protestującym wobec zła aby mieć wszystko. W ten sposób zło było akceptowane od początku tej religii Cesarstwa Rzymskiego.

 

Tymczasem dowiadujemy się, że Diecezja katolicka Salford w północno-zachodniej Anglii stała się jedną z pierwszych  z wielu diecezji katolickich w Wielkiej Brytanii, które rozpoczęły przyjmowanie „Mszy LGBT +”. W Salford, podobnie jak w innych diecezjach, Msze LGBT + cieszą się poparciem swoich lokalnych biskupów.

 

 

 

Reklamy Mszy stały się szeroko dostępne w kościołach i na różnych oficjalnych stronach parafialnych i diecezjalnych. Wiele z tych reklam jest ozdobionych tęczową flagą lub popularnymi obrazami katolickimi, takimi jak krzyże lub Najświętsze Serce wypełnione kolorami tęczy. Kilka grup zaangażowanych w organizację tych Mszy bierze udział w lokalnych homoseksualnych wydarzeniach związanych z „dumą”.

 

Czy widzicie teraz jaka duchowość kryje się za tzw Matką Boską? To sam Lucyfer pierwszy na świecie transseksualista:

 

 

 

 

 

Nie ma znaczenia fakt odmienności poglądów na LGBT+ w kościele Rzymu wśród kapłanów. Ma za to znaczenie to, że oni siebie na wzajem tolerują mimo odmienności. Dla przykładu na blogu blokuje osoby, które maja jad, takie chrześcijańskie szpile czy ludzi usuwających poszczególne księgi Pisma, ekumenistów itd. Zło musi poczuć się odrzucone.

 

“Szczęśliwy mąż, który nie idzie za radą występnych, nie wchodzi na drogę grzeszników i nie siada w kole szyderców, (2) lecz ma upodobanie w Prawie Pana, nad Jego Prawem rozmyśla dniem i nocą. (3) Jest on jak drzewo zasadzone nad płynącą wodą, które wydaje owoc w swoim czasie, a liście jego nie więdną: co uczyni, pomyślnie wypada. (4) Nie tak występni, nie tak: są oni jak plewa, którą wiatr rozmiata. (5) Toteż występni nie ostoją się na sądzie ani grzesznicy – w zgromadzeniu sprawiedliwych, (6) bo Pan uznaje drogę sprawiedliwych, a droga występnych zaginie.”.

 

 

Jestem szczęśliwy nie będąc w gronie osób szydzących, a wole mieć upodobanie w Prawie Boga, bo ono jest dobre. Mimo, że część ludzi usuwam, blokuje oni nadal wchodzą. Co za głód prawdy ale prawdy na zasadzie szwedzkiego stołu….

Miałem ostatnio trochę hejtu po tekście o szabacie. To dobrze, bo to oznacza, że demony się uaktywniły. One nienawidzą Prawa Bożego i tego, co oddziela nas od świata.

 

Inny człowiek napisał mi w mailu, że mam pychę ponieważ nie czytam jego bloga usuwającego listy Pawła :D. Komedia. Co za przestępstwo, bo nie czytam kogoś bloga…W ten sposób powinienem czytać stale blogi komunistów, a nawet tych, którzy uważają, że Jezus to szatan. Niestety ale zwiedzenie jest mega wielkie….

 

Wczoraj pewna osoba powiedziała mi w szacunku po wysłuchaniu mojego komentarza biblijnego, że jestem prawnikiem. To prawda, wszystkie sprawy międzyludzkie i postawy oceniać mamy na podstawie Prawa Bożego.

 

Msza LGBT jest łamaniem Prawa Bożego, ale sama msza bez LGBT+ również jest złamaniem Prawa Bożego.

 

 Za sprawą tej woli jesteśmy uświęceni przez ofiarę ciała Jezusa Chrystusa raz na zawsze. (11) A każdy kapłan staje codziennie do wykonywania służby Bożej, wiele razy składając te same ofiary, które nigdy nie mogą zgładzić grzechów. (12) Lecz ten, gdy złożył jedną ofiarę za grzechy na zawsze, zasiadł po prawicy Boga

 

 

To właśnie apostoł Paweł wyjaśnia a nawet obala dogmaty katolickie. Ofiara złożoną została raz na zawsze, a katolicka komunia jest w ten sposób zaprzeczeniem śmierci i ofiary Jezusa Chrystusa. Notoryczne przyjmowanie wafelka jako ofiary za grzechy jest bluźnierstwem. Ile razy nalewy przyjąć wafelek o kształcie słońca aby mieć odpuszczone grzechy? Zresztą, jeśli jest owa komunia i ofiara z prawdziwego ciała Jezusa, czyli z Jego stopy lub ręki, to po co dzieciom chrzty? Przecież grzechy zostały zgładzone podczas chrztu nieświadomych niemowląt.

 

 

Ten wzrost Mszy LGBT + w całej Anglii został przyjęty z zadowoleniem przez LGBT + Catholics Westminster. Ta grupa cieszyła się długoterminowym poparciem kardynała Vincenta Nicholsa , który jest zarówno ich lokalnym ordynariuszem, jak i starszym duchownym katolickim w Anglii. W marcu tego roku grupa otrzymała uprzywilejowane miejsca na papieskiej audiencji na Placu Świętego Piotra w Rzymie, po czym zostali zaproszeni na spotkanie i fotografowanie z papieżem Franciszkiem . Zostali oni przedstawieni papieżowi Franciszkowi przez Martina Pendergrasta, byłego kapłana, który jest w związku cywilnym z Julianem Filochowskim, byłym szefem Cafod, od 2006 roku.

 

 

 

https://www.lifesitenews.com/

 

Diecezja Salford jest najnowszą diecezją w Anglii, która zainicjowała Mszę LGBT + – organizując swoją pierwszą taką Mszę 12 października w kościele Holy Name Church w Manchesterze. Strona internetowa Quest twierdzi , że odegrali kluczową rolę w organizacji niedawnej Mszy w Salford.

 

 

Oni tam zawsze byli. To nic nowego. Tak samo jak szwajcarsy protestanci poparli homo małżeństwa. Niebawem przekonacie się że znaczna część pastorów poprze system antychrysta. Na razie niektórzy nie popierają, ponieważ straciliby nie tyle wizerunek co dziesięciny….

 

Poniżej angielskie i katolickie tzw Najświętsze Serce “Jezusa”.

 

Szanowni Rodacy katolicy. Nie mam w nienawiści katolików, ale te obrzydliwą i paskudną religię i pragnę myślę, że mniej niż Bóg, abyście wyszli z tego kościoła i przyszli do Boga i do Jego Słowa, które jest żywe i jest jak miecz obusieczny.

Pragnę też aby letni i laodycjescy protestanci również przyszli do Boga nieekumenicznego.

 

 

 

 

 

 

Updated: 12 listopada 2019 — 10:39

24 komentarze

Add a Comment
  1. czasem lubię ser 🙂
   jeśli w górach to oscypki, czy 20km od Zakopanego scypki (“o” im ukradli – monopol).

   1. Oscypki i scypki… To trochę tak jak z serem korycińskim na Podlasiu – mogą go produkować tylko gospodarze z gminy Korycin, Janów (nie ten od koni, taki inny…kiedyś była w siedzibie gminy Panderoza – taka dyskoteka która pojawiła się nawet w kilku scenach filmu pt. U Pana Boga za piecem, obecnie na miejscu owej dyskoteki działa…tłocznia soków…nie żartuję! ?)
    i chyba Suchowola (o ile się nie pomyliłam) po spełnieniu określonych warunków, ale czasem w sklepie można spotkać podobne wyglądem i np. zbliżone smakiem (ale nie takie same) cosie (też często produkowane przez rolników z tych terenów, ale którzy nie spełnili warunków na “koryciński”…albo przez rolników spoza tych gmin, tyle że np. z gmin sąsiadujących z tymi trzema…) i taki ser nazywa się wtedy np. “zagrodowy” ?

 1. Damian (z Sosnowca)

  Antychryst nie może być bezprawiem, jeśli Chrystus usunął prawo…
  ..komentarz dla tych którzy twierdzą, że Pan Jezus usunął prawo Boże.

 2. Może nie za bardzo w temacie, a jednak z nim związane. Bo dotyczy złego i jego płci.

  W Biblii napisano, że ludzkie kobiety ze związku z synami Bożymi, rodziły olbrzymów. Przypuszczam, /biorąc pod uwagę współczesne porody/ że były one dla kobiet ogromnym cierpieniem i wiele porodów kończyło się śmiercią rodzącej.
  Niejednej z nich zapewne “rozpruto” brzuch, bo płód nie mógł urodzić się w sposób naturalny. Ładnie brzmi nazwa tego zabiegu “cesarskie cięcie”.

  Nurtuje mnie problem płci synów Bożych. Skoro mogli oni mieć stosunki z kobietami to wynikałoby z tego, że są to “samce”.
  Tego spostrzeżenia – że są to “samce” – nie potwierdzają rzeźby i rysunki przedstawiające herszta zbuntowanych, na których ukazywany jest tak z cechami męskimi, jak i żeńskimi, czyli jako “obojniak”, najprościej ujmując i nie zagłębiając się w szczegóły dot. płci, którymi zajmują wybitni naokowcy i propagatorzy naoki zwanej gender .

  Dlatego przypuszczam, że nie inaczej jest z resztą bandy i to też nie wiadomo co to jest.
  Skoro mogli oni płodzić potomstwo z ludzkimi kobietami – to wykorzystywali do tego celu swe samcze narządy płciowe, które to narządy są aktywne i sprawne o czym świadczy owoc w postaci potomstwa.

  Dlatego uzasadnione są poniższe pytania:
  – W jakim celu STWÓRCA wyposażył ich w organy płciowe? Przypuszczam, że nie są te organy tylko na ozdobę i są one także aktywne i sprawne, czyli jeśli mogli płodzić, to można wysnuć wniosek, że mogłyby także rodzić.

  – Dlaczego nie utrzymują stosunków rozrodczych między sobą i same nie rodzą swego gatunkowo potomstwa, tylko płodzili mieszańce gatunkowe, nie tylko z kobietami, ale także z samicami zwierząt /mity greckie i rzymskie, i inne dawne podania/?

  – Dlaczego występowali w stosunkach prokreacyjnych z kobietami i samicami zwierząt tylko w roli dawcy nasienia, czyli samca. Nie słyszałem natomiast o tym by uczestniczyli w prokreacji międzygatunkowej jako samice?
  Na to pytanie mam przypuszczenie, że mogli oni znać skutki i zagrożenia jakie ponosi rodząca i nie odważyli się dlatego na rolę samicy.

  Piszę o tym, bo może coś o tym wiesz, lub coś słyszałeś o tym. Przy czym pragnę zaznaczyć, że nie jest to dla mnie problemem i nie puchnie mi od tego głowa.

  1. Trzeba zrozumieć to że kobiety zapłodnione przez upadłych aniołów rodziły normalne małe dzieci-noworodki, a później rosły takie dzieci do olbrzymich rozmiarów.

  2. Hm… może tu być mowa o inżynierii genetycznej.
   Jest o tym dużo w wykładach Waldemara Dalewskiego, w cyklu “A jak było za dni Noego” (kanał: Prawda ma znaczenie).

   Link:
   https://www.youtube.com/watch?v=oLfNABulVCw&list=PLBzF7dY4gWCLAWPW8Yh4P8p6Iu19sbXfU

   Z Panem Bogiem

    1. Ale ten pan chyba uważa, że Sodomici uprawiali sex z aniołami. Nie wiem skąd takie dane…
     Ja nie ufam temu kanałowi.

    2. Kiedy katolicy się ogarną co się dzieje w ich kościele??

 3. Jest tez opcja, ze aniolowie nie zapładniali kobiet, a owi synowie Boży, to po prostu lud Bozy ktory zmieszal sie z ludem bezboznym, co skutkowalo potopem, bo pozostal tylko jeden ostatni – Noe.

  Sprawa dyskusyjna i uważam ze nie mozna jednoznacznie stwierdzić co sie tam wydarzyło.

  Dodam ze “nephilim” wzielo sie z hebrajskiego słowa naphal, co znaczy upasc. Upadli ludzie.

  1. W takim razie nie powstaliby giganci.

   1. Z tego co wiem ogolnie, przed potopem ludzie byli wiekszych rozmiarów, jest opcja ze stopniowo zaczeli sie “kurczyc”, a potem zostala takich juz tylko garstka, jak np ci ktorzy mieszkali w kanaanie.

    Historie o tym “dokladnie” opowiada jedynie ksiega henocha, ktora jest moim zdaniem niebezpieczna, Pan Bóg nigdy raczej nie zdradzal imion upadlych aniolow, jedynie Bożych. Dlaczego i skad autor ksiegi henocha, wzial te imiona?

    Pozwole sobie jeszcze skopiować z wikipedii:

    Słowo nefilim w języku hebrajskim (oraz analogiczny termin nefilin w języku aramejskim) jest derywatem rdzenia nafal (hebr. נפל, nafal) oznaczającego „upadać”, „spadać” ale także „oddać hołd”, „upuścić”, „zginąć”, „ponieść porażkę”, „posmutnieć”[5]. Końcówka -im określa liczbę mnogą czasownika, zaś masorecka wokalizacja wskazuje na schemat pa‘il (tutaj: nafil) analogicznie do takich słów, jak kadisz, ‘aric i bahir. Forma ta używana jest rzeczownikowo w znaczeniu biernym do opisywania długotrwałych stanów, dlatego nefilim oznacza „ci, którzy upadli i w tym stanie trwają”. Sama etymologia słowa wyjaśnia jednak niewiele a konkretne znaczenie terminu nefilim należy rozpatrywać w danym kontekście zastosowania[6].

    1. Chciałbym jeszcze dodac, ze jest napisane, iz Synowie Boży brali sobie za żony kobiety “wszystkie, jakie im sie tylko podobały”. Uwazam ze jest to cecha typowo ludzka, bo aniolowie jako stworzenie innej “klasy”, według mnie, nie zostały wyposazone w popęd, aby czlowiek mogl sie im podobać…. gdyby aniolowie naprawdę chcieli zaludnic ziemie swoim potomstwem, brali by sobie za żony wszystkie kobiety, po co by mieli wybierać?

     1. tak tylko jest problem z inkubami w nocy. Jest wiele świadectw takich gwałtów.

      1. Tak. W sumie to jest dosyc ciekawe. Jednak jaki jest w tym cel? Zaplodnienie? No chyba raczej nie. Popęd? Z tego co wiem, podczas paralizow sennych demony potrafia sie dobierac tez do osób płci męskiej.

       Sam juz nie wiem co o tym myslec.

       1. Ceniony przeze mnie Volter Veith mówił na jednym z wykładów, by nie wierzyć w żadne opowieści o współżyciu aniołów z kobietami. Synowie Boży czyli lud Boży wybietali sobie kobiety ze świata. A ich potomatwo nazywane olbrzymami, miało znaczenie takie że byli olbrzymami na świecie w sensie stanowisk jakie posiadali dzięki tym małżeństwom, te dzieci mogły być przykładowo celebrytami, urzędnikami, zasiadać w rządzie, I może dlatego nazwani olbrzymi.

         1. To wszystko jest ciekawe i do rozważenia.

 4. Okropność ?
  Cóż, kolejne puzzle w układance pewnych “osób”…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: