Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pastor: koronawirus jest osądem Boga.

Amerykański pastor  Rick Wiles ocenił  Chiny jako posiadające „bezbożny rząd komunistycznym”, a  „plagi są jednym z ostatnich kroków sądu” i ostrzegł Amerykanów, by „zgodzili się z  Bogiem”.

Śmiertelny koronawirus spowodował śmierć 131 osób, z potwierdzonymi infekcjami na około 5568 na całym świecie.

Pastor twierdzi także,  że koronawirus Wuhana jest „aniołem śmierci” Boga, i mówi, że przez to, że rodzice „transgenderują małe dzieci” i jest „brud w naszych telewizorach i filmach” a to powoduje chorobę.

 

Wiles uważa, że ​​chrześcijanie „oddani Jezusowi” są odporni na wirusa.

 

Teraz jestem ciekaw, co Wy myślicie do tego momentu?

Czy ten pastor ma rację?

……………..

 

Otóż i ma i nie ma,. Jego tezy mijają się z prawdą biblijną, ponieważ to nie są plagi apokaliptyczne spowodowane przez Boga i to pokazuje jak łatwo można dać się zwieźć autorytetowi…

Pismo mówi “wszystko badajcie…”

Z początku sam poddawałem się autorytetom ewangelików. Starsi czytelnicy pamiętają jak umieszczałem nauczania pastorów.

Przy okazji tego newsa chce pokazać Wam, że istnieje coś takiego jak klasa pastorów. Pomimo, że mamy w Polsce wielu zwodzicieli żaden pastor nie neguje innych pastorów ponieważ podważyłoby to autorytet pastorów, kiedy sam Paweł apostoł podważył autorytet Piotra apostoła. Nasi pastorzy to jedna wielka ekumeniczna klika prosyjonistyczna. Oczywiście tak jak zdążają się dobrzy księża tak są nieoportunistyczni pastorzy.

 

Swoją drogą ten pastor jest antysyonistą a jednocześnie uważa, że Trump jest celem ataku kabalistycznych Żydów. Widzicie jakie zwiedzenie? Tak jakby Trumpo nie sprzyjał Żydom. Owszem Żydzi też są podzieleni, ale nie co do Izraela.

 

Dlaczego poniekąd pastor Wiles ma rację mówiąc o skutkach postępowania ludzkości? Ano dlatego, że i owszem to co się będzie dziać będzie karą na ludziach za ich brak zainteresowania sprawami Bożymi, tylko, że na zasadzie dopuszczenia, a nie kary Bożej czy anioła Boga. Tak, jak filmy wywodzą się z HolyVooDOO tak koronawirus również zapewne wywodzi się z laboratoriów neo IG Farben czy neoBayer

Jak wiemy po II wojnie światowej  wiele patentów Firmy BAYER/IG Farben znalazło się pod kontrolą rynku farmaceutycznego  takich firm jak Rockefeller (USA), Rotschild (W. Brytania, Francja).

 

 

To, że jest tyle zła na świecie nie wynika z kary Bożej, ale z samokarania się ludzi, ponieważ mając autorytety ludzkie odchodzą od Prawdy Bożej.

Hitlera wybierali zarówno katolicy jak i część protestantów.

 

W 2018 r.,Gloria Copeland, żona fałszywego nauczyciela i fałszywej ewangelii dobrobytu Kennetha Copelanda, powiedziała:  ŻE WIARA CHRZEŚCIJAŃSKA CZYNI LUDZI „ODPORNYMI NA GRYPĘ”…przez co można rozumieć, że nie trzeba dbać o układ odpornościowy, ale wystarczy być przy Bogu.

 

 

Wiles natomiast uważa, że ​​chrześcijanie „oddani Jezusowi” są odporni na wirusa…

 

 

Tak, to prawda, będzie coraz więcej zła na świecie, ale nie ze względu na karę Bożą. Na razie żyjemy w czasie ŁASKI. Łaski podczas której ludzie o złych sercach mogą się jeszcze nawrócić a kiedy się ten czas skończy nadejdzie czas Gniewu Bożego, czyli to wszystko co jest opisane w Apokalipsie.

 

Ludzie muszą rozróżnić Gniew Boży od Bożego Dopustu.

Musi być źle i będzie jeszcze gorzej a to z powodu wyboru systemu największego kłamcy na świecie. Króla Eteru.

 

 I wy byliście umarłymi na skutek waszych występków i grzechów, (2) w których żyliście niegdyś według doczesnego sposobu tego świata, według sposobu Władcy mocarstwa powietrza, to jest ducha, który działa teraz w synach buntu. Efezjan 2.

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 29 stycznia 2020 — 18:52

1 Comment

Add a Comment
  1. Bo trzeba dbać zarówno o ducha, jak i o ciało…aby tylko w równowadze…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme