Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Największy Superksiężyc pojawi się w Paschę 2020.

 

 

W środę wieczorem Żydzi na całym świecie zgromadzą się w domu, aby świętować w pierwszy wieczór sederowy  Paschy 2020.

 Jedna część ceremonii wymaga otwarcia drzwi wejściowych i zaproszenia wszystkich głodnych do wejścia. Kiedy to nastąpi, spojrzenie w niebo ujawni astronomiczny spektakl: największy super księżyc roku .

Supermoon ma miejsce, gdy księżyc w pełni zbiega się z perygeum – najbliższym, że Księżyc przybywa na Ziemię na swojej orbicie eliptycznej – co powoduje większy niż zwykle pozorny rozmiar dysku księżycowego widzianego z Ziemi. Księżyc w pełni w perygeum ma średnicę o około 14% większą niż w apogeum i wydaje się nawet o 30 procent jaśniejszy. Super księżyce  pojawiają się zwykle 3-4 razy w roku.

 

Będzie to drugi miesiąc z rzędu z superksięzycem . W zeszłym miesiącu w święto Purim pojawił się superksiężyc . Nie jest to nieoczekiwane, ponieważ zarówno Purim, jak i Pascha występują w połowie miesiąca hebrajskiego, Purim 14 Adar i Pascha 14 Nisan. Kalendarz hebrajski jest księżycowy, a miesiąc rozpoczyna się wraz z pojawieniem się nowiu. Dlatego księżyc w pełni zawsze będzie pojawiał się w środku miesiąca.

Księżyc ten jest również czasami określany jako pełnia paschalna, od greckiego słowa “Pascha”, czyli katolicka Wielkanoc.

 

 

 

Updated: 7 kwietnia 2020 — 22:57

1 Comment

Add a Comment
 1. Niesamowite czasy nastały. Ciekawy jestem czy antek szybko przyjdzie, czy będą grali na wyczerpanie społeczeństwa i wtedy oswobodzi świat.
  Ciekawostkę podaję bo sam nie mogłem uwierzyć.
  Wg tvp.info i katolickiej agencji informacyjnej: W tym roku w Wielki Piątek w Watykanie cyt:
  I w ten sposób „Droga Krzyżowa (Via Crucis) staje się Drogą Światła (Via Lucis)”
  Zastępują Chrystusa Lucyferem co by się potwierdzało we wcześniejszych kazaniach z Watykanu i u Luteran (że Jezus stał się wężęm, diabłem, grzechem i przekleństwem)
  I jeszcze jako ciekawostkę napiszę o liście światowej rady luterańskiej.
  Swobodnie cytuję z pamięci (jak zwodzą):
  “Doszły nas słuchy, że niektóre kościoły wieszczą Apokalipsę, ale my się trzymamy Biblii, a tam jest napisane, że nikt nie zna dnia ani godziny, więc nie wolno głosić tego czego się nie zna.”
  Oj dzieci ciemności…..
  Ja wrzucę inny cytat, na wzmocnienie Ducha:
  “Ale wy, bracia, nie jesteście w ciemnościach, aby ów dzień miał was zaskoczyć jak złodziej. Wszyscy wy bowiem jesteście synami światłości i synami dnia. Nie jesteśmy synami nocy ani ciemności…
  Ponieważ nie przeznaczył nas Bóg, abyśmy zasłużyli na gniew, ale na osiągnięcie zbawienia przez Pana naszego Jezusa Chrystusa, który za nas umarł, abyśmy, czy żywi, czy umarli, razem z Nim żyli. Dlatego zachęcajcie się wzajemnie i budujcie jedni drugich, jak to zresztą czynicie. ”
  Niech Was wszystkich błogosławi Jezus Chrystus!
  Pozdrawiam serdecznie,
  Boro 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme