Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Panie Maciak, dla kogo Pan pracuje? Już dawno przestał Pan być rzetelny….

Postanowiłem napisać ten krótki tekst z dwóch powodów:

 

  1. Umieszczałem linki do filmów p Maciaka, a więc w sytuacji jego postawy poczuwam się winny to czytelnikom moim.
  2. Kanał CW24, który powinien od stycznia nazywać się CwPanika24 ma 100 tysięcy widzów, co czyni go dość wpływowym medium.

 

Ja wiem, że tacy jak blogerzy jak ja nie przedstawiają dla Pana żadnej wartości, ponieważ wszelkimi oponentami Pan po prostu gardzi, a w jednym z ostatnich swoich filmów powiedział Pan, że “wystarczy być dobrym człowiekiem”. W tymże samym odcinku nazwał Pan władze z PIS “ch…i”, co zostało jak na filmach sensacyjnych zagłuszone słynnym “piiiip”.

 

Jest Pan elokwentny i dlatego zjednuje Pan sobie ludzi, ale przecież Aleksander Kwaśniewski podobnie chwytał tłumy kulturą słowa.

 

Przechodzę do meritum.

Pana praca nie ma żadnych znamion dziennikarstwa. Jeśli już to jest to dziennikarstwo typu TVP Info, gdyż jest nieobiektywne.

 

Od początku tematu koronawirusa straszy Pan ludzi i jest Pan w “badaniu” zagadnienia monotematyczny i ukierunkowany na straszenie ludzi. Przypominam odcinek sprzed około 3 tygodni, kiedy w niedzielę straszył Pan swą społeczność brakiem produktów spożywczych od poniedziałku:

 

 

Artykuły spożywcze są do tej pory na półkach jak i papier toaletowy, ale strach jakiego doświadczali ludzie po wysłuchaniu Pana odbił się echem i dalej Pan to ciągnie.

Nie bada Pan przyczyn zgonów ile osób umiera na choroby tzw współtowarzyszące, nie bada Pan umieralności z poprzednich lat w Polsce czy Niemczech. Nie bada Pan związków ze szczepionkami we Włoszech, czy 5G. Nie twierdzę, że tak jest, ale pragnę wykazać, że Pana praca jest antydziennikarstwem, gdyz nie bada Pan innych możliwości.

 

W tej sytuacji zdam pytanie: dla kogo Pan pracuje?

Według mnie na pewno nie dla ludzkości.

Mam tylko cichą nadzieję, że Pan po prostu się boi i swoje złe emocje wstrzykuje Pan swoim widzom. Chciałbym, żeby to było powodem siania przez Pana paniki.

 

Naprawdę szanowałem pana prace prze ostatni rok. Ale to co Pan robi teraz jest niczym jakiś  kanał telewizyjny Billa Gatesa.

 

Na pewno Pan wie, że nie jestem w tym sam:

 

https://www.youtube.com/watch?v=T_AZKH15JDo

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=LABKMED6tFQ&feature=share&fbclid=IwAR0Xc_0I98l429WOiQE0o5yOQRT74S8i9efO_Biw9Y1z-l_nUYadGr_3ShQ

 

MK TV również szanował Pana pracę. Czas przeszły.

Od kilku miesięcy zachowuje się Pan jakby był tubą Platformy Obywatelskiej. Jaki PIS jest każdy widzi, ale pamiętam doskonale rządy PO i były o wiele gorsze. Od razu uprzedzam – zawsze byłem zwolennikiem partii liberalnych gospodarczo, a więc nie PIS.

Z jednej strony mówił Pan o Żydach źle ale o LGBT powiedział Pan żeby nie dzielić Polaków ze względu na przekonania seksualne i religijne. Zatem dla kogo Pan pracuje? Biblia dzieli ludzkość ze względu na takie przekonania.

 

Stracił Pan na wiarygodności nie tylko u mnie ale u setek osób. Wystarczy poczytać komentarze na tych dwóch kanałach jak wyżej.

Dlaczego nie informuje Pan o totalitaryzmie? Jest Pan antysystemowcem i nie widzi Pan dokąd to zmierza?

 

 

 

Zaktualizowane: 3 kwietnia 2020 - 10:58

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Szkoda, że en człowiek tak się zachowuje ostatnio… :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish