Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bestia biblijna nadal spala i obnaża Nierządnicę – Watykan ogłasza otworzenie swego archiwum o papieżu Piusie XII wspierającym zabicie Żydów przez nazistów.

Wszystko się dzieje zgodnie z proroctwami biblijnymi. Bestia biblijna jaką jest syjonizm obnaża Nierządnicę.

 

 

Papież Pius XII jest postacią, która wielokrotnie nie zajęła zdecydowanego stanowiska wobec Hitlera lub w obronie  Żydów.

 Rola papieża wobec reżimów nazistowskich i faszystowskich oraz eksterminacja Żydów od wielu lat leżą w centrum wielu sporów. Spory te często przekraczały granice badań historycznych. Biorąc pod uwagę, że niektóre dokumenty zostały wcześniej udostępnione, okaże się, czy decyzja Watykanu pomoże rozwiązać kontrowersje.

To wszystko będziemy już wiedzieć 2 marca.

Co ciekawe o sprawie było już wiadomo dokładnie rok temu, co oznacza, że jest to skrupulatnie przygotowany plan i wszelkie ważne wydarzenia są już zaprojektowane sporo wcześniej.

 

 

„Wierzę, że otwarcie archiwum jest gestem symbolicznym, wątpię, aby przyniosło to znaczące zmiany w tym, co wiadomo”, prof. Manuela Consonni, przewodnicząca Studiów nad Holokaustem na Wydziale Historii Żydów i Współczesnego Żydostwa Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie , powiedział The Jerusalem Post. „Nie twierdzę, że nic ciekawego z tego nie wyjdzie” – powiedziała. „Myślę, że znajdziemy dokumenty, które lepiej poprą to, co wiemy o nim”.

 

Być może będzie to ekumeniczny ukłon w stronę Żydów a może ich dobijanie kościoła Imperium Rzymu.

 

16 października 1943 r. Naziści dokonali nalotu na żydowską dzielnicę w Rzymie i aresztowali ponad 1000 osób. Wielu miało nadzieję, że Pius XII może interweniować na rzecz miejscowych Żydów, aby zapobiec ich deportacji. Nie zrobił tego. Dlatego dla rzymskich Żydów, którzy wciąż tam mieszkają i kwitną wokół tego samego placu, na którym ich rodzice i dziadkowie zostali zebrani, nie jest to tylko kwestia badań historycznych, powiedział rzymskiemu rabinowi Riccardo Di Segni.

 

Przypomnijmy sobie na jakim etapie Apokalipsy jesteśmy:

 

16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia – ci nienawidzić będą Nierządnicy i sprawią, że będzie spustoszona i naga, i będą jedli jej ciało, i spalą ją ogniem, (17) bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł i to jeden zamysł wykonali – i dali Bestii królewską swą władzę, aż Boże słowa się spełnią. (18) A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi.”. Ap 17.

 

To jest dopiero tego początek a plemiona bestii są w żywiole.

To ciekawe, że rok temu, choć zapewne sporo wcześniej zaplanowano na 1,5 miesiąca przed Globalnym Paktem Edukacyjnym właśnie odtajnienie takich dokumentów o ile cokolwiek zmienią. Oczywiście Bestia biblijna sama się nie przyzna do tego, że amerykańscy syjoniści sponsorowali Hitlera…..

 

 

 

 

Updated: 25 lutego 2020 — 21:05

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: