Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Netflix drwi z Jezusa w Brazylii przedstawiając Go jako geja.

 

Cały świat jest przeciw Bogu i Netflix nie jest ego wyjątkiem. Pomimo braku okultystycznego loga podpisują się oni ze swoją wiarą kolorystyką jakże nam ostatnio znaną.

 

Netflix przedstawia Jezusa w związku homoseksualnym co wywołało reakcję w Brazylii, gdzie setki tysięcy podpisały petycję wzywającą do zaprzestania  kręcenia filmu.

 

 

„Pierwsza kuszenie Chrystusa” brazylijskiej grupy komediowej Porta dos Fundos zaczęło nadawać 3 grudnia, krytykując konserwatywnych polityków, ewangelików i katolików.

 

 

Zwiastun 46-minutowego filmu mówi, że Jezus, który kończy 30 lat, przyprowadza „niespodziewanego gościa” na spotkanie z rodziną.

Prawie milion, a dokładnie ponad 760 000 osób podpisało petycję Change.org do wtorku po południu, oskarżając autorów  za film  „poważnie obrażający chrześcijan”.

„Popieramy wolność słowa, ale czy warto atakować wiarę 86 procent ludności”, napisał na Twitterze Eduardo Bolsonaro, najstarszy syn prezydenta Brazylii i członek Kongresu.

Brazylia pozostaje największym katolickim krajem na świecie, choć jej trzoda skurczyła się, a kościoły ewangeliczne rosną. Według spisu z 2010 roku około 64 procent populacji zidentyfikowanej jest jako katolicy.

 

Netflix Brazil nie skomentuje oburzenia.

 

Szydera z Boga, który zbawia nazywana jest przez grupe komediową oraz Netflix satyrą.

 

 

Pytanie, dlaczego nikt nie uprawia satyry na Islam. Zło zawsze jest cwane i atakuje ludzi mających dobre zamiary. Zło boi się innego zła. Ta sama grupa komediantów nawet nie pomyśli o satyrze na islam, gdyż Islam nie jest religią miłości.

 

Brazylia ma ponad 120 milionów ludzi, którzy identyfikują się jako katolicy, co czyni ją krajem o największej na świecie społeczności katolickiej. Ponadto wybory prezydenckie Jaira Bolsonaro – skrajnie prawicowego polityka, który niesławnie powiedział, że wolałby raczej mieć martwego syna niż homoseksualnego syna – wywołał falę nastrojów i ustawodawstwa anty-LGBTQ w kraju Ameryki Południowej od czasu jego dojścia do władzy .

 

LGBT jak widać nie jest tylko organizacją mającą na celu walkę o prawa gejów, ale oni mają na celu zniszczenie wartości biblijnych i ten atak na osobę Jezusa jest tego dowodem. Film nie był dyskusją o tolerancji ale bolszewickim aktem napaści na Jezusa i Jego Prawo.

 

Updated: 15 grudnia 2019 — 10:38

3 komentarze

Add a Comment
 1. Prędzej czy później dojdzie do rozstrzygnięć tu na ziemi ludzi broniących wartości i usuwających zło ale prawdziwego porządku dokona Pan Bóg

 2. Netflix jest pełen demonicznego przekazu, ale doprawdy, jakie to muszą być silne czary, że ludzkość pozostaje ślepa i nie widzi nic szczególnego w tym, że świat celuje głównie w chrześcijaństwo. Filmy, seriale, muzyka… Mało kto się zastanawia, dlaczego to nie islam, dlaczego drwią z Jezusa a nie Buddy, dlaczego akurat chrześcijanie są najbardziej prześladowaną grupą na świecie. Cóż, szatan ma już bardzo mało czasu, a że i tak nie ma nic do stracenia, to nie cofnie się przed niczym. Żal tylko ludzi, którzy wpadają w to zwiedzenie i przez to są uczestnikami uczynków ciemności. Niech Bóg wyrwie jak najwięcej osób z tego kłamstwa i wprowadzi ich w swoją światłość, póki jeszcze trwa czas łaski.

 3. Prześcigają się w swojej obelżywości.Ale nic tym nie zyskają.Musimy mieć wzrok utkwiony w naszym Panu i być wytrwali w walce z tym zastępem ciemności .(Objawienie 22:11-15)”Kto krzywdzi, niech nadal wyrządza krzywdę, kto plugawy, niech się nadal plugawi, kto sprawiedliwy, niech nadal będzie sprawiedliwy, a kto święty, niech się nadal uświęca.
  22:12A oto przyjdę wkrótce, a moja zapłata jest ze mną, aby oddać każdemu według jego uczynków.
  22:13Ja jestem Alfa i Omega, początek i koniec, pierwszy i ostatni.
  22:14Błogosławieni, którzy wypełniają jego przykazania, aby mieli prawo do drzewa życia i aby weszli przez bramy do miasta.
  22:15Na zewnątrz zaś są psy, czarownicy, rozpustnicy, mordercy, bałwochwalcy i każdy, kto miłuje i czyni kłamstwo. Życzę wszystkim trwającym w Panu Jeszu Chrystusie błogosławieństw i wytrwałości .

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme