Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Norweski burmistrz usunął świąteczną dekorację Gwiazdy Dawida.

Norweski burmistrz musiał zdjąć dekorację w postaci tzw Gwiazdy Dawida (heksagramu), ponieważ uznano go za zbytnio powiązanego z Żydami i Izraelem.

 

Burmistrz Strand Irene Heng Lauvsnes wezwała Kościół Zielonoświątkowy Klippen, który oświetla dużą dekorację neonową Gwiazdą Dawida w miejskim parku, w którym organizują święta Bożego Narodzenia, aby przeprojektować dekorację na „tradycyjną gwiazdkę świąteczną”, poinformowała w czwartek gazeta Stavanger Aftenblad .

 

 

 

„Park w południowej Norwegii musi pozostać neutralny, szczególnie w świetle„ kontrowersji ”, powiedział burmistrz Lauvsnes w oświadczeniu dla publikacji prasowej Aftenbladet

 

 

Nie wszyscy zgodzili się z wizją burmistrza. Redaktor magazynu informacyjnego Dagen,  Vebjørn Selbekk,  przekreślił decyzję Lauvsnesa, mówiąc: „Czy gmina Strand straciła perspektywę? Teraz proszą lokalny kościół o zmianę błyszczących dekoracji, aby nadać mu mniej żydowski i izraelski charakter. Czy zapomnieli, że świętujemy Boże Narodzenie, ponieważ żydowski chłopiec urodził się żydowskiej matce w żydowskiej stajni w żydowskim mieście w żydowskim kraju? ”

 

 

Niestety społeczność świata poddaje się tym manipulacjom.

Po pierwsze, nigdy nie było takiej nacji jak Żydzi. Co do pochodzenia byli Izraelici. Co do państwowości, w czasach Jezusa byli obywatele Królestwa Judy nazywani potocznie Żydami. Tłumaczyłem to wiele razy. Zanim powstało państwo polskie nasz kraj zamieszkiwali Mazowszanie, Polanie, Wielkopolanie itd.

Natomiast po X wieku sprowadzani byli Chazarowie, którzy również byli obywatelami Polski tak jak obecnie mogą zdobyć obywatelstwo polskie Ukraińcy czy Rumuni.

Judea za czasów Jezusa była rządzona przez odwiecznego wroga Izraelitów, czyli Edomitów i jest to NIEPODWAŻALNY  fakt historyczny. Król Herod i jego dwór byli Edomitami.

W ten sposób patrząc Pan Jezus faktycznie był Żydem co do państwowości ale nie  miał NIC wspólnego z Edomitami, którzy rządzili.

Natomiast co do krwi, ewangelia Mateusza pokazuje, że pochodził w linii prostej z Judy, ale Juda nie oznacza Żyda, bo gdyby tak patrzeć, to wszyscy z innych plemion Izraela nie byliby Żydami.

Niewiedza prowadzi na manowce…głupie owce.

 

Inną kwestią jest fakt, że na całym świecie denominacja Zielonoświątkowców jest religią ultrasyjonistyczną i zdecydowanie proizraelską co czyni ją bardzo niewiarygodna i nie obiektywną i nie suwerenną.

 

Trzecia kwestia> Gwiazda Dawida to powszechnie znany heksagram. Król Dawid nie miał ŻADNEJ  gwiazdy i to jest fakt historyczny. Ów heksagram to nic innego jak gwiazda demona Remfana.

 

Biblia ostrzega przed tzw „Gwiazdą Dawida” czyli heksagramem. Szokujący wers z Dziejów.

 

Sama Biblia potwierdza pochodzenie gwiazdy Remfana, która celowo mylnie nazywana jest jako  Gwiazda Dawida.

 

To dlatego w wielu zborach w tle zobaczycie zawsze trójkąty:

 

 

 

 

To jest po prostu element Gwiazdy ale Remafana:

 

 

 

 

Niestety, ale większość zborów jest syjonistyczna.

 

Popatrzcie na kościół katolicki w Hanowerze:

 

 

 

Z jednej strony pentagram a z drugiej heksagram. Pieczęć Wenus i Saturna, czy jak kto woli Wenus i gwiazda “Dawida”.

 

 

Społeczność świata będzie częściej słyszeć o dominacji narodu, który ma swoją interpretację Prawa Bożego zwaną Talmudem. Ale w ten sposób patrząc, islam może również na własną korzyść interpretować Biblię

Na koniec. Zachodzi pytanie:  czy pani burmistrz jest antysemitą, czy może zielonoswiatkowcy syjonistami?

 

Na prawdę jest jeden bat: nazywa się antysemityzm.

Chrześcijanie biblijni mają wielki szacunek do apostołów  którzy byli w dużej mierze Judejczykami. Ich owoce były wspaniałe..

Ale nie utożsamiamy żadnego narodu gardzącego Prawem Bożym z narodem tzw wybranym do czego mamy póki co jeszcze prawo.

 

 

Updated: 9 grudnia 2019 — 06:44

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: