Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Autostrady zmuszają do płatności elektronicznych oraz obniżenie progu obrotu bezgotówkowego między firmami z 15 tys. zł na 8 tys. zł.

 

 

Jak podaje portal buisnessinsider od 1 stycznia kierowcy płacący elektronicznie zapłacą mniej za przejazd koncesyjnym odcinkiem autostrady A4 Katowice-Kraków – zapowiedzieli przedstawiciele zarządzającej tą drogą spółki Stalexport Autostrada Małopolska (SAM).

 

fot. gddkia

 

 

 

“Kierowców samochodów osobowych przejazd przez oba place poboru opłat będzie wówczas kosztował 14 zł (dla metod tradycyjnych – 20 zł), a kierowców większych samochodów ciężarowych – 60 zł (metodami tradycyjnymi 75 zł).”

 

Nienowocześni zapłacą 20zł, elektroniczni zapłacą 14zł.

Różnica na 20zł wynosi 6zł. Sporo, gdyż 30% od ceny wyższej.

 

Przy ciężarowych różnica wynosi 15zł.

 

Taki trend będzie ze wszystkim. System bestii będzie zmuszać ludzi przez różnice w cenach za ten sam produkt lub usługę na niekorzyść płatności gotówkowych.

 

Mało tego, Ministerstwo Finansów zapowiada kolejne obniżenie progu obrotu bezgotówkowego między firmami z 15 tysięcy złotych na 8 tysięcy złotych, a więc aż o połowę.

Oficjalnie mówi się o uszczelnieniu. Zapewne jest w tym duża doza prawdy. Ale system nie zatrzyma się na tych 8 tysiącach, ale zejdzie finalnie do obligatoryjnych przelewów już od 1 grosza.

 

Te decyzje to prikazy takie same jak dostawali “polscy” towarzysze KC PZPR z Moskwy.

Tak będzie na całym świecie. Nie łudźmy się, ani ten rząd nie jest ewenementem, ani poprzednie “polskie” rządy, ani rządy jakiegokolwiek kraju. Nie ma w tym świecie samotnych wysp.

 

Dziwię się, że katolicy nie widzą  tego wszystkiego i nie łączą trendu w chipach i nowoczesnych technologiach z ekonomią;. Wszak PIS ma poparcie głównie katolików co do religii. Po prostu ludzie są okłamywani. Cały świat realizuje wytyczne biblijnej bestii – Edomitów i Chazarów. Nawet jeśli się mylę, co do identyfikacji bestii i jeśli jest nią Watykan, to nic to nie zmienia w postrzeganiu ogólnoświatowych trendów.

Mało tego, to chrześcijanie budują system bestii.

 

Jeszcze jedna ciekawostka, której w tym wszystkim pomijać nie  powinienem.

Jak wspominałem kilka miesięcy temu, związki zawodowe NAGLE  po 30 latach dowiedziały się, że paragony zawierają szkodliwy bisfenol B.

 

Natomiast resort finansów planuje od 2020 roku aby kasy fiskalne były w postaci aplikacji na telefon.

 

Czyż nie jest to dziwny zbieg okoliczności? Ale kto by się tym zajmował biblijnie. Ot, związki zawodowe chcą dobrze dla ludzi. Po prostu stali się opiekuńczy. Taka doza wrażliwości się uaktywniła we wrażliwych działaczach.

 

O naiwności przestań już Polskę gnębić!

 

 

Ludzie, obudźcie się. Tutaj nie chodzi o podatki i fiskalizm. Te są tylko środkiem do celu jakim jest oferta nie do odrzucenia: znak bestii. Elektroniczny znak bestii. Tatuaż z układem scalonym.

 

 

 

Tutaj chodzi o religię, o przynależność do wrogiej Bogu duchowości…..

 

 

 

Updated: 3 grudnia 2019 — 11:09

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Taak, nienowocześni bez znaku Bestii, tacy jak w tym teledysku Avicii.
  Zapłacą więcej, nie kupią w niedzielę w sklepie bezobsługowym itp itd.
  Nowoczesność nadchodzi bardzo wielkimi krokami.
  Ostatnio były szef wywiadu wojskowego potwierdził istnienie broni psychotronicznej + naukowcy pochwalili się, że zdiagnozowali obszar mózgu odpowiedzialny za WOLNĄ WOLĘ.
  Także jak będą mówić, że tam jest Chrystus to nie chodźcie tam, bo podejrzewam, że wrócicie jako zombie…
  Też uważam, że przy takim postępie to 10 lat maks i mamy 1000 letnie Królestwo! :)))

  1. dokładnie dzisiaj nawet czy wczoraj przy okazji pisania o pustyni pomyślałem o Avici. My nienowoczesni i reszta trendy.
   Moge byc nawet moherem, byle zbawionym i jak Bóg da uratowanym od WU.

   1. Zgadzam sie 🙂 Ale jak 5G uruchomia to proponuje aluminiowe berety 😉

    1. Już istnieje bielizna, jakieś ubrania dla kobiet, też tych w ciąży (autentycznie, widziałam stronę z której się to sprzedaje) – co prawda to jakieś podkoszulki itp.rzeczy, ale są…to teraz czas na czapki…

     1. Zainspirowałaś mnie, wyszukałem i się przeraziłem.
      Kombinezon jak dla kosmonauty do obsługi stacji GSM. Wooow. Nie wiedziałem.
      http://www.uniform.pl/pl/p/Kombinezon-chroniacy-przed-silnym-polem-elektromagnetycznym/679

 2. Witajcie Przyjaciele,
  Wasze obawy i spostrzeżenia są uzasadnione i prawdziwe – jakiś czas temu pisałem tu na blogu o technologii 5G, którą Piotr opublikował jako wpis – wspomniałem też (gdyż pod wpisem w komentarzach koś poprosił o wyjaśnienia) o wyjaśnienie w jaki sposób jest to świadome zabijanie nieświadomych ludzi, jeśli znajdę czas, taki wpis uczynię, jednak teraz chcę byście nie zapomnieli o jednym: technologia jaką dysponują jest nastawiona i ukierunkowana zgodnie z wytycznymi władcy tej ziemi, tego który posiada wszystkie królestwa, a ci, którym dał władze, pieniądze i sławę, są na jego usługach. To wszystko co się dzieje, plan upodlenia człowieka, tworzony jest sukcesywnie od 2 tysięcy lat, by kolejne pokolenia nakierowywać na tory zła podstępem, kłamstwem, obłudą, pychą i chciwością. Wspominam o tym, gdyż pamiętajcie, że nie wszystko o czym mówią jawnie jest prawdą, nawet to co od nich kupujecie, nie koniecznie jest takie jak Wam mówią, ważne, że Wy jesteście przeświadczeni o tym, że jest tak jak mówią – będzie i jest wielu fałszywych proroków, dlatego też słuchajcie Słów Ojca Naszego bo tylko przez Niego, będziecie wstanie odsiać ziarno od plewu. Słudzy jego, są uczeni przez największego z kłamców, potrafią tak „wymieszać” prawdę z fałszem, że większość się nie zorientuje, tak by z czasem, usunąć prawdę, mówić już tylko kłamstwo i zwodzić – to co teraz się dzieje. Większość ludzi zaufa, uwierzy, gdyż prawda w ich słowach była, ale zwodniczo, by uśpić ich uwagę i ostrożność by odczuli i widzieli iż to prawda, a gdy już ich serca i rozumy zostały uśpione, mówi im się kłamstwa, by nimi manipulować, ale oni już nie myślą, nie czują, nie ma w nich Miłości, wieżą w te kłamstwa i są przeświadczeni o ich prawdzie tak bardzo, że będą skłonni za to oddać życie swoje i swych rodzin, dlatego tak ważne jest by stać u boku Ojca i słuchać jego głosu, by oczy widziały, a uszy słyszały.

  Niech Ojciec ma Was i Wasze Rodziny w opiece – trwajcie, bo czas przyśpiesza.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme