Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mecz Izrael – Polska i komentator z kłódka na ustach. Duda i powrót religii Mojżeszowej.

https://www.youtube.com/watch?v=wOMuAZJtibA

 

 

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Oglądałem ten mecz i faktycznie kilka razy pokazywali jak piłkarz Izraela popycha polskiego bramkarza i zero reakcji komentujących i jak dobrze pamiętam sędziów tego spotkania.

  1. Okropność…
   Nie jestem fanką piłki nożnej, ale takie zachowanie jest po prostu straszne…a że nie zareagowano to się niestety nie dziwię dlaczego, jednak mimo wszystko szkoda że ktoś tego nie przerwał… ??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️

  1. Panie Icku, ma Pan złe serce pełne szydery.
   Niech pan przyjdzie do Jezusa, który uwalnia z każdego zła.

   1. Panie adminie, ironię kieruję tylko w stronę cedzących komara jątrzycieli. Inwektyw i wulgaryzmów nie stosuję. Życzę otworzenia oczu i odejścia od bzdurnych, nic nie wnoszących zagadnień i tematów. Wtedy blog będzie wnosił cokolwiek dobrego.

    1. Panie Icku, póki co sam fakt, że co kilka dni docina mi Pan świadczy o tym, że ma Pan złe serce, zepsute. Ma Pan w sobie wiele nienawiści.
     To nie jest blog ekumeniczny dla wszystkich. Zreszta nawet blogi kulinarne potrafią byc miejscem sporu ludzi… a cóż dopiero religijne czy polityczne…
     Ja nie zmienię pod Pana konwencji bloga. pan chce na siłę abym nie zajmował się dla Pana drażliwymi tematami.
     Ja nie w wchodzę co kilka dni czy codziennie na jakiś blog żeby kogoś atakować. Szkoda mi zdrowia i bałbym się Boga, ale skoro Pan się nie boi to może dalej mnie Pan nękac bo tylko szydzić Pan potrafi a zero argumentów. Ja jestem cierpliwy i zaczekam na działanie Boże na Panu nie będę się mścił czy cos w tym stylu.
     Zemstę zostawiam Bogu.
     Jesli to Panu sprawia przyjemność to może Pan dalej mnie nekać i drwić a ja będe się za Pana modlił….

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme