Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wezwanie rezerwistów we Wrocławiu w nocy. Zapowiedź wojny?

Każdy rzetelny bloger będący także dziennikarzem chcąc nie chcąc  stara się sprawdzać uzyskane informacje, zwłaszcza te kontrowersyjne. Ciężko mi było uwierzyć w tego newsa, a ja nie jestem nastawiony jak co niektórzy vlogerzy na tzw monetyzację i show. Ta grupa producentów żyje ze strachu ludzi. Podwyżka wieku emerytalnego, “Jezus kosmitą?”, “Ukraińcy nas będą mordować” itp tytuły mają ściągnąć niedojrzałych odbiorców do sprytnych autorów blogów i vlogów.

Dla mnie ważne jest badanie czasów ostatecznych w kontekście biblii.

Osobiście tak jak to co jakiś czas wspominam obstawiam na wojnę, ale nie wszystko jest wojną co wygląda na wojnę….

 

Ten news ma już kilka dni. Bodajże pięć i zastanawiałem się długo nad tym, czy coś napisać.

Przyznam że nie słuchałem nikogo omawiającego te wiadomości z Wrocławia ani nie czytałem. Zresztą bardzo rzadko czytam newsy u innych.

To tak tytułem wstępu.

 

Teraz suche informacje.

W czwartek we Wrocławiu pojawiło się wezwanych w nocy około 1000 rezerwistów. Przyszli do nich kurierzy wręczając natychmiastowe wezwanie do jednostki Wrocławskiego Pułku Dowodzenia przy ul. Trzmielowickiej we Wrocławiu.

 

Co jest interesujące wojsko opatrzyło to wezwanie klauzulą  jako niejawne. Ciekawe wywrócenie słów. Jestem blogerem, bardziej humanistą co do umysłu i predyspozycji i zawracam uwagę na konstrukcję słów. Być może się mylę z niewiedzy, ale bardziej śmiałym określeniem i wymownym jest “tajne”, a nie niejawne.

 

Major Błażejewski oficer prasowy zapytany o standardowość takich akcji odpowiedział:

 

Co oznacza regularność i cykliczność? – O tym decydują przełożeni ….

 

W ten sposób ominął on sprytnie jak przystało na zajmowaną funkcję oficera prasowego, odpowiedź konkretną jak często są organizowane takie wezwania, co budzi przynajmniej we mnie głęboką ciekawość.

 

Teraz zachodzą następujące pytania:

 

 1. Czy owe wezwania były pogróżką Aszkenazi za 11 listopada?
 2. Czy też może był to test na sprawność przed faktyczną wojną?

 

Myślę, że odpowiedź na drugie pytanie będzie dosyć ciężka. Jednakże pamiętajmy, że Polska jest jednym z nielicznych krajów gdzie mówi się zdecydowane NIE dla jak to biblia mówi o homoseksualizmie obrzydliwości.

Po drugie, mimo wszystko możemy swobodnie czytać biblię w odróżnieniu od Rosji, gdzie Świadków Jehowy wsadza się do więzienia a nawet wysyła do Łagrów.

W końcu po trzecie to ma być Polin, a nie jakaś tam Polska.

 

Dodatkowo przypomnę tylko, że według założeń Klubu Rzymskiego Polska ma być w strefie Rosji:

 

 

My, chrześcijanie biblijni nie mamy się czego bać i całą swoją nadzieję łożymy w Bogu, gdyż on jest naszą latarnią. Spiski nie zbawiają, to znaczy same w sobie nie ratują. Takie wiadomości należy czytać, ale tylko po to aby zbliżyć się do Boga.

 

W ewangelii Łukasza jest napisane:

 

“ „Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym” Łukasz w 21

 

 

Teraz dopiero na koniec tekstu podejmę się czegoś co można nazwać duchowym spiskiem.

Otóż jak wiecie miałem usterkę bazy danych w środę. Był to 13 listopada. Tego dnia w Słowacji zginęło w wypadku autokaru 13 osób. Tego samego dnia, a raczej wieczoru czyli wciąż 13wgo do drzwi Wrocławian zapukano z wezwaniem….

 

 

źródła informacji:

https://gazetawroclawska.pl/wroclaw-mobilizacja-w-wojsku-przed-koszarami-tlum-wezwanych-w-srodku-nocy/ar/c1-14580127

 

https://www.tvn24.pl/wroclaw,44/wroclaw-mobilizacja-w-wojsku-wezwania-przyszly-noca,985325.html

___________________

 

 

Bóg jest wszędzie – nawet w wiadomościach. Dlatego każdą historię interpretuję przez pryzmat wiary.

Umieszczam interesujące materiały pomagające zrozumieć ten świat w kontekście Pisma.

Ale aby robić to co robię wymaga dużo pracy i czasu.

Jeśli więc chcesz możesz mi pomóc być  głosem prawdy w oceanie mainstremowych mediów i katolickich  wspierając mnie:

 

Odbiorca: Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

 

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję wszystkim w imię Jezusa.

 

______________

 

Updated: 19 listopada 2019 — 08:53

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Piotrze. Jestem żołnierzem, więc sie wypowiem dla informacji.

  Informacje niejawne dzielą się na klauzule, a najniższą klauzulą są zastrzeżone i pewnie takie wezwania otrzymali rezerwiści, choć musieliby być do nich dopuszczeni, wyższe są poufne, tajne i ściśle tajne ale żeby je czytać trzeba miec postepowanie sprawdzające służb bezpieczeństwa i wydane poświadczenie bezpieczeństwa (ustawa o ochronie inf niejawnych) , niejawne tez są dane osobowe i korespondencja też, więc nic nie powiedział rzecznik, jak oczywiste oczywistości.

  Za sld i po zniszczono całkowicie rezerwy osobowe i są to informacje dostępne ogólnie. Od jakiegoś czasu, zaczęto je odbudować, a jako że nie mamy służby zasadniczej, (jest zawieszona odkąd mamy zawodową,) trzeba nam narodowe siły rezerwy i rezerwistów powołuje się na rotacyjne szkolenia utrzymujące ich w trybie. Normalne we wszystkich krajach i w Polsce tez tak było dopoki nie zniszczono systemu na pocz 21 w.
  A że pis to zmienia, wiec dla niektórych wydaje się to czyms niezwykłym (co roku kilka razy media sieją panike)

  Wojsko odbudowuje informowanie w trybie alarmowym bo każda jednostka musi oszacować swoją gotowość w czasie wynikającą z ich przeznaczenia wojennogo. Konstytucja mowi, że każdy obywatel winny jest chronić swoją ojczyznę i tyle z suchych informacji.

  Inną rzeczą jest to, że idzie ku gorszemu i znaki czasu z Biblii sie wypełniają ale same te wezwania nie są niczym wyjątkowym. Nie trwozcie sie, to musi sie stac ale to jeszcze nie koniec. Pozdrawiam bracia i siostry.

  1. Problem w tym, że raptem 2 dni temu podobne wezwania dostali mieszkańcy Malopolski. Nie wiem, nie znam się, ale powiedz Ty Łukaszu, czy to jest naturalne aby w dwoch regionach Polski wezwano kilka tysięcy rezerwistów?

   1. Tak, myślę że tak ale musialbym prześledzić historię w prasie bo jest dostepna. Zależy na kiedy dostali wezwania. Inne ćwiczenia rezerwy odbywają się kilkukrotnie w roku we wszystkich jednostkach w Polsce, do tego obrona terytorialna i szkoły mundurowe. Pełno tego, jak mówię – znaki czasu ale motywowane jest to obronnością, taki jest model i do tego sie wraca po prostu, wszyscy specjalisci od lat o tym trąbili, oczywiście z perspektywy kogos z poza kręgu moze to niepokoić samo w sobie. Inną rzeczą jest, że NWO chce dzielić i rządzić i kiedyś napewno coś sie zacznie, ale myślę, że nas wcześniej poinformują bo każda jednostka musi się przygotować na mobilizacje.

  2. Mam pytanie, jeżeli ktoś zataił przed komisją wojskową chorobę psychiczną i dostał kategorię A, czy grożą za to jakieś kary?

   1. Tak samo zrobiłem, w razie wezwanie będę się ukrywał, za nic do wojska nie pójdę.

 2. Uważałbym też na info tvnowskie bo powołują się na gazetę wrocławską, podając te wszystkie straszne rzeczy i liczby, a źródło jest bardziej od nich wyważone

  https://gazetawroclawska.pl/zolnierze-rezerwy-przyjechali-do-wroclawia-na-cwiczenia-film-zdjecia/ar/3830871

  https://wszwwroclaw.wp.mil.pl/pl/articles/6-aktualnosci/2019-11-168-cwiczenia-wojskowe-zonierzy-rezerwy/

  sprawdzone pobieżnie ale liczby tvn się nie zgadzają, ani info o czasie dostarczenia wezwań tylko adres jednostki.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme