Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bezwyznaniowy pastor Rick Wiles pod obstrzałem chazarskich mediów i portali “chrześcijańskich”.

Tym różnimy się od USA, że w Polsce nie ma tak silnych i jawnych mediów i liderów (pseudo) protestanckich jak ma to miejsce w USA. Na naszym podwórku odkrytym zwolennikiem syjonizmu i to jeszcze nie tak do końca jest pastor Chojecki. Reszta to kryptosyjoniści. Uważam, że blisko 100% zborów jest proizraelska co jest sprzeczne z biblią.

 

Zobaczyła to niegodziwa siostra jego, Juda. Zobaczyła, że za wszystkie czyny nierządne, jakie popełnił Izrael-Odstępca, odrzuciłem go, dając mu list rozwodowy4. Lecz nie zatrwożyła się niegodziwa siostra jego; poszła także i ona cudzołożyć. Jeremiasza 3. 

 

 

 W owym dniu złamię łuk Izraela na równinie Jezreel. (6) Potem znowu poczęła i urodziła córkę. I rzekł Pan do niego: Daj jej na imię Niemiłowana, bo już nie będę dłużej okazywał miłości domowi Izraela ani im nigdy nie przebaczę. Ozeasza 1. 

 

 

Czy możemy jeszcze cytować biblię, czy jest to anty,…coś tam już?

 

 (4) Oskarżajcie swą matkę, oskarżajcie – bo nie jest już ona moją małżonką (ani ja nie jestem jej małżonkiem) Ozeasza 2. 

 

Bóg wyraźnie poinformował, że ma ROZWÓD Z IZRAELEM.

Jednak i tak to nie Izraelici panują nad światem. Dobrze wiemy, że banki, media, hollywood, kościól rzymski, niby protestanckie denominacje sa w rękach chazarsko-edomickich. Może nie wszyscy to rozumieją. Po prostu biorąc pod uwagę rozwód Boga z Izraelem i tak nie możemy mówić o tym przez pryzmat obecnego nieprawdziwego Izraela, który jest Izraelem geograficznym i państwowym, a nie Izraelem pokoleniowym…

Zapewne mieszkają tam Judejczycy czy garstka Izraelitów, ale dobrze wiemy, że już za czasów Jezusa Judeą rządził Edomita Herod i tej nacji był cały dwór. Już wtedy…

 

Obecnie prawdziwym Izraelem są chrześcijanie pełniący wolę Ojca. Jezus nie założył ani żadnej religii ani nie przywrócił państwa Izrael…

Nie ma już Judejczyka ani Greka.

Co do potomstwa Abrahama, to ja i naśladowcy Jezusa jesteśmy Izraelitami. Tak wynika z biblii.

 

Albowiem ani obrzezanie, ani nieobrzezanie nic nie znaczy, lecz nowe stworzenie.
A pokój i miłosierdzie nad tymi wszystkimi, którzy tej zasady trzymać się będą, i nad Izraelem Bożym. Ga 6. 
 (8) Albowiem ganiąc ich, zapowiada: Oto nadchodzą dni, mówi Pan, a zawrę z domem Izraela i z domem Judy przymierze nowe. (9) Nie takie jednak przymierze, jakie zawarłem z ich ojcami, w dniu, gdym ich wziął za rękę, by wyprowadzić ich z ziemi egipskiej. Ponieważ oni nie wytrwali w moim przymierzu, przeto i Ja przestałem dbać o nich, mówi Pan. (10) Takie jest przymierze, które zawrę z domem Izraela w owych dniach, mówi Pan. Dam prawo moje w ich myśli, a na sercach ich wypiszę je, i będę im Bogiem, a oni będą Mi ludem. (11) I nikt nie będzie uczył swojego rodaka ani nikt swego brata, mówiąc: Poznaj Pana! Bo wszyscy Mnie poznają, od małego aż do wielkiego. Hbr 8

 

 

Ten uzurpatorski Izrael nie zawarł przymierza Nowego z Bogiem. Nie wszedł w związek z Jezusem.

Nie będzie już rabbiego pouczającego Poznaj Boga, bo wszyscy będą mogli i mogą poznać Boga OSOBIŚCIE.

 

 

Prawdziwi Izraelici, którzy mieli się nawrócić już się nawrócili.

 

A Izajasz woła nad Izraelem: Choćby liczba synów Izraela była jak piasek morski, tylko resztka ocalona będzie. Rzymian 

 

Dlaczego Bóg nie odrzucił całego Izraela?

Ano dlatego:

 

 Pozostawiłem sobie siedem tysięcy mężów, którzy nie zgięli kolan przed Baalem

 

Ale to nie jest ten sam Izrael. Dom Judy, resztka Izraelitów i chrześcijanie to nowy Izrael.

Obecni Żydzi są mieszanką wielu nacji i nic nie mają wspólnego z Prawem Bożym.

Zresztą sami pastorzy brzydzą się Prawem Bożym mówiąc, że to judaizm. Jakby Prawo Boże, moralne było elementem judaizmu… Niesamowita manipulacja. Problem w tym, że Bogu były obrzydłe ceremonie judaistyczne. On chciał posłuszeństwa wobec Jego Prawa.

 

Ufff długi wstęp do newsa…

Uważam, że nie wszyscy rozumieją teologię nowego Izraela i Nowego Przymierza.

 

To jest niesamowite…. Jeden z największych chrześcijańskich portali w USA nadał tytuł swemu artykułowi spychający do narożnika ludzi zdrowo krytykujących obecny Izrael:

 

“Kiedy nękający Żydów przywódca chrześcijański sprawia, że ​​Jezus wygląda źle”

 

 

Piszą oni tak:

“prowadzący telewizję chrześcijańską Rick Wiles nazywa oskarża nazywając „ ŻYDOWSKI PUCZ””

 

Ich system broni się. Napisali wiele sugestywnych i pełnych manipulacji zdań:

 

Tragiczne, po raz kolejny, w oczach religijnych Żydów słowo „chrześcijanin” kojarzy się ze słowem „nienawiść”. I znowu imię Jezusa zostało zniesławione przez jednego z Jego  wyznawców. Co za okropny wstyd.

 

 

Każą inną nację można krytykować. Z Polaków robić nacjonalistów, pisać o polskich obozach zagłady, ale tutaj ludzie mają być cicho sza.

Niestety, ale system jest ich a więc prawdy się nie dowiecie w zborach protestanckich.

 

Granie na uczuciach:

 

Do tej pory chrześcijanie na całym świecie kierowali się dobrem, budowaniem szpitali, opieką dla sierot, karmieniem biednych, uruchamianiem programów edukacyjnych, żeby wymienić tylko kilka. A niektórzy z najświętszych ludzi na świecie to oddani chrześcijanie, ludzie wycofują się od nienawistnych słów takich jak Rick Wiles.

 

 

Innym przejawem antysemityzmu jest wg tego pseudo chrześcijańskiego portalu takie oto spostrzeżenie:

 

Na początku tego roku Wiles twierdził, że „Żydzi” byli właścicielami Donalda Trumpa i Białego Domu, twierdząc również, że „Żydzi” byli właścicielami ewangelicznych przywódców chrześcijańskich, którzy otaczali Trumpa.

 

 

Jeju, prawda określana jako nienawiść. Oczywiście, że Żydzi są właścicielami nie tylko Trumpa i Białego Domu, ale i Polski i wielu innych krajów. 99% banków centralnych wszystkich krajów należy do żydowskiego pochodzenia Rotchildów, a więc w czym jest nienawiść tego odważnego i niepoprawnego politycznie pastora Wilesa? Czy już sam fakt określenia narodowości bankierów jest nienawiścią? To jak w takim razie nazwać polskie lasy? Czy będzie to antypolonizmem? Jak określić wpływ kościoła żydowsko-katolickiego na Polskę? anty czym?

Może już sam fakt polskości jest antysemityzmem?

 

Ja jako chrześcijanin kocham Judejczyków i chętnie bym poznał prawdziwych Judejczyków. Nie Edomitów i Chazarów ale Judejczyków.

 

 

 

Nie Chazarów, ale Izraelitów.

 

Wiles twierdzi, że „Żydzi. . . są oszustami, knują, kłamią, robią wszystko, co muszą, aby zrealizować swój program polityczny. Ten wysiłek „impeach Trumpa” jest zamachem Żydów i Amerykanie powinni się szybko obudzić, ponieważ sprawa zmierza teraz w kierunku głosowania w Izbie, a następnie procesu w Senacie. Możemy mieć proces przed świętami Bożego Narodzenia. ”

 

Nie wiem kim jest ten pastor Wiles, ale bardzo chciałbym się zapoznać z jego argumentami. Może świat powinien podjąć się dyskusji na ten temat, czy to prawda co mówi Wiles?

 

Od kogo pochodzi ta demoralizująca kultura? Kult sukcesu, pieniądza, Halloween, zadłużanie itd? Jakiego pochodzenia są aktorzy? Każde państwo ma swój wywiad, którego jedną z naczelnych zasad jest dbałość o bezpieczeństwo narodowe, a w  większości państw świata szpiegostwo na rzecz obcego państwa jest przestępstwem kryminalnym zagrożonym najwyższymi karami.

 

Więc kto w USA lub w Polsce działa na rzecz obcego państwa?

Czy możemy takie pytania zadawać?

 

 

Notabene uważam, że tzw Żydzi mesjańscy powinni szczerze się nawrócić do Jezusa i porzucić przywileje wynikające z korzystania z dóbr diaspory żydowskiej, ponieważ stawiają się w roli równych i równiejszych. Jeśli załatwiacie sobie różne sprawy dzięki kontaktom z diaspory, to czynicie niesprawiedliwość co wymaga nawrócenia.

Jeszcze jest szansa dla wszystkich Żydów kimkolwiek są nawrócić się i pokutować ze swych czynów. Tak jak to zrobili niektórzy Judejczycy i resztka Izraelitów w I i II wieku.

 

Teraz ciekawostka pastora Wilesa:

 

“Następnie Wiles wydaje złowieszczy alarm: „Ten kraj może być w wojnie domowej w okresie świąt Bożego Narodzenia. Członkowie amerykańskiego wojska będą musieli zająć stanowisko tak samo, jak w latach 60. XIX wieku podczas wojny secesyjnej. Będą musieli zdecydować: walczysz o Północ czy Południe? Ludzie będą zmuszeni, prawdopodobnie do Bożego Narodzenia, do zajęcia stanowiska w związku z tym zamachem Żydów w Stanach Zjednoczonych. ””

 

Nie znam tego pastora i nie wiem po jakiej stronie stoi, ale to nie jest istotowe kto wygra następne wybory. Ktokolwiek je wygra polityka USA wobec Izraela się nie zmieni, tak samo jak postawa niby protestanckich zborów wobec Żydów.

 

Z drugiej strony coraz częściej mówi się o właśnie o potencjalnej wojnie w czasie świąt tzw Bożego Narodzenia, które nie są świętami Jezusa ale Mitry…

 

Na koniec portal CHP apeluje:

 

Zachęcam każdego chrześcijańskiego czytelnika, aby powiedział swoim żydowskim przyjaciołom, że Rick Wiles nie mówi w twoim imieniu. Że całkowicie odrzucasz takie słowa. Że uznajesz to za niebezpieczny przykład współczesnego antysemityzmu. I że ten duch jest przeciwieństwem ducha Jezusa i Nowego Testamentu.

 

Sami się zdemaskowali, ale to pokazuje jak bardzo mocno trzymają 100% mediów głównych pod kontrolą.

Mimo wszystko uważam, że obecni Żydzi są tak samo manipulowani przez góry czego przykładem jest film pt Zniesławienie. To są też ludzi chcący żyć w spokoju i sa tak samo oszukiwani jak katolicy własnie przez takie portale “chrześcijańskie”

 

Nie ma Żyda ani Greka. Jesteśmy jednością nie z Żydami ale w Jezusie. Zobaczycie jak niebawem dojdzie do podziałów. Jak będą polscy nauczyciele Słowa Bożego  kłamać. Zresztą widać to po ruchu ekumenicznym. Już teraz ludzie wychodzą z kościołów widząc fałsz i bratanie się z Rzymem, który jest pod władaniem Chazarów.

 

Aha i jeszcze jedno. ten amerykański portal chrześcijański spycha tego pastora do roli ofiary zła, o która trzeba się modlić:

 

“I podczas gdy modlimy się, aby Bóg udzielił Rickowi Wilesowi i jego zespołowi prawdziwej skruchy, powinniśmy unikać go i jego sieci, dopóki nie nadejdzie ten czas.”

 

To tak jak ja kiedyś opisałem pastora, który przebrał się za Mikołaja, pokazuje stale jedno oko, a następnie jego zbór się o mnie modlił. Ciekawe prawda? Nie było polemiki, tylko sąd i uznanie człowieka za potrzebującego modlitwy ponieważ nie mają argumentów biblijnych na moje zarzuty. W Polsce podczas okupacji hitlerowcy mówili na polskich partyzantów “partizanen banditen”. Ta sama retoryka.

 

Chciałbym pójść do jakiegoś zboru. Szczerze. Pytanie do jakiego? Do ekumenicznego pod kontrolą plemienia wężowego? To po to wyszedłem z kościoła imperium Rzymu aby do niego wracać?

 

 

 

 

 

 

Updated: 2 grudnia 2019 — 10:28

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme