Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Nieplanowane” – ważny film. Ale bohaterka przeszła na katolicyzm.

 

Opis filmu brzmi bardzo zachęcająco:

 

“„Gdybyś miał zobaczyć w tym roku tylko jeden film, zobacz Nieplanowane…”– ta nieodosobniona opinia najlepiej oddaje wrażenie, jakie na milionach widzów za oceanem wywarł obraz dwójki amerykańskich reżyserów. Dzieło – ze względu na odzew społeczny – określono jako przełomowe, a nawet rewolucyjne!”

 

Co ciekawe, jeszcze lepszą reklamę robią portale lewicowe:

 

. Środowiska pro-life traktują go jako prawdę objawioną. Środowiska pro-choice punktują nieścisłości i manipulacje, nie zostawiając na nim suchej nitki. Jedyne, co zrobił ten film, to spolaryzował i tak skonfliktowane środowiska.

Pytanie, po co? Komu był potrzeby taki film? Prawdziwa Abby chwali się, że po seansie niektórzy nawracają się jak ona. Ze zwolenników możliwości wyboru zamieniają się w osoby, dla których aborcja to morderstwo. Bez względu na wszystko.” Polityka

. Środowiska pro-life traktują go jako prawdę objawioną. Środowiska pro-choice punktują nieścisłości i manipulacje, nie zostawiając na nim suchej nitki. Jedyne, co zrobił ten film, to spolaryzował i tak skonfliktowane środowiska.

Pytanie, po co? Komu był potrzeby taki film? Prawdziwa Abby chwali się, że po seansie niektórzy nawracają się jak ona. Ze zwolenników możliwości wyboru zamieniają się w osoby, dla których aborcja to morderstwo. Bez względu na wszystko.

polityka.pl

 

 

Poniżej prawdziwa bohaterka opowiada po krotce swoja przygodę z parrent Hood oraz metamorfozę jaka przeszła.

 

 

 

Cytat:

 

“Aborcja jest najbardziej DOCHODOWĄ   usługą w Planned Parenthood.

 

Abby Johnson dorastała w Rockdale w Teksasie i ukończyła  Rockdale High School . Uzyskała tytuł licencjata z psychologii na uniwersytecie Texas A&M oraz tytuł magistra w dziedzinie doradztwa na Uniwersytecie Sam Houston State University, a więc jest to wykształcona kobieta i żaden lewicowiec nie może jej zarzucić ciemnogród….

 

Johnson została wychowana jako Południowa Baptystka , ale opuściła kościół, ponieważ sprzeciwił się jej pracy w Planned Parenhood i razem z mężem  przeszli na katolicyzm w roku 2012.

 

 

Abby Johnson uczestniczyła w marszu kobiet w 2017 r. ,  w masowym proteście przeciwko nowo inaugurowanemu prezydentowi Donaldowi Trumpowi w styczniu 2017 r.

 

Osobiście jestem zaniepokojony faktem monopolu katolicyzmu ruchów antyabrocyjnych.

Co jakiś czas powtarzam, że LGBT być może wystawia gejów i lesbijki na odstrzał. Wychodzą z domów, ujawniaja sie a w odpowiednim momencie wejdzie surowe prawo religijne..

Jeśli dodamy do tego Prawa Noachidzkie, to wyznawcy LGBt mogą być po prostu zabijani. Jedna światowa religia będzie miała swój sąd i swoje prawo religijne.

Ostatnio częściej mówi się o schizmie w KRK. Nie zdziwiłbym się gdyby w ciągu kilku miesięcy odwołano papieża i pojawiłby się nowy wybawiciel, taki ze słusznego narodu, który “posprzątałby” po Franciszku.

W dalszym ciągu mam także w głowie film pt Ksiądz, w którym to przyszłość zdominowana jest przez biskupów. Każdym miastem rządzi biskup.

 

W filmie “Ksiądz” uderzają w oczy dwie sprawy: pierwsza to apokaliptyczne rządy papiestwa, druga zaś to znak krzyża na czołach.
Akcja toczy się w przyszłości gdzie ludzkość jest zamknięta w miastach gettach a poza nimi grasują demony.
Jest tylko jedna rodzina mieszkająca poza miastem w domu na odludziu. Narażona jest na ataki demonów i wampirów, które grasują po zmroku. Członkowie tej rodziny w związku z tym, że nie mieszkają w mieście rządzonym przez papiestwo nie posiadają także znaku krzyża na czole. Superbohaterem jednak jest tajemniczy ksiądz o sprawności Jamesa Bonda.

Dlatego bądźmy czujni. Jeszcze scenariusz czasów ostatecznych może nas zaskoczyć.

 

Być może Abby Johnson trafiła do kościoła katolickiego ponieważ protestanci są w tej kwestii bardziej cisi.

 

Znalazłem także sprzeczne informacje do świadectwa

 

Johnson powiedziała w niezliczonych wywiadach i w swoim pamiętniku, że widziała trzynastotygodniowy płód rozerwany na kawałki na monitorze ultrasonograficznym, czego, jako administrator, a nie lekarz, nigdy wcześniej nie widziała. Ale klinika przekazała Texas Monthly rekordy dotyczące tej daty, które podważają jej konto. Po pierwsze, zapisy nie wymieniają żadnego pacjenta powyżej dziesięciotygodniowej ciąży. Ponadto odzwierciedlają fakt, że jedyny pacjent z Afroamerykanów – jak Johnson opisał kobietę, której zabieg obserwowała – był w szóstym tygodniu ciąży, co oznacza, że ​​na USG nie byłoby płodu, tylko zarodek i nie było potrzeby medycznej przede wszystkim ultradźwięki.

https://www.texasmonthly.com/news/fact-fiction-pro-life-celebrity-abby-johnson-unplanned/

 

Jakkolwiek było, dobrze, że ten film powstał. Po pierwsze po to, aby uświadamiać kobiety. Po drugie, żeby ujawnić motywy działania Planned Parenthood.

 

Oficjalny trailer:

 

 

 

Zaktualizowane: 12 listopada 2019 - 20:01

2 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Dziwne to świadectwo nawrócenia. Jak zobaczenie martwego dziecka ma się do zbawienia? Nie rozumiem.

    1. Ja też nie, rozumiem że mogło ją przerazić i zasmucić to co dostrzegła przy jednym z “zabiegów” (co zresztą też spowodowało odejście z kliniki), ale reszty już nie rozumiem…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish