Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sensacja! Pierwszy film z gejowskimi scenami seksu został sfinansowany przez WATYKAN za pośrednictwem FUNDUSZU CENTURION.

Jest to wielce sensacyjna wiadomość i w pierwszym odbiorze brzmiąca niczym fake.

 

Watykan – instytucja katolicko-chazarska, nad którą papież Franciszek pełni funkcję  króla, pomógł sfinansować biograficzny „Rocketman” homoseksualisty Eltona Johna, który oczywiście popiera  program pro-LGBTQ +, a także pierwsze w historii sceny seksu gejów. I nie byłoby to możliwe bez wyraźnej zgody, i finansowania ze strony przywódcy Kościoła rzymskokatolickiego.

 

Według włoskiej gazety Corriere della Sera, inwestycja w film pochodziła z funduszy watykańskich przekazywanych za pośrednictwem funduszu inwestycyjnego z siedzibą na Malcie, Centurion Global Fund.

 

 

 

 

 

Teraz wszystko staje się bardzo klarowne a to dopiero początek niszczenia Nierządnicy.

 

 

Watykan pomaga, aby „Rocketman” był gałązką oliwną, którą rozszerzają, aby pomóc LGBTQ + w religii jednego świata.

Prawda jest jednak taka, że homoseksualizm i pedofilia w Kościele rzymskokatolickim trwa od jego powstania w 325 AD . Niezliczone tysiące katolickich księży molestuje i gwałci młodych chłopców od setek lat. Tak więc finansowanie filmu, który gloryfikuje LGBTQ + P dla Agendy Pedofila, jest już dawno spóźnione dla Rzymu. Papież Franciszek idzie tam, gdzie jak dotąd żaden inny papież nie odważył się kroczyć, a ta ścieżka zaprowadzi go do krwawiących krawędzi proroctw biblijnych.

 

 

 

Watykan zainwestował  w biografię Eltona Johna „Rocketman” z gejowskimi scenami seksu.

 

 

 

Włoski dziennik gazeta  Corriere della Sera   poinformował, że prokuratorzy watykańscy  badają w jaki sposób środki z świętopietrza rzekomo zostały zainwestowane w przedsiębiorstwach przynoszących straty, jak również filmu ocenzurowane w niektórych krajach z powodu  wyraźnych scen homoseksualnych.

 

 

W OSTATNIM SZEREGU OSTATNICH HISTORII DOTYCZĄCYCH NIEWŁAŚCIWEGO POSTĘPOWANIA FINANSOWEGO W STOLICY APOSTOLSKIEJ SEKRETARIAT STANU ZAINWESTOWAŁ PODOBNO PONAD MILION DOLARÓW W FILM  ROCKETMAN , BIOGRAFIĘ PIOSENKARZA ELTONA JOHNA, ORAZ 3,6 MILIONA DOLARÓW W  MEN IN BLACK: INTERNATIONAL .

 

Co na to znany homoseksualista Elthon John?

 

„JESTEM DUMNY, ŻE  ROCKETMAN, TO PIERWSZY DUŻY FILM STUDYJNY Z GEJOWSKĄ SCENĄ MIŁOSNĄ. GDYBYM TO POMINĄŁ, POCZUŁBYM, ŻE OSZUKUJĘ LUDZI. ELTON JOHN

Pensa Piotra odnosi się do wsparcia finansowego udzielanego przez wiernych papieżowi, który  według  Watykanu jest „przeznaczony na potrzeby Kościoła, na inicjatywy humanitarne i projekty promocji społecznej, a także na wsparcie Stolicy Apostolskiej”.

Zgodnie z  artykułem Corriere della Sera , napisanym przez Mario Gereviniego i Fabrizio Massaro, inwestycje filmowe to tylko niewielka część funduszy Watykanu, z których miliony są podobno obsługiwane przez spółkę inwestycyjną na Malcie, zwaną Centurion Global Fund. Artykuł podaje, że co najmniej dwie trzecie powierzonego mu kapitału, według różnych i wiarygodnych źródeł, pochodzi z Sekretariatu Stanu.

Centurion …Czy jest to nazwa przypadkowa?

 

przywódca centurii, jako jednostki podziału ludności – reprezentował on swoją centurię i zbierał jej głosy podczas głosowania na np. komicjach centurialnych.

 

 

 

 

Jak się to ma do apokalipsy? Bardzo znacząco.

Według mojej oceny jesteśmy na tym etapie:

 

“A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia – ci nienawidzić będą Nierządnicy i sprawią, że będzie spustoszona i naga, i będą jedli jej ciało, i spalą ją ogniem, (17) bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł i to jeden zamysł wykonali – i dali Bestii królewską swą władzę, aż Boże słowa się spełnią. (18) A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi.”

Objawienia 17.

 

 

Prawdopodobnie nie będzie żadnego literalnego zniszczenia Watykanu. Bestia (Chazaria+Edomici) zniszczy dzięki swym koneksjom, mediom i polityce Watykan i to się dzieje, co omawiałem przy okazji filmu Sekielskiego, ale pamięć ludzie mają dobrą ale krótką.

 

Nie sposób nie widzieć triumfu Edomitów i Chazarów. To jest ich czas.

 

Pytanie tylko jak długo katolicy będą wspierać tę pełną degrengolandii instytucję….

Jeszcze ciekawostka. Na koniec 2018 r. ów fundusz stracił 4,61%. To około 2 milionów euro. I większość z tego spłynęła do kieszeni kadry kierowniczej w drodze prowizji.

 

1 Comment

Add a Comment
  1. Coś strasznego…lecz jak nie wiadomo o co chodzi, to najczęściej chodzi o pieniądze (i o rząd dusz także)…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: