Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mesjasz żydowski pojawi się podczas Paschy 2020 – powiedział Minister Zdrowia Izraela.

Od dawna intrygowało mnie zamknięcie szkół we Włoszech a później innych państwach w tym Polsce na kilka tygodni a to wypada do min tzw Wielkanocy…Wtedy też jest pascha izraelska.

 

Zastawiałem się czy może coś w tym czasie ma się wydarzyć, czy coś ukrywają?

 

No i dzisiaj przeczytałem niebywałą wypowiedź  ministra zdrowia Izraela:

 

“. Jestem pewien, że Mesjasz przyjdzie przez Paschę i zbawi nas w taki sam sposób, jak Bóg zbawił nas podczas Wyjścia i zostaliśmy uwolnieni. Moshiach przyjdzie i uratuje nas wszystkich ”.

 

Dodał, że “Bóg czuwa nad nami” czyli czuwa nad tym Izraelem w którym była organizowana Eurowizja z iluminacką czarownicą madonną oraz z Tel  Avivem światową stolicą LGBT.

Pisałem o tym:

 

Izrael zatwierdza zezwolenie osobom transpłciowym na zmianę płci w dokumentach tożsamości bez operacji.

 

 

Pascha przypada w kalendarzu hebrajskim między 8 kwietnia a 16 kwietnia . a szkoły są zamknięte do świat wielkanocnych czyli do 12 kwietnia…

 

Żydowski mesjasz to chrześcijański  antychryst i pominąłbym te wypowiedź ministra zdrowia  gdyby po raz 30sty wyszła od jakiegoś rabina edomickiego…ale ta deklaracja wyszła od izraelskiego ministra zdrowia.

Może nie wszyscy wiedzą, ale Izraela nie ma od 2 tys 600lat Za czasów Jezusa Judeą rządził Herod Edomitą wraz ze swoim dworem. Również faryzeusze byli tego pochodzenia. Nie wszyscy bo Paweł był Benamitą.

 

Oni nigdy nie przyjęli Jezusa i nienawidzą Jego prawa. Jeśli to prawda co mówił minister, to czekają nas rządy oparte na prawach noachidzkich. Kompletny brak miłości i surowe prawa religijne. Sztywna litera prawa, zabijanie chrześcijan i prześladowanie.

 

Taka deklaracja raczej nie może być rzucona na wiatr…

 

Żyjemy w czasach ostatecznych.
Dzisiaj była informacja z Chorwacji o trzęsieniu ziemi jakiego nie było od 140 lat.

Ludzie niezbawieni chyba nie wiedzą co się dzieję…

 

 

Biblia to zapowiadała:

 

(7) Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu i będzie głód, zaraza i trzęsienia ziemi miejscami.

 

 

To już mamy, jest zaraza i trzęsienia ziemi są. Oczywiście ktoś powie ze one zawsze były, ale teraz jest wielkie natężenie.

Brakuje jeszcze tego,  co omawiałem: antychrysta o którym Paweł apostoł wspominał:

 

 Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo [dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo2 i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia2który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć3, tak że zasiądzie w świątyni Boga3 dowodząc, że sam jest Bogiem.

 

 

Jeśli pojawi się edomicki mesjasz,  to będzie oznaczać początek Wielkiego Ucisku biblijnego….

 

 

 

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Biblijne sprawy dzieja sie obecnie. Ci co nakrecaja ludobojstwo i strach nie wiedza, ze wykonuja to co zapowiedzial sam Bog w ksiedze Apokalipsy. Cala nadzieja w trwaniu przy prawdziwym Mesjaszu❤

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish