Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Programowanie dzieci od namiotów TIPI po rytuał piramidy z K. Kardashian.

Tematem zainteresowała mnie około półtora miesiąca temu moja stała czytelniczka Małgosia. Z początku uznałem, że przesadza, ale od tamtej pory dochodziło do mnie coraz więcej informacji potwierdzających jej czujność wobec zła.

 

Może tytułem wstępu jeszcze:

 

Zło nigdy nie było wprowadzane jako zło. Nikt Wam nie powie; chcemy was wprowadzić w okultystyczne rytuały i w świat demonów.

Teraz popatrzcie na polskie gwiazdy promujące chcący lub niechcący namiot TIPI.

 

Pani Lewandowska:

 

 

Pani Pazura:

 

 

Oficjalnie mówi się, że są to wigwamy i do tego momentu sam je tak potraktowałem aż zobaczyłem dzisiaj filmik słynnej Kim Kardashian jak siedzi w piramidzie koło której są zapalane świece….

 

Na filmie zapytałem widzów jak często siedzą w piramidzie obok której są świece?

 

 

Pani Kim jest w USA nazywana przez portale chrześcijańskie czarownicą Newa Age a jej mąż Kaynhe West zwodzicielem w Sunday Service (kościół dnia słońca) o czym pisałem nieraz. Swoją drogą to ona wymyśliła dla męża kościoła nazwę sunday service.

Teraz spójrzcie na filmik z portalu Kardashian reklamujący yogę oraz rytuał piramidy:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Fu21BcyLGNc&feature=emb_title

 

Mało tego, Kardashian jest propagatorką big brothera w domach. Na tejże stronie reklamuje sprzedaż portali do połączeń wideo dzięki wbudowanej Alexie.

 

 

 

Portal z Facebooka to nowy produkt technologiczny, który łączy rozmowy wideo, asystentkę cyfrową Alexę i inteligentną kamerę, która automatycznie śledzi każdy twój ruch, dzięki czemu możesz swobodnie poruszać się podczas rozmowy i nigdy nie tracisz ostrości. Tak mniej więcej brzmi reklama.

Natomiast ta piramidka jest portalem łączącym ze światem demonicznym.

Mówi się, że CERN ma otworzyć tunel, otchłań dla demonów. Jeśli dodamy do tego apokalipsę mamy kompletny obraz tego, co nadchodzi:

 

 

9 apokalipsa:

1 I piąty anioł zatrąbił:
i ujrzałem gwiazdę, która z nieba spadła na ziemię,
i dano jej klucz od studni Czeluści.
2 I otworzyła studnię Czeluści,
a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca,
i od dymu studni zaćmiło się słońce i powietrze.
3 A z dymu wyszła szarańcza na ziemię,

 

Wychodzi na to, że przygotowują dzieci czyli nowe pokolenie do polubienia piramidki…

Ostatnio coraz więcej  ofert mają dzieci  do uprawiania czarów.   Harry Potter i Kisęga Czarów, Władca Pierścieni i Hobbici to pociąg do czarów, czy choćby ostatnia książka dla dzieci o czarach sprzedawana w USA.

Czary i demony stały się przyjętą normą społeczną w naszym  społeczeństwie co przyszło z USA, podczas gdy chrześcijaństwo jest postrzegane jako nienawiść i „mowa nienawiści”. Zło robi to, co potrafi najlepiej … kłamać, oszukiwać i niszczyć.

Czy teraz staje się jasne dlaczego pracownicy illuminati z show businessu pokazują trójkąt czy też piramidę?

 

 

 

Uważa się, że Piramida w Gizie  ma również połączone dwa portale. Portale są energetycznymi bramami do innych wymiarów. Jeden portal służy do podróży astralnych, a drugi do kontaktów pozaziemskich.

Podejrzewam, ze same piramidy są tylko zabawkami, ale jeśli dodamy do tego coś jeszcze, jakąś duchowość, świece, medytacje,  to na 100% można dać gwarancje kontaktu z demonami.

Natomiast żaden chrześcijanin nie kupi takiej zabawki swojemu dziecku tak jak żaden chrześcijanin nie kupi big brothera w domu jakim jest alexa.

Czy to przypadkiem na jednodolarówce jest piramida własnie?

Tutaj pod pozorem zabawy w wigwam daje się coś więcej .
Czy wiecie co znaczy new age? to wejście w nową rzeczywistość Lucyferiańską i demoniczną, gdzie złe duchy będą dawały krótkotrwały sukces ludziom w zamian za ich duszę. Zacznie się od zabawy a skończy na religi.

Teraz jest już wiele kanalow i jutuberów wyznających newa ge. Niestety są to tzw antysystemowcy. W Polsce mamy NTV i p Maciaka.
Popatrzcie, to nie moje wymysły:

 

 

Poniżej p. Maciak z CW24:

 

 

Wspierający go MK TV nienawidzi Jezusa, a chłopaki mówią dużo prawdy…..

 

No i p Zięba z hipnoterapią:

 

Jerzy Zięba jest hipnoterapeutą.

 

Na pewno wielu ludziom pomógł, ale…

 

 

 

Według mojej oceny ci niby niezależni dziennikarze będą orędownikami new age w nowej rzeczywistości.

Natomiast piramidy energetyczne są dostępne w sklepach ezoterycznych. Taki dziwny zbieg okoliczności:

 

Jedyne 790zł

Co ona daje?

“Piramidy oferowane przez nasz sklep zapewniają dwojakie działanie – poprzez pole ochronne eliminują zakłócenie energetyczne w najbliższym otoczeniu, a także doładowują organizm korzystną energią. Posiadamy ciekawy wybór piramid pokojowych oraz specjalne szkieletowe konstrukcje ogrodowe. Duża piramida w ogrodzie to możliwość skorzystania z dobroczynnego doładowania energetycznego. Jej intensywne działanie roztacza się na otoczenie w promieniu wielu metrów. Można także odbywać seanse energetyczne, leżąc we wnętrzu piramidy, jednakże niezbyt długo”:

 

https://firmaciszak.pl/radiestezja/piramidy.html

 

 

Sami się przekonacie z biegiem czasu jak bardzo piramidy będą reklamowane…

 

 

 

Zaktualizowane: 2 stycznia 2020 - 20:25

30 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Oczywiście na czubku piramidki oko musi być.
  Na stopklatce, która zrobiłeś widać ten portal w miejscu oczka.

 2. Gdzieś czytałem, że Google szykuje prawdziwa rewolucję w związku z kontrolowaniem telefonu za pomocą gestów. Zastanawia mnie jedynie fakt jakie to gesty Google będzie uważał za “zgodne” z systemem.

 3. Trzeba uwazac rowniez na ziololecznictwo. Niektóre zioła są “wzmacniane” w piramidzie a to już ewidentnie od zlego pochodzi. Czytajcie uważnie opisy jak kupujecie zioła w internecie bo ja jak sie doczytałem w domu to juz tylko wyrzucić pozostało 🙂

  1. Co masz konkretnie na myśli?
   Jak wzmacniane?

   1. Jak wzmacniane to nie wiem, ale skoro na niektórych mieszankach ziół jest dodatkowy opis, że są wzmacniane w piramidzie, to dla mnie są to jakieś czary i okultyzm. Tylko na ziołach takie coś narazie spotkałem, więc ostrzegam, żeby czytać dokładnie opisy.

     1. Nie pamiętam niestety, ale na niektórych mieszankach byla adnotacja na opakowaniu ze sa wzmacniane w piramidzie. Pilem pare lat temu i nawet pomagaly ale po takich informacjach ze piramid uzywaja okultysci i ezoterycy nie zamawialem więcej.

 4. Niestety większość o ile nie wszystkie te media są w rękach złego,trzeba być bardzo ostrożnym i czuwać badając wszystko pod kątem tego, że może jest to skażone jakąś ideologią. Widzę to samo co ty dzięki temu, że proszę Boga i Pana Jeszu Chrystusa o rozeznanie w tej kwestii, a do tego sporo czytam i znam trochę różne religie i ideologię. Niestety ludzie śpią i żyją w odrealnionym świecie tv. Zobacz na Netflix nowy serial Mesjasz, zrobili z Chrystusa jakiegoś Hindusa, jakiś fałszywy obraz naszego Pana, aż mnie złość bierze bo wielu da się nabrać.

 5. Czujecie już ten ucisk w życiu?
  Mi się aż żyć nie chce tak ciężko.

  1. Wszyscy wybrani czują, więc się ciesz :)))
   Nie należymy do tego świata, więc jest ciężko, ale damy radę!

  2. Jeśli chodzi o ucisk to chciałam Was wszystkich prosić o modlitwę. Niestety mam ucisk od najbliższej mi osoby. Modlę się o nawrócenie dla niej I niestety ucisk jest jeszcze większy. Osoba ta uznała że moje nawrócenie nie jest prawdziwe bo od tego czasu w naszym domu nie jest lepiej tylko gorzej. Że z czasem rodzina zaczęła się ode mnie odwracać. Że zniszczyła rodzinie święta, bo nie chciałam brać w nich udziału. Że gdybym postępował jak Jezus Chrystus to ludzie by lgneli do mnie, A jest odwrotnie. Wszyscy mają dość mojego oddzielania się od świata (Chociaż ja uważam że jeszcze jest tego za malo) Że dzieciom tego nie wolno, tamtego. Ciągle słyszę że mam zmienić “religie” Bo ma już jej dość. Proszę Was o modlitwę o sile dla mnie i o nawrócenie dla mojego meza. Proszę. Jesteście moja jedyna wspólnota.

   1. Pomodlimy sie! Nie na darmo w Biblii jest napisane “a kto wytrwa do konca bedzie zbawiony”. Ciezkie czasy. Zachowajmy wiare, spokoj i opanowanie oraz milosc do nieprzyjaciół swoich. Jezus po nas przyjdzie. Nie martwcie sie w nadmiarze!
    Z Bogiem!

 6. Jeśli takie małe piramidki mają jakieś działanie to piramida w gizie musi mieć potężne działanie miedzy światem materialnym a duchowym.

 7. Jakie są biblijne podstawy twierdzeń, że sam kształt piramidy ma jakąś “demoniczną” moc (że nawet namiot w jej kształcie jest czymś złym). Skąd w Was takie przekonanie? Proszę o konkretne cytaty biblijne odnoszące się do piramidy.

  1. nastąpiło jakieś niezrozumienie tekstu. Nigdzie nie napisałem, że biblia twierdzi jakoby piramidy miały demoniczną moc.
   Natomiast według opisów i charakterystyki w sklepach ezoterycznych tak z tego wynika.

  2. Biblia o okultyzmie nie naucza.

   1. No tak, tak jak nie naucza o jodze czy tarocie 😉

 8. Ale wspomina o czarach, magii, astrologii, wróżbitach ii to jest złe, tego należy unikać, bo jest to ochydą dla Pana. Tarot jest z tym powiązany. Taka jest różnica.

  1. Biblia proszę Szanownego Pana nie wspomina o marihuanie czy heroinie a nie wolno ich stosować. Z wyjątkiem marihuany, którą można stosować do dobrych i złych celów i tak jest np z piramidami.

 9. Heroina i inne substancje tego typu bardzo uzależniają i przede wszystkim wpływają na stan świadomości człowieka – zakaz można bardzo prosto uzasadnić Słowem Bożym.
  Piramida sama w sobie nie jest ani “dobra” ani “zła”. Samo posiadanie piramidy lub czegoś ją przypominającego nie jest niczym złym, pod warunkiem, że nie dorabia się do jej posiadania jakiejś duchowej ideologii.

  1. Tak, b podobnie z syjonizmem. Dwa trójkąty nic nie znaczą w heksagramie. Ale to co robią plus talmud to już magia i zło

 10. Kiedyś mialem okazje odwiedzic dom Niny Dull. W domu patera z jedzieniem lezala w mini piramidzie szkieletowej. Jedzenie nie gnilo.

  1. wp.pl jest tak wiarygodna jak Donald Tusk.
   Piramidy same w sobie nie mają prawdopodobnie żadnej energii, ale nadawanie im takich cech daje kontakt z demonami. Ci, którzy znają te mechanizmy doskonale o tym wiedzą.

   1. Szanowny adminie, fakty podane w linku są potwierdzone również na innych stronach – wystarczy wpisać nazwiska osób tam wymienionych. Piramida sama w sobie żadnej mocy nie ma, a jeśli ktoś usilnie będzie szukał kontaktu z demonami, to może go znaleźć na wiele innych sposobów (niekoniecznie za pomocą piramidy).

    1. Panie Mateuszu, z tym jest jak z jogą, samo siedzenie po turecku nie jest groźne, ale medytacja i oczekiwanie na jakieś duchowości tak. Oto tu chodzi.
     To tak jak z rozszczepionym heksagramem jako logo Renault, Citroen, Bmw itd. Dwa trójkąty, masoni prowadza te korporacje, ale ja, Pan możemy sobie tymi autami jeździć np w celach ewangelizacyjnych czy do pracy. Co innego jest z kultem obrazów.
     Myślę, że dalej to już będziemy tylko bili pianę. Zamykam temat.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish