Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kościół baptystów właśnie gościł „teologa transpłciowego”.

Foto nie pochodzi z omawianego kościoła. Ma jedynie oddać istotę degeneracji baptystów w USA.

 

Bodajże tydzień temu napisałem o tym, jak  Zgromadzenie Boga Kościoła w Teksasie przeszło na stronę LGBT a  teraz pojawia się nowy news z  Pierwszego Kościoła Baptystów w Kolumbii, który niedawno gościł transpłciowca o imieniu Austen Hartke, który jest „transpłciowym teologiem”.

 

Wylot odbył się 21 i 22 lutego. Według strony internetowej Austen Hartke jego „pasją Jako transseksualnej osoby jest pomaganie innym ludziom, którzy nie żyją w zgodzie z własną płcią i nie widzą płci, w postrzeganiu siebie w Piśmie Świętym.”.

 

Wielebna Carol McEntyre , starsza pastorka  w First Baptist, powiedziała, że kiedy po raz pierwszy usłyszała głos transeksualistę Hartke, była  pod wielkim wrażeniem. „Musimy go przywieźć do Kolumbii”, powiedziała McEntyre, nazywając to „naturalnym kolejnym krokiem”. Pierwszy kościół baptystów nie jest jedynym kościołem goszczącym Austen, ponieważ kilka innych kościołów w regionie Kolumbii sponsoruje to wydarzenie i finansuje je…… Chrześcijanie sponsorują Sodomę. Niestety nie mogę tego nagrać na YT ponieważ ta platforma nie daje nawet umieszczać informacji o LGBT. Już samo to powinno ludzi skłonić do myślenia.

 

To foto jest oryginalne z kościoła:

 

facebook.com/FirstBaptistChurchCOMO/photos/a.535749809784956/3496685067024734/?type=3&theater

Napisano pod tym foto, że to ich ekumenia z transgender…..

 

Pastorka McEntyre powiedziała, że ​​chce, aby ludzie zrozumieli, że istnieją „chrześcijanie transpłciowi” , a jest to wydarzenie dla sojuszników społeczności LGBTQ i dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej. „Pierwszy Kościół Baptystów ma długą historię działania na rzecz włączenia LGBTQ” , powiedziała, dodając, że kościół odbył szkolenie na temat włączenia LGBTQ w sierpniu ubiegłego roku.

 

Statystyki podają, że w USA jest około 30 protestantów. Niestety, protestujących wobec Rzymu polityki i Sodomy jest mniej niż połowa.

Teraz popatrzcie, przez lata ludzie chodzili do takich kościołów, zwodzono ich, po to aby dowiedzieć się teraz, że ich kościół uprawia politykę Sodomy.

Newsy będę stale aktualizował i na 100% pojawi się ich w tej kwestii więcej…. Niestety…

 

 

 

Updated: 24 lutego 2020 — 21:28

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme