Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

3 wojna światowa od dawna była zaplanowana. Nowe newsy.

 

W roku  2013, nie myliłem się co do wojny w Syrii. Wszystko jest kwestią wiedzy. Problem w tym, że większość obserwatorów w internecie nie spogląda na konflikty i politykę pod kątem Biblii, a szkoda gdyż żyjemy w czasach ostatecznych. Nawet znaczna część zborów nie interpretuje tego co się dzieje wokół Iranu pod kątem apokaliptycznym, biblijnym. A jeśli już to stoją po stronie Izraela.

 

 

https://detektywprawdy.blogspot.com/2013/08/wojna-w-syrii-przesadzona.html

 

 

 

Problem w rozpoznaniu elementów czasów końca polega na tym, że my ludzie jesteśmy niecierpliwi. Nie tak jest z Bogiem. Bóg wszystko rozciągnął w czasie tak samo jak 10 plag egipskich. Bóg daje szansę.

 

 

Pierwszy fakt:

JapRael wysyla swoje wojska na blliski wschód ponieważ ma tam statki handlowe..

 

https://wiadomosci.wp.pl/japonia-wysle-na-bliski-wschod-dodatkowe-wojska-jest-deklaracja-premiera-6464697076635777a

 

 

 

Drugi fakt:

Wielka Brytania mobilizuje flotę. Okręty Royal Navy mają eskortować tankowce w Zatoce Perskiej.

 

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25567709,iran-wielka-brytania-mobilizuje-flote-okrety-royal-navy-maja.html

 

Jasno czarno na białym widać jak cały świat popiera Izrael. Jeśli biblia mówi nam, że cały świat tkwi w złym, a tenże świat popiera Izrael to mamy odpowiedz zarówno o świecie  jak i o Izraelu.

Zgromadziła się banda “raelowców” by chronić interesy państewka wielkości mazowieckiego. Wszystko za pieniądze podatników każdego z tych państw. Co za spryt…

 

Trzeci fakt, zgodnie z przewidywaniami nastąpiła eskalacja konfliktu. tak miało być. Trump wiedział co robi.

Za głowę Trumpa wyznacza się 80 milionów dolarów.

 

 

https://www.wprost.pl/polityka/10286940/80-mln-za-glowe-donalda-trumpa-organizator-zalobnego-pochodu-wzywa-obywateli-iranu.html

 

Trump był namaszczany  przez charyzmatyków. Czy teraz widać jakiego ducha mają charyzmatycy? Ducha wojny i kłamstwa. Mówią wiele o miłości ale popierają wojny, krew i obłudę, a ci będący za Prawem Bożym, to tacy źli bo chcą pokoju i mówią za Jezusem, że kto mieczem wojuje od miecza ginie. Proizraelski p. Chojecki nie będąc charyzmatykiem taka ideologie miecza wspiera. Czy my teraz mamy zapisać sie na kursy strzeleckie i kombinować sobie broń ostrą?

 

Czwarty fakt. Iran może nie dorównuje USA militarnie ale pod kątem hakerki ta wojna może mieć inne oblicze….

Grupa hakerska określająca się mianem Iran Cyber Security Group Hackers przejęła jedną ze stron rządowych USA.

 

https://www.o2.pl/artykul/iran-atak-hakerow-na-usa-przerobili-donalda-trumpa-6464415092381825a

 

Piąty fakt.

 

Zanim do czegokolwiek doszło, czyli do ataku na ambasadę USA oraz zabicie generała Sulejmaniego, Iran, Rosja, i Chiny rozpoczęły w grudniu pierwsze wspólne ćwiczenia z okrętami Rosji i Chin. Czterodniowe ćwiczenia odbywają się w północnej części Oceanu Indyjskiego i w Zatoce Omańskiej
Chiny sa w czołówce wrogów USA

https://forsal.pl/artykuly/1258919,hal-brands-dlaczego-chiny-staly-sie-nagle-wrogiem-numer-jeden-dla-usa.html

https://tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/iran-rosja-i-chiny-na-wspolnych-cwiczeniach-morskich,996171.html

 

 

Polska.

Niby Pan Duda mówi o pokojowych relacjach z Iranem, ale jesteśmy po pierwsze w sojuszu NATO, a po drugie co ważniejsze nagle, od ub roku, od października zwiększają się powołania rezerwistów do wojska.

 

 

https://www.se.pl/koszalin/armia-wezwie-80-tysiecy-rezerwistow-cztery-godziny-na-stawienie-sie-w-jednostce-aa-ohr7-LdNL-hWcn.html

 

 

Podam Wam kolejne fakty z rp.pl:

 

 

W roku 2013 r. powołało zaledwie 3 tys. osób, w 2014 r. – 7,5 tys., a w 2015 r. – 14,5 tys. Dopiero po zmianie rządu w 2016 r. liczba wzywanych na ćwiczenia żołnierzy znacznie wzrosła i osiągnęła poziom ok. 36 tys. W tym roku plan szkoleń zakłada wezwanie na ćwiczenia (jednodniowe, krótkotrwałe, czyli do 30 dni, oraz długotrwałe, od 30 do 90 dni) ok. 38,6 tys. żołnierzy rezerwy.

 

 

 

Armia wezwie 80 tysięcy rezerwistów! “Cztery godziny na stawienie się w jednostce”
https://www.se.pl/koszalin/armia-wezwie-80-tysiecy-rezerwistow-cztery-godziny-na-stawienie-sie-w-jednostce-aa-ohr7-LdNL-hWcn.html

Cztery godziny na stawienie się.
Dlaczego pomimo pokoju zwiększa się liczbę rezerwistów tak mocno?
Z 7 tysięcy w roku 2014 do prawie 100 tys w roku 2020?

 

Nawet ten wzrost liczby rezerwistów pokazuje ze ta wojna była skrupulatnie przygotowywana, a Tupolew był jednym z elementów tego teatru. Ktos musiał pobudzić emocje polskich polityków i zrobili to zapewne Rosjanie wraz z Platforma Obywatelską  Niemiec oraz z  sld. Ponoć w przeddzień tragedii politycy platformy dostali smsy aby zrezygnowali z lotu do Smolenska.

 

Kogo mogą wysłać na tę wojnę? Gojów czytających biblię? Wszak są zbierane adresy przy gratisowych bibliach. Przeciwników LGBT? Jest to realny scenariusz biorąc pod uwagę kto był przez komunistów oczywistego pochodzenia mordowany w czasie II wojny światowej (inteligencja) oraz po (inteligencja i ludzie przedsiębiorczy).

Przypomnę jeszcze song emitowany przez TVP info z przed roku:

 

 

„Warszawskie dzieci”- piosenka przygotowująca do wojny?

 

Przygotowania do wojny trwają bardzo długo.

Ostatni fakt:

wp.pl
Iran wycofuje się z porozumienia, które ogranicza program nuklearny.

 

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/iran-wycofuje-sie-z-porozumienia-ograniczajacego-program-nuklearny/t5z4t5f

 

 

Czy wiecie, że możni tego świata zaczęli już dawno temu kupować sobie bunkry?

 

 

“Jedno z największych i najbardziej luksusowych schronień tego rodzaju ma powstać 200 kilometrów od polskiej granicy.

Gdyby apokalipsa przyszła w takiej formie, przed którą nie trzeba kryć się za ważącymi 20 ton drzwiami zdolnymi wytrzymać podmuch eksplozji termojądrowej, mieszkańcy kompleksu mają do dyspozycji rozległy teren położony nad nim, otoczony solidnym murem i wieżami strażniczymi ”

 

https://tvn24.pl/magazyn-tvn24/bogaci-tego-swiata-szykuja-sie-na-apokalipse,86,1719

 

Jest tam kino, basen gdyby bogaci ludzie mieli traumę wojenną…

 

 

Oni są przygotowani ale nie masy upojone ściekiem kulturowym tego świata.

Ci, którzy tę wojnę sponsorują i są głównymi graczami przetrwają wszystko co najgorsze, ale nie przeciętny człowiek. Na tym polega obecny korpo faszyzm czy tez prościej mówiąc lucyferianizm, gdyż biblia mówi, że cały świat tkwi w złym.

Nie wiem czy dojdzie do ataku nuklearnego, ale Illuminati czyli wszelkiej maści masoni – notabene taki był cel stworzenia Illuminati przez jezuitów – informują o swych proroctwach.

Trójkąty, szóstki, rogi, itp to ich podpisy ale nie tylko.
Zerknijmy teraz na słynne karty illuminati:

 

 

Rok 1995. Już wtedy umieszczono na jakiejś stronie kartę illuminati z III wojna światową jakże trafnie umieszczając konflikt na osi dwóch państw Iranu i tego fałszywego Izraela, gdyż to nie jest Izrael Boga co widać po ich owocach….

Banki, kultura USA, Gazeta Wyborcza i inne media są ich.

Ponad 20 lat temu ktoś prawidłowo zinterpretował konflikt pod III wojnę światową.
Czy to do Was przemawia? Czy teraz staje się jasne wycofanie Iranu z porozumienia nuklearnego?

Teraz spójrzmy na słynny film masoński I pet goat i pojawienie się antychrysta.

Najpierw dochodzi do wybuchu, a następnie widać kobietę w żałobie, a na jej kolanach martwe dziecko…Później podobny wątek jest u Madonny podczas Eurowizji.

 

 

III wojna światowa ma dać antychrysta i nowa religię new age . Dlatego uważam ze faktycznie wiele z obecnych władz może zostać usuniętych i oni dadzą swojego fałszywego mesjasza.

 

 

 

Czy wiecie ze wielu z antystemnowcow mają przekonania new age? Pan Zięba, Maciej Maciak z cw24, MKTV drwi z Jezusa, NTV pana Zagorskiego. Bardzo możliwe ze Ci ludzie będą tworzyli trzon nowej władzy… Obym się mylił, ponieważ p Zięba i Maciak mówia wiele prawdy.

 

Oni mają swoje proroctwa, plany i Plan III wojen światowych powstał już w roku 1871 . Ale Bóg przedstawił swoje proroctwa 2000 lat temu przewidując w tym plany masonów, syjonistów i Watykanu…

 

To o czym możecie nie wiedzieć, to prawdopodobieństwo użycia broni hipersonicznej w ataku na generala Sulejmaniego.
Pociski tej broni pięciokrotnie przekraczają prędkość dźwięku.
Bezgłośne, precyzyjne i nie do zatrzymania – takie właśnie są pociski hipersoniczne, które przenoszą zabójcze ładunki z nieosiągalnymi wcześniej prędkościami, uniemożliwiając reakcję jakimkolwiek systemom obrony.
Ta broń to nowość na rynku militariów ostatnich kilku lat.

 

https://pl.sputniknews.com/swiat/2019090511007652-sputnik-putin-zaproponowalem-usa-zakup-rosyjskiej-broni-hipersonicznej/

 

 

Polska przyjęła sojusznika jakim są USA. Teraz tak się mówi na okupantów: sojusznik. Dlaczego? ponieważ Polski już dawno nie ma i nasi okupanci, czyli ta nacja, która stanowiła trzon komunistów najpierw od 1945 roku poddała nas “sojusznikowi” z Moskwy, a teraz ta sama nacja oddala nas “sojusznikowi” z Waszyngtonu.

Czy wiecie jak można wyjść z takiego sojuszu?

Tak jak Irak. Pan Trump powiedział, że odejdzie z Iraku, jeśli Irak mu zapłaci. W taki sposób można się zaprzyjaźnić z USRAELem. Wyboraźcie sobie więc taką sytuacje. Zapraszacie kolegę do domu. On mówi ze będzie pilnował waszego domu podczas kiedy wy pójdziecie do pracy. Ale w pewnym momencie uznajecie ze się on za bardzo panoszy i chcecie go wyprosić, ale on mówi ze nie wyjdzie dopóki się mu nie zapłaci…. Ot i przyjaciel Polaków…Przyjaciel będący zarządcą…

https://www.o2.pl/artykul/donald-trump-grozi-irakowi-nie-odejdziemy-dopoki-nie-zaplaca-6464680382331009a

 

Tekst ten jest  napisany w oparciu o wczoraj opublikowany film na moim kanale  i ponuć USA jest przychylne wyjściu z Iraku co i tak nie zmienia faktu barier przy opuszczeniu jakiegokolwiek związku z USA czy UE.

 

Chciałem Wam także pokazać jak owo masoństwo przedstawiło jeszcze poza kartami illuminati zapowiedź owej wojny. Najbardziej klarowną zapowiedzią wojny i nadejścia antychrysta był koncert Madonny w Izraelu.
Nagrałem długi film o tym.

 

https://www.youtube.com/watch?v=qcJIVmpDuX8

 

 

Bardzo czytelny występ Madonny dla badających.
Madonna pokazuje ewidentnie że będzie wojna. To jest ich wiedźma,. Wybuch ognia, powaleni ludzie i oczywiście tekst mówiący ze nie wszyscy wejdą do przyszłości ze względu na ową wojnę. Wiele ofiar wg lucyferian nie będzie mogło zakosztować owej przyszłości new age, nowej ery z oświeceniem. Notabene również w tym filmie pokazana jest współpraca antystemowcow z Lucyferem.

 

 

Trupy po wybuchu ognia, a na końcu tej przyszłości nowej ery, Izrael z Palestyną pod rękę…

 

 

.. a więc new age będzie religia Talmudu.

 

Zwróćcie uwagę, że antysystemowcy to ludzie albo z new age albo katolicy nie analizujący wydarzeń politycznych przez pryzmat apokalipsy.

 

Czy wiecie jaka jest geneza sylwestra? Starsi czytelnicy wiedzą.

Otóż w roku 999 papież Sylwester zlecił wróżce sybilli przepowiedzenie przyszłości. Ta powiedziała, że w tym roku będzie koniec świata Minęła północ i końca świata nie było. Ludzie zaczęli hucznie świętować brak końca świata. Ale czy wiecie jakie ma to drugie dno?

Ostatnio znajomy powiedział mi, że co roku tak na prawdę świętuje się brak nadejścia Jezusa i jest to strzał w 10kę. Dla chrześcijan ten umownie nazywany koniec świata to koniec rządów szatana na ziemi i powrót Jezusa. To są te czasy…., które można również rozpoznać po kryterium z listu Pawla do Tymoteusza:

 

 

Musisz wiedzieć, że w czasach ostatecznych nadejdą trudne chwile. Ludzie będą bowiem bardzo samolubni i zachłanni. Staną się pewni siebie i zarozumiali. Zaczną obrażać Boga i lekceważyć rodziców. Będą niewdzięczni, bezbożni, nieczuli, nieustępliwi, fałszywi, nieopanowani, okrutni i nienawidzący dobra. Staną się podstępni, impulsywni i próżni. Ich własne przyjemności będą dla nich ważniejsze niż Bóg.

 

Ludzie są coraz gorsi. Dzieci bez dyscypliny.

Celem III wojny światowej ma być wprowadzenie nowej religii: lucyferianizmu.

Po to się miesza kultury. Popatrzcie na statystyki:

 

Po raz pierwszy w historii liczba muzułmanów żyjących w Wielkiej Brytanii przekroczyła trzy miliony – wynika z raportu przedstawionego przez rząd w Londynie. Wyznawcy islamu są najszybciej rosnącą grupą wyznanionową, podczas gry liczba chrześcijan stale maleje.

 

https://www.tvp.info/46052408/juz-3-miliony-muzulmanow-w-wielkiej-brytanii

 

 

 

To jest z tego roku.

Chrześcijaństwo ma maleć aby wprowadzono nowy Nieporządek świata

Wszyscy ludzie umierają, ale nie wszyscy będą zbawieni. sami widzicie jaki jest ten świat i co wam on daje. Ratunek jest nie w żadnym polityku czy blogerze, ale w Jezusie Chrystusie, gdyż tylko on może przedłużyć Wasze życie, tylko on daje życie  wieczne bez wojen, bez chorób i  bez jakiekolwiek zła.

______

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

 

Odbiorca:

 

Piotr w tytule:

“bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

PKO

nr konta:

 

03102026290000910204005278

 

 

Updated: 7 stycznia 2020 — 08:49

7 komentarzy

Add a Comment
    1. To zdjęcie było w Hiszpanii i ta scena nie była wyemitowana w serialu ?

  1. Czytałam te różne newsy juz wcześniej i odniosłam wtedy wrażenie, że jakby oni wszyscy tylko na to czekali, ze zabicie tego polityka było dla nich sygnałem do działania.

    1. Można rzeczywiście odnieść takie wrażenie…

  2. Mam pytanie…
    Niektórzy uważają, ze słowa Jezusa ,,Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie” obowiązują od roku 1948, od powstania państwa Izrael. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć dlaczego akurat od 1948? Gdzie w Biblii można znaleźć fragmenty, które nakierowują na 1948 rok?

  3. Pierwszy porozumienie nuklearne zerwał Tramp…a maju 2018 roku. Iran zrobił to dopiero po zabójstwie Sulejmaniego…czyli kilka dni temu. (to tak dla ścisłości)

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme