Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Izraelscy urzędnicy mogą być masowo aresztowani ze względu na zbrodnie wojenne.

 

Izraelskie władze  i urzędnicy są coraz bardziej zaniepokojeni możliwością globalnych nakazów aresztowania, które mogłyby zostać wydane w związku ze zbrodniami wojennymi po tym, jak Międzynarodowy Trybunał Karny zasygnalizował w piątek, że będzie kontynuował pełne dochodzenie w sprawie postępowania Izraela na okupowanych terytoriach palestyńskich.

Decyzja spotęgowała obawy w Izraelu, że najwyższe osobistości rządowe i wojskowe zaangażowane w okupację Izraela we Wschodniej Jerozolimie i na Zachodnim Brzegu oraz trzy ofensywy w Strefie Gazy zostaną będą teraz przedmiotem  dochodzenia, zgodnie z doniesieniami lokalnych mediów.

Takimi postaciami mogą być premier Izraela, obecni i byli ministrowie obrony, wodzowie wojskowi i dowódcy wywiadu.

 

 

 

Mocno prawicowy rząd Izraela powiedział, że nie będzie współpracował z nikim w tej sprawie.

Jednak urzędnicy obawiają się, że może to uniemożliwić członkom izraelskiej elity podróżowanie, a nawet może spowodować ataki  członków izraelskiego wojska na niskim szczeblu, zgodnie z raportem opublikowanym przez izraelskiego nadawcę Channel 13.

Ale najpierw  główny prokurator sądowy Fatou Bensouda zwrócił się z wnioskiem o wydanie orzeczenia w sprawie jurysdykcji na terytorium, które będzie przedmiotem dochodzenia, na razie opóźniając jakiekolwiek działanie.

 

Prokurator powiedział:

.

„Jestem zadowolony, ​​że ​​istnieją uzasadnione podstawy do przeprowadzenia dochodzenia w sprawie sytuacji w Palestynie”, 

 

 

Ale jest to przełomowa decyzja, która spotkała się z wściekłością  w Izraelu i krytyką w Waszyngtonie.

Premier Benjamin Netanyahu powiedział, że decyzja uczyniła sąd w Hadze, którego Izrael odmówił podpisania od momentu utworzenia w 2002 r., „Narzędziem politycznym”.

 

Co się dzieje…. co się dzieje?

Cały czas to samo od kilku lat. Właściwie od kilku lat z dużym natężeniem. Gdyby ludzie czytali biblię i przez pryzmat biblii oceniali sytuacje polityczne na świecie, to wiedzieliby, że walka jest pomiędzy Nierządnicą (KRK) a Bestią (wyznawcy heksagramu).

Mówiłem o tym przy okazji filmu Sekielskiego porównując te rozgrywki do meczu i nawet stworzyłem parodiujący ten motyw film z meczem: Nierządnica kontra Bestia:

 

https://www.youtube.com/watch?v=fr_tle454I8&t=19s

 

Te ataki się nasilą dzięki czemu ludzkość przekona się zarówno o złu syjonizmu jak i o złu Watykanu. Tym razem co powszechnie było wiadome zbrodnie wojenne na Palestyńczykach wychodzi na światło dzienne, czym zajmuje się Międzynarodowy Trybunał Karny.

 

Taki ruch na pewno nie pozostanie bez odpowiedzi syjonizmu. To jest poważnym ciosem o wiele większym niż jakiś dobrze skonstruowany filmik Sekielskiego.

 

Wojna trwa, ale my wiemy z biblii, że Nierządnica zostanie zniszczona przez bestię. Pytanie kiedy…..

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 27 grudnia 2019 - 12:55

5 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Mam pytanie (przepraszam,że niezwiązane z tym artykułem)-czy słuchanie tego typu rzeczy https://www.youtube.com/watch?v=mg7netw1JuM jest grzechem czy nie? Ma to podnieść inteligencję,pamięć itd. czasem by się to przydało,ale nie wiem,czy jest to “okej” :/

  1. czy grzechem? Myślę, że ogólnie ludzie błędnie rozumieją pojęcie grzechu.
   Ale ok, odnosząc się do tego konkretnego przypadku. Wprowadza on w stan wyłączenia świadomości co może być zagrożeniem. Podobnie działa słuchanie namiętne jakiejkolwiek innej muzyki. Wyłacza się świadomość A KIEDY ROZUM SPI BUDZĄ SIĘ…

 2. Ja tez uwazam jak Piotr. To moze byc zagrozenie. Taki trans, medytacja moze wywolywac negatywne efekty.

  1. Mocno pojechał katolikom po ich wierze. Ale w pełni wpisuje się w słowa jakiegoś komentatora: papież sprawuje władzę poprzez zamęt. I tak zakręci w głowie osobom nieczytającym Biblii, że za parę lat oni nie będą wiedzieli co jest prawdą a co fałszem.
   CAŁY ŚWIAT TKWI W ZŁYM. Potwierdza się.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish