Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Hollywood inwestuje pieniądze w dynamicznie rozwijającej się „Drag Queen Economy”

Świat sie na prawdę rozpędza. Wy nie nadążacie za moimi tekstami a ja nie nadążam za informacjami. Odłożyłem inne projekty, ponieważ pukają do mojego bloga coraz to ważniejsze a zarazem ohydne wiadomości, przez które chce ostrzegać ludzi, ponieważ niewiele się o tym mówi, a już tym bardziej w kręgu ewangelicznym.

 

Może od początku. W USA jest taki reality show, który nazywa się:

RuPaul’s Drag Race.

 

Jest on produkowany przez World of Wonder dla stacji Logo TV. Od 2017 emitowany jest na VH1.

Celem programu jest wyłonienie spośród uczestników najciekawszej i najbardziej utalentowanej drag queen, która otrzymuje tytuł America’s Next Drag Superstar oraz nagrody rzeczowe i pieniężne. Gospodarzem programu również jest drag queen RuPaul, który jest również głównym jurorem programu.

 

 

Przepraszam, że  umieszczam to foto na blogu chrześcijańskim, ale postanowiłem pokazać ohydztwo i upadek USA, a to od naszych “przyjaciół” spływa ten ściek, ta moda.

Pan kandydat królowa Drag Queen:

 

 

Mężczyzna ubrany w strój kobiecy jako królowa Drag Queen.

To ma Was brzydzić. Jeśli się tak czujecie, to dobrze.

 

Cały film tutaj:

 

Edomici szaleją.

 

Oczywiście jak przystało na te tandetne programy typu Mam Talent jury rozckliwia się, są emocje jest impreza….

 

Natomiast na premierze filmu dla….. dzieci (o zgrozo!!!!) pt Mistress of Evil w Los Angeles, p. Angelina Jolie prezentowała się obok Drag Queen.

 

 

 

Oni wszyscy mają jednego ojca i na pewno nie naszego Ojca. Problem w tym, że nasze dzieci oglądają to wszystko. Pisząc “nasze” mam na myśli ogólnie polskie dzieci, gdyż ktoś do tego kina będzie chodził.

Sama bajka jest demoniczna, a co dopiero zdeprawowani aktorzy. Musimy wbić Miecz Jezusa oddzielając się od tego świata definitywnie.

 

Gwiazdy muzyki i kina mają za zadanie autoryzować Sodomę i p. Angelina to zrobiła za…pieniądze. Ale to chrześcijanie oglądają filmy z takimi zepsutymi ludźmi. Co gorsze zabierają swoje pociechy na takie filmy.

 

 

Top drag queen przeszły z pracy głównie w klubach nocnych do sprzedaży filmów, pojawiając się w dużych projektach scenariuszowych (w tym A Star Is Born i nadchodzącej serii RuPaul AJ and the Queen  jak wyżej), dzięki czemu Billboardlisty przebojów muzycznych, spotkania towarzyskie z ponad 100 000 fanów w DragCon oraz  współpracy modowej ze starszymi markami, takimi jak Prada i Moschino. „Drag queens zgłosiło się do publiczności, która desperacko pragnęła innego rodzaju rozrywki” – mówi Randy Barbato, współzałożyciel firmy Fenton Bailey z World of Wonder, firmy stojącej za Drag Race . „Madison Avenue, przemysł mody i Hollywood wreszcie się dogadują”.

 

Żeby bylo wiadomo co to za duchowość “oświecona”..

 

..duchowość, która chce mieć oko na wszystko

 

 

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli jesteś królową, „twoje pieniądze są w drodze”, mówi Nina West pan Drag Queen (dla mnie to jest pan) . Trasy Drag rozszerzyły się gwałtownie: w 2017 r. Trasa RuPaul Drag Race Werq the World z udziałem gwiazd z serialu zatrzymała się w 10 amerykańskich miastach i 12 miastach w Europie. W 2019 roku grał w ponad 50 amerykańskich miastach, w 35 europejskich miastach i na większej liczbie scen niż kiedykolwiek wcześniej. W tym roku firma sprzedała ponad 130 000 biletów, od 50 do 170 USD; najlepsze królowe otrzymują ponad 50 procent sprzedaży biletów.

 

Zło jest wysoko nagradzane. Oczywiście my wiemy, że na krótko.

 

Dragi to nie tylko sianie zgorszenia i deprawacja czy  demoralizowanie dzieci, ale i biznes jak widać.

 

To już bodajże druga premiera filmu dla…dzieci z udziałem  transwestyty.

Wcześniej  był pan królowa na premierze filmu Kraina Lodu 2 Frozen 2).

 

 

 

Bardzo źle się dzieje na świecie. O ile za czasów Hitlera wystarczyło podporządkować się władzy i pogodzić z utratą niepodległości, to teraz będą zmuszać do pokochania zboczeń i to jeszcze przez dzieci wmawiając nam, że jest to tolerancja. Ich perwersje i narzucanie tego rodzinom chrześcijańskim maja być tolerancją. To jest dyktatura. Homodyktatura. To nowy rodzaj rewolucji.

Jak wspominam, szatan był pierwszym na świecie transseksualistą, transwestytą:

 

 

 

Chrońcie swoje pociechy, ostrzegajcie innych przed tymi bajkami, gdyż zaniechanie również jest grzechem, zwłaszcza, że Pan Jezus darzył dzieci wielką sympatią.

 

“Biada światu z powodu zgorszeń. Bowiem zgorszenia muszą przyjść; jednak biada temu człowiekowi, przez którego zgorszenie przychodzi.” Mt 18

 

 

 

 

2 komentarze

Add a Comment
  1. Nie da się tego obejrzeć!!!! Całe to Hollywood powinno się nazywać Hellwood. Moja córka sama nie chce oglądać tego dziadostwa.Zwłaszcza w wydaniu prostytutki Angeliny jawnej Satanistki.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme