Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Oprogramowanie “Lokalizuj X” w rękach organów ścigania USA.

Każdy obywatel w USA będzie śledzony w dowolnym momencie bez zgody sądu

 

Produkt o nazwie Locate X sprzedawany jest przez Babel Street i pozwala śledczym narysować cyfrowe ogrodzenie wokół adresu lub obszaru badanego, wskazać urządzenia mobilne, które znajdowały się w tym obszarze, i zobaczyć, gdzie jeszcze podróżowały te urządzenia, cofając sie w historii kilka miesięcy w tył.

Narzędzie anonimowo śledzi lokalizację urządzeń, wykorzystując dane gromadzone przez popularne aplikacje na telefony komórkowe, aby włączyć funkcje takie jak mapowanie lub reklamy kierowane, lub po prostu sprzedać je brokerom danych.

Brokerzy danych, czyli handlarze danymi…

Dane federalne pokazują, że amerykańskie służby celne i straż graniczna zakupiły Locate X, a tajne służby oraz amerykańskie służby imigracyjne również korzystają z technologii śledzenia lokalizacji, według informacji byłego pracownika Babel Street.

 

Czy USA są w tym śledzeniu odosobnione? Nie, ponieważ w ub roku wyszła na jaw informacja o wykorzystaniu przez polskie służby oproagrowamia izraelskiej firmy Pegasu:

 

Według informacji podawanych w szczegółowym raporcie, oprogramowanie szpiegowskie “Pegasus” wykorzystywane jest w Polsce na telefonach korzystających z usług polskich operatorów. Oprócz Polski organizacja wyróżniła kilkanaście państw ze wszystkich kontynentów.

Pegasus jest oprogramowaniem typu spyware Początkowo, program został zaprojektowany do szpiegowania poprzez smartfony korzystające z systemów iOS, ale później firma stworzyła także wersję do szpiegowania urządzeń Android.

Program został stworzony do szpiegowania praktycznie wszystkiego, co związane jest ze smartfonem. Począwszy od mikrofonu, przez SMS-y, e-maile, aplikacje (media społecznościowe), do nawet kamery urządzenia. Software izraelskiej firmy może także dowolnie modyfikować ustawienia telefonu ofiary.”

https://tech.wp.pl/izraelskie-oprogramowanie-szpiegowskie-w-polsce-ma-je-co-najmniej-kilka-urzadzen-6296975803848833a

 

 

Po takiej dawce informacji należałoby zadać sobie pytanie: czy jest nie tyle zasadne co mądre używanie smartphonów?

 

 

 

Babel Street trzymał Locate X w tajemnicy , nie wspominając o tym w publicznie dostępnych materiałach marketingowych i zastrzegając w umowach federalnych, że nawet istnienie danych jest „poufną informacją”. Lokalizację X należy „wykorzystywać wyłącznie do celów wewnętrznych badań”,…

 

Pytanie tylko kto nad tym panuje i kto tego przestrzega.

 

Rzecznik Secret Service odmówił komentarza na temat jego pracy z Babel Street, mówiąc, że agencja nie ujawnia metod przeprowadzania misji.

 

Chociaż dokumenty federalne pokazują, że CBP kupiło Locate X i zaktualizowało w zeszłym roku, płacąc za licencje „premium”, rejestry nie opisują, co Locate X robi, ani nie określają różnicy między licencją podstawową a licencją premium. Rzecznik CBP nie wypowiedział się szczegółowo na temat korzystania z tego narzędzia, ale powiedział, że agencja przestrzega prawa, wdrażając „informacje o otwartym kodzie”

Reklama Babel Street.

https://www.youtube.com/watch?v=vMMgebTrO-s&feature=emb_title

 

 

 

Gdziekolwiek jesteś, jakimkolwiek językiem  się posługujesz…

Na początku kobieta mówi “świat jest pełen informacji”‘.. tak to prawda. 

Takie urządzenia będą tylko sprzyjać systemowi bestii.

 

 

Czy nie jest to ciekawe ze ten świat ateistów i bezbożnych ludzi używa nazw biblijnych? Babel street,.Uliczny Babel,  czyli pomieszane języki na ulicy rozszyfrowane. Izraelskie oprogramowanie to pegasus.

 

Biblijna bestia chce wiedzieć wszystko o wszystkich tak jak Bóg wie…To  wszechwidzące oko…

 

 

 

Zaktualizowane: 6 marca 2020 - 21:12

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Babel…już sama nazwa firmy nie jest przypadkowa…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish