Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prorok Sadhu Sundar “Jeśli Trump nie dopełni swego terminu „To znaczy, że czas łaski zostaje przerwany”.

sierpniu 2017 r. znany prorok i właściciel kanału AngelTV Sadhu Sundar Selvaraj wydał bardzo złowrogie prorocze ostrzeżenie dotyczące prezydenta Trumpa podczas przemówienia w The Gathering Church w Moravian Falls, Karolina Północna. 


 

 

 

„Pan powiedział mi o tym narodzie:„ Nie potrzebujesz przebudzenia. Musisz uporządkować swój dom.

Kiedy Donald Trump został wybrany Prezydentem Stanów Zjednoczonych, Pan przemówił i powiedział: „Jego wybór jest znakiem, że udzielam wam czterech lat łaski”.

 

 

Ostatnia szansa, cztery lata na uporządkowanie domu. Cztery lata na właściwe działanie. Cztery lata, aby naprawić swoje życie. Cztery lata na przywrócenie wszystkich rzeczy z powrotem na właściwe miejsce. Cztery lata, aby pozbyć się zakwasu spośród was. Cztery lata na przygotowanie się panny młodej. Masz cztery dobre lata.

Jeśli wykorzystacie te cztery lata, będziecie mieli o wiele więcej dobrych lat. Jeśli nie zdołacie uporządkować domu przez te cztery lata, nadejdzie wielki ucisk i wielka niewola.

 

Widziałem Pana Jezusa na niebie i powiedział mi: „Powiedz ludowi, aby bardzo się modlił za swojego prezydenta, ponieważ istnieje niebezpieczeństwo dla jego życia i jego prezydentury. Jeśli nie dokończy swojego semestru, oznacza to, że czas łaski zostaje przerwany. Jeśli czas łaski zostanie przerwany, wejdziecie w niewolę. Kiedy jego prezydentura zostanie przerwana, kościół w Stanach Zjednoczonych zostanie pociągnięty do odpowiedzialności przed Bogiem. Bóg obciąży cię odpowiedzialnością za cały bałagan, który spadnie na ten naród w wyniku aborcji ”.

Zanim ten naród zostanie osądzony za swoje grzechy, Bóg daje wam ostatnią szansę na łaskę. Nie chcesz tego zepsuć, więc chcesz się dużo modlić.

Najpierw uporządkuj swój dom. Ułóż swój kościół w porządku. Usuń ze swego zakwasu cały zakwas. ”

 

Jakkolwiek ocenimy tego proroka to wszystko ma sens o czym pisałem na różne inne sposoby. Być może jest to fałszywy prorok. Nie znam tego człowieka, ale uważam, że co on mówi ma sens,

Trump nie jest według kryteriów biblijnych chrześcijaninem. Ale jestem pewien, że jeśli dojdzie do władzy w USA przedstawiciel demokratów np. p. Blumberg, to homofaszyzm zatriumfuje.

Jestem zgodny także z opinią tego proroka, że żyjemy w czasie łaski i to kończącej się. Nie tylko USA, choć faktycznie może Amerykanie szczególnie ze względu na odstępstwo.

 

Kim jest ów Sundar?

 

Sundar Selvaraj wychował się w pobożnej hinduskiej rodzinie. Ma dwie siostry i młodszego brata. Kiedy miał około siedmiu lat, jego ojciec został świeckim kapłanem.

Młody Sundar, jako pierwsze dziecko, poszedł w ślady ojca i stał się zagorzałym Hindusem. Oddał się studiowaniu mantr i był biegły w wykonywaniu pujas (ceremonii religijnych).Przez trzy lata nosił nawet kavadi – formę hinduskiej pokuty. Kiedy miał około 16 lat, w jego sercu pojawiło się pytanie o karmę, życie po śmierci i nirwanę. Szukał łask bóstw hinduistycznych poprzez post, pokuty i pudże, aby uwolnić się od cyklu ponownych narodzin i być jednym z Brahmą – zjednoczeniem z energią kosmiczną. Ale wszystkie jego wysiłki były daremne. Po sześciu miesiącach żarliwych, daremnych modlitw doszedł do wniosku, że został skazany na reinkarnację na tym świecie z powodu złej karmy.

Mniej więcej w tym czasie w czerwcu 1978 r. Wziął udział w wykładzie poświęconym naukom religijnym w publicznym audytorium. Wybitny mówca mówił na temat ewolucji.Młody Sundar fascynował się nauką i planował zostać neurochirurgiem. Po pół godzinie mówienia na temat ewolucji, mówca porównał naukę ewolucji do nauki o stworzeniu przez Boga. Choć nauka interesowała Sundara, nie lubił słuchać o Jezusie Chrystusie. Mówca powiedział, że z powodu wielkiej miłości Boga do człowieka zstąpił na ziemię jako człowiek, aby umrzeć za grzechy całego świata i tylko poprzez wiarę w Pana Jezusa Chrystusa można uwolnić człowieka od grzechu i cyklu smierci.

Po przesłaniu mówca zaprosił wszystkich, którzy chcieli przyjąć Jezusa Chrystusa jako swego Zbawiciela, aby wyszedł na scenę. Chociaż Sundar miał ochotę iść naprzód, będąc zagorzałym Hindusem, zbuntował się przeciwko swej religii.  Nagle z głębi niego usłyszał czysty i słyszalny głos przemawiający do niego. Głos powiedział: „To jest prawdziwy Bóg. Idźcie za Nim”. Sundar zdziwił się, gdy usłyszał głos wzywający go do pójścia naprzód i przyjęcia Pana Jezusa Chrystusa za swego Zbawiciela i Boga. Zignorował głos. Ale, podobnie jak automatyczny odtwarzacz kaset, głos powtarzał: „To jest prawdziwy Bóg. Idź za nim”. Następnie Sundar doświadczył innego nadprzyrodzonego doświadczenia.Krzesło, na którym siedział, zaczęło się trząść.

To było tak, jakby krzesło kazało mu wstać i odejść. Złapał za uchwyty krzesła i nie drgnął ani o cal.

Przez cały czas głos się powtarzał. „To jest prawdziwy Bóg. Idźcie za Nim”. Sundar doświadczał teraz dwóch niewytłumaczalnych nadprzyrodzonych doświadczeń. Potem bez żadnego ostrzeżenia poczuł prawdziwą namacalną rękę pod plecami. Ręka delikatnie uniosła go na nogi. Zdziwiony Sundar przestał się opierać. Niewidoczna, ale prawdziwa dłoń zacisnęła dłoń i delikatnie poprowadziła go po trzech schodach na przód sceny.

Dołączył do około 50 innych osób, które zgłosiły się, by przyjąć Pana Jezusa jako swego Zbawiciela. Patrząc w górę, Sundar powiedział: „Jezu, jeśli jesteś prawdziwym Bogiem, proszę pomóż mi uwolnić się z cyklu ponownych narodzin”. Następnie powtórzył za mówcą: „Panie Jezusie przyszedł do mojego życia”.

Gdy tylko wypowiedział te słowa, najmniej spodziewał się kolejnego nadprzyrodzonego doświadczenia. Czuł, jak ktoś wylewa na jego głowę coś, co czuł jak olej. Opadło mu na głowę i zaczęło spływać po nim. Gdy olej spływał po nim, poczuł, że w jego sercu dokonuje się oczyszczanie. Jak wszystkie jego grzechy i brudna natura są myte i oczyszczane.Olej spływał mu do stóp. Kiedy olej wypłynął mu z palców u nóg, wielki nieopisany spokój wypełnił całą jego istotę. Po tym, jak Pan dał mu cztery nadprzyrodzone doświadczenia, Sundar był całkowicie przekonany, że Pan Jezus Chrystus jest naprawdę Jedynym Prawdziwym Bogiem. Następnie szczerze oddał swoje życie Panu Jezusowi Chrystusowi i został jego oddanym uczniem.

 

 

 

To świadectwo jest z jego strony.

Natomiast znalazłem inne bardzo interesujące o nim:

 

Podczas programu telewizyjnego Selvaraj powiedział Bakkerowi (prowadzącemu) , że podczas wyborów w 2016 r. Został powołany do nieba, a Abraham powiedział mu wprost, że „rada proroków” postanowiła, że ​​Donald Trump zostanie następnym prezydentem Ameryki.

 

Popierał on także tezę zapowiedzi nadejścia końca czasów przez krwawe księżyce oraz typuje Franciszka jako fałszywego proroka.

 

Podobno wiele proroctw tego człowieka wypełniło się.

Twierdzi on także, że nie będzie pochwycenia przed Uciskiem.

 

Dochodzi do tego proroctwo o ekumenii:

 

„4 października 2016 r., Będąc drugim dniem Rosz ha-Szana, kiedy czekałem na Boga, mój duch został pochwycony w niebiańskim królestwie przed Radą Starszych.

Widziałem wielu starożytnych proroków z biblijnych dni siedzących przy stole. Kiedy przyszedłem, poprosili mnie, bym usiadł z nimi jako świadek, aby wysłuchać ich dyskusji (2 Kronik 18:18; Amos 3: 7). Słyszałem, jak rozmawiali o rzeczach, które wkrótce nadejdą.

Papież połączy ręce z politycznym przywódcą światowym, aby ustanowić Jedną Religię Świata. Ludzie z całego świata będą musieli czcić Jego Jedną Światową Religię pokoju. Ta nowa religia usunie wszystkie bariery rasy, kasty i wyznania. W rezultacie zostanie zaakceptowany przez wszystkich światowych przywódców politycznych, ponieważ będzie promować i gwarantować pokój. Kiedy zostanie to egzekwowane, duży procent chrześcijan obejmie to (2 Tesaloniczan 2: 1-3).

Jeden Światowy Przywódca przyjdzie, aby ustanowić Jedną Światową Religię. Biblia nazywa Jedynego Światowego Przywódcę Politycznego człowiekiem grzechu (2 Tesaloniczan 2: 3-4). Chociaż duży odsetek wierzących w Kościół upadnie, to jednak prawdziwy kościół Boży pozostanie silny, niezachwiany i wierny. Niczym statek pływający po wzburzonych falach morskich bezpiecznie przepłynie przez wstrząs. Choć fale – fale demoniczne wyższe niż żagle statku, uderzą w niego, ale statek pozostanie stabilny. Jak to możliwe? Ponieważ Ręka Ducha Pańskiego utrzyma ją silną. Wielu zginie, próbując utrzymać łódź na powierzchni. Ci, którzy umierają – męczennicy , aniołowie przyjdą, aby bezpiecznie zanieść ich do obecności Ojca. Ogromna grupa męczenników powstanie w dniach ostatecznych (Objawienie 6:11).

Rząd jednego świata powstanie pod przewodnictwem tego przywódcy politycznego. Większość z nas słyszy to od wielu lat. Teraz czas się zbliża. ”

 

Jeśli ktoś ma jakąś wiedzę o tym człowieku, to proszę o komentarz.

 

 

 

 

Updated: 10 grudnia 2019 — 08:25

4 komentarze

Add a Comment
 1. 8 październik 2011 “prorok” zapowiada nadejście tzw. dysepensy. Wezwał tzw. chrześcijan
  do modlitw i postu aby zadośćuczynili za swoje grzechy. W swoim wystąpieniu powiedział, że muszą to robić ponieważ krew Pana zmazała tylko tzw. grzech pierworodny.

  Oto część z jego “proroctw” pochodzących z 2011 roku:
  * wszyscy w kościele będą czynić znaki i cuda. Cytat dosłowny: “nowy poziom demonstracji znaków i cudów”;
  * po 8 października tegoż roku ludzie będą widzieli anioły i będą otrzymywali od nich przesłania;
  * cytat dosłowny” “twój kościół będzie tak chwalebny, że nawet głoszenia Słowa ludzie, którzy wejdą padną na kolana i będą błagać o zbawienie;
  * wszyscy w kościele (ciele) ujrzą królestwo duchowe (po 10-cio dniowym poście) a nawet ujrzą Pana cytat dosłowny “stojącego obok ciebie”.
  Co ciekawe w tej sprawie był pewien wymóg w postaci uwierzenia, że to ujrzysz.
  * wszyscy staną się prorokami;
  * cytat dosłowny “twoje życie się zmieni” – brak sprecyzowania o co chodzi;
  * cytat dosłowny “nastąpi pominięcie części Dziejów Apostolskich opisanych w 1:11”.

  w 2019 roku facet w wywiadzie telewizyjnym ogłosił, że sam Pan poprowadził go do nieba aby skonsultował się z….Abrahamem w sprawie pewnego proroctwa z
  Ks.Objawienia.

  Ogólnie facet ma złą renomę i jest oskarżany o głoszenie fałszywych proroctw.

  1. no i dzięki, czyli stoi po stronie syjonizmu co już przemknęło mi w trakcie poszukiwania. W takim razie królestwo trumpa ma być utwierdzone przez kaznodziejów i tak mjak wspominałem w filmiku moim, prawdopodobnie założy Mega Church

 2. Co ciekawe w jednym z wywiadów w telwizornii powiedział, że spotkał się duchowo z niejaką Katherine Kulhman…czyli dokładnie tą samą na którą zawsze powoływał się…Benny Hinn. Na którą powołują się praktycznie ci wszyscy charyzmatyczni uzdrowiciele pokroju właśnie Hinna, Coppelandów,
  Bentleya i innych.

 3. Cześć!

  Już widzę jak dostał zaproszenie do nieba na pogaduszki z Abrahamem 🙂 koń by się uśmiał, to ci komedia i jaja jak dynie :))) niezły gagatek zapewne on robi to wszystko dla paru szekli.

  pozdrawiam

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme