Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Główny lekarz Sanepidu będzie miał do dyspozycji pododdziały wojska.

Na samym początku jak tylko poszła fama o koronawirusie mówiłem w filmie, który nagrałem w styczniu, że głównym celem rozpowszechnienia koronawirusa jest wprowadzenie ustaw ograniczających swobody obywatelskiej. Doszła do tego jeszcze policja sanitarna.

 

 

Taki jest cel rzeczywisty, aby ostatecznie zmusić ludzi do przyjęcia znaku bestii, czyli chipu powiązanego zapewne z tatuażem elektronicznym a znakiem tym będzie zapewne heksagram.

 

 

Zwróćmy uwagę na fakt, że  w Polsce nie ma ani jednego przypadku, ale powstała ustawa jak to niektórzy mówią i tylko mówią przypominająca stan wojenny. Pod pretekstem ochrony naszego zdrowia Polacy mają być poddani kwarantannie. Pytanie czy w ten sposób będzie można wyeliminować wszelką opozycję?

Szukałem informacji na ten temat i natrafiłem na bardzo ciekawy komentarz.

Wybuch koronawirusa zbiegający się z wprowadzeniem 5G w Wuhan jest zbyt dużym zbiegiem okoliczności. Ludzie idący ulicą nie padają natychmiast od wirusa. Znaczny sens ma poważny wpływ częstotliwości 5G na pobieranie tlenu. Statek wycieczkowy miał zaawansowaną łączność. Włochy wdrażały również 5G. Wygląda na to, że plan jest następujący: wypuść 5G na całym świecie, jednocześnie obwiniając wszystkie wywoływane przez nią choroby o „rozprzestrzeniającego się koronawirusa”, a następnie zabij jeszcze więcej osób za pomocą obowiązkowych szczepionek finansowanych przez Billa Gatesa. – James Perloff

Jesteśmy przygotowani na obowiązkowe szczepienia zawierające nanocząsteczki metalu, które mogą być i są aktywowane za pomocą platform broni z ukierunkowaną energią, powodując, że każde łagodne przeziębienie,wyraża się w naszych ciałach jako szybko działające zapalenie płuc.

Bardzo ciekawe bo do diagnozy używa się testu CRP, czyli hodowla Wirusa na odpowiednim podłożu. Na wyniki czeka się od tygodnia do 14 dni a tu już wszystko wiedzą. Musicie wiedzieć że ta tzw. epidemia jest tylko i wyłącznie medialną i ma przejść w status pandemii globalnej. Po co? By was zmusić terrorem sanitarnym do kwarantanny, której celem będzie zaszczepienie substancją zawierającą zdigitalizowane samoreplikujące się RNA. Kiedy już wam to wszczepią, użyją bezprzewodowej technologii mikrofalowej fal milimetrowych telefonii komórkowej 5G o częstotliwości 60Ghz, która odpowiada wibracjom molekuł wody w waszych organizmach. Objawem ataku na organizmy ludzi i zwierząt wiązkami liniowymi tego promieniowania może być właśnie zdalne “wyłączenie” funkcji organów, jak np. płuca czy serce. Organizm ludzki to maszyna biochemiczna działająca na zasadzie przepływu impulsów elektrycznych w nano skali. Chodzi o zakłócenie tej aury i spowodowanie śmiertelnych chorób. Globalny kartel farmaceutyczny traci wpływy z przymusu szczepień, bo ludzie się zorientowali że wakcynacja to trucie ludzi. Nie ma żadnych państw czy rządów. Prezydenci, premierzy, sejm czy senat, to tylko grupy zatrudnionych przez globalistów i korporacje aktorów, od symulowania wam demokracji. Zacznijcie myśleć samodzielnie ludzie…

 

 

Pojawia się wiele głosów krytyki pod adresem PIS.

Jak można być tak naiwnym aby myśleć, że jak będzie rządzić dajmy na to koalicja wionsa (lgbt), sld (komuniści), PO (unia wolności) to byłoby inaczej. Ja nie wiem czy w ogolę zastanawiają się ci ludzi krytykujący pis nad tym, kto będzie po nich.

Po PIS może być tylko lewica. czyli coś na wzór demokratów w USA, ludzi sprzyjających LGBT , komunizmowi, opresji i inwigilacji. Ludzi, którzy wyprzedali Polski majątek. Absolutnie nie popieram PISu

Ale nie popieram tez żadnej innej partii. Sytuacja podobna do poparcia czy utożsamiania się z denominacjami. Popieram tylko pewne punkty od np AD7,  czy dla innego przykładu lubię słuchać czasem wykładów zielonoświątkowego pastora Jasińskiego.

 

 

 

Ja nie wiem czy ta opozycja jest tak naiwna że chce obalić tę władzę przez rzekomą krytykę.

 

Osobiście uważam, ze ten rząd, ten prezydent są najlepszymi w Polsce po okrągłostołowej i dziękujmy Bogu za nich.

Czy znając realia, wpływ masonerii na rządy myślicie ze kolejny rząd będzie lepszy? ze nie będzie realizował planów syjonistów i Watykanu?

 

Ale przeczytajcie  ustawę o koronawirusie, art 44:

 

 

“. Jeżeli użycie innych sił i środków jest niemożliwe lub może okazać się niewystarczające, Minister Obrony Narodowej może przekazać do dyspozycji Głównego Inspektora Sanitarnego lub wojewody, na którego obszarze podejmowane są działania związane ze stanem zagrożenia epidemicznego, stanem epidemii albo w razie niebezpieczeństwa szerzenia się zakażenia lub choroby zakaźnej, które może stanowić zagrożenie dla zdrowia publicznego, w szczególności wystąpienia choroby szczególnie niebezpiecznej lub wysoce zakaźnej, pododdziały lub oddziały Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, wraz ze skierowaniem ich do wykonywania zadań z tym związanych.”

 

 

Żołnierze w służbie Sanepidu. Lekarz wyda zarządzenie o wkroczeniu pododdziałów wojska do mieszkania.

 

Ustawę opublikowano w nocy mimo, że o koronawirusie wiemy od stycznia. Mało tego, jak p Socha powiedziała, poseł Konfederacji zaproponował, aby ta ustawa miała ważność tylko 6 miesięcy z uwagi na brak zapoznania się ta ustawą posłów, ale niestety odrzucono taką propozycję a to oznacza, że taki jest cel tego całego koronawirusa…Wszak gdyby to miało być TYLKO na czas koronawirusa, to faktycznie miałaby ona ograniczenia czasowe.

 

 

Pewnych tendencji nie da się zatrzymać bez względu na rząd.

 

To wszystko musi się stać, ponieważ bestia czyli Edomici i Chazarowie przejmują cały potencjał ludzki po Nierządnicy.

 

Takie dyrektywy padną na całym  świecie i żadna konfederacja, p Socha, p Maciak itp nic nie zmienią  Będziemy tylko zawsze na etapie interpretacji sytuacji a nie interwencji czy walki.

 

 

 

Updated: 3 marca 2020 — 10:21

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: