Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rabin przewiduje, że „pokój” Trumpa się nie powiedzie, ponieważ Mesjasz przyjdzie pierwszy

Jak podaje breakingisraelnews Rabin przewiduje, że

porozumienie „pokoju” Trumpa nie odniesie sukcesu, ponieważ Mesjasz przyjdzie pierwszy.

 

Rabin Baruch Abuhatzeira, wybitny izraelski mistyk sefardyjski, poczynił w poniedziałek niezwykłą przepowiednię: „Porozumienie stulecia” nie zostanie wprowadzone w życie, ponieważ Mesjasz przyjdzie pierwszy ”.

Rabin Abuhatzeira, znany jako Baba Baruch jest izraelskim mistykiem i duchowym doradcą, który działa w Netivot w Izraelu.

 

 

Baba Bruch jest synem rabina Izraela Abuhatzeira, znanego jako Baba Sali, który był wiodącym marokańskim rabinem, dopóki nie zmarł w 1984 roku. Baba Sali był potomkiem wybitnej rodziny uczonych sefardyjskich Tory i cadyków (prawych mężczyzn), którzy również byli znany jako baalei mofet(cudotwórcy). Baba Sali był znany ze swojej rzekomej zdolności do czynienia cudów poprzez swoje modlitwy.

W wywiadzie rabin dobrze omówił bieżące wydarzenia.

Za chwilę zobaczycie cudowne rzeczy” – wyjaśnia Rebe: „W tej sprawie Ameryki prezydentem USA jest Trump. Kto mógł marzyć, że to będzie?

„Czy to było nadprzyrodzone, ponad prawami natury?” Zapytano Babę Barucha.

„Może” – odpowiedział Baba Baruch. „To wszystko oznaki naszego prawego mesjaszaDlatego powinieneś się radować. Będziemy szczęśliwi.”

 

Biblia natomiast mówi kim będzie ostatni antychryst:

 

“Przyjście Człowieka bezprawia dokona się zgodnie z działaniem całej mocy szatana. Towarzyszyć mu będą znaki i fałszywe cuda,”

 

Jeśli rabin mówi o przyjściu ich mesjasza wśród cudów to będzie to nasz antychryst, co pokazuje że ich religia jest religią Złego i cały ich system oraz ludzie, którzy z nimi współpracują i popierają.

 

Naprawdę żyjemy w bardzo ciekawych czasach. Każdy dzień niesie ze sobą interesujące wiadomości.

Jeśli tak przewiduje rabin-mistyk, to oznacza, że autentycznie antychryst już jest i czeka na powiedzenie ich habemus papas.

 

 

 

Updated: 29 stycznia 2020 — 10:10

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme