Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Amerykański DHS ostrzega, że może wzrosnąć zagrożenie atakami na kościoły…

Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego ostrzegł społeczności wierzących, że zagrożenie atakami na domy kultu może wzrosnąć po wznowieniu nabożeństw z powodu „stresorów” wywołanych pandemią koronawirusa .

 

„Kiedy zaczniecie starać się przywrócić nabożeństwa  i powitać zgromadzonych z powrotem w waszych domach modlitewnych, proszę również przejrzeć swoje plany bezpieczeństwa i upewnić się, że istnieją procedury mające na celu ochronę waszych obiektów i gości”, napisał Brian Harrell, asystent dyrektora ds. Bezpieczeństwa infrastruktury w DHS w liście do społeczności uzyskanym przez POLITICO.

Harrell napisał, że chociaż departament nie otrzymał żadnych „bezpośrednich lub wiarygodnych gróźb”, urzędnicy zauważyli wzrost mowy nienawiści w Internecie „mającą na celu zachęcanie do przemocy lub wykorzystanie bieżącej sytuacji jako pretekstu do szerzenia nienawiści ”. Dodał, że „stresory wywołane pandemią mogą przyczynić się do podjęcia przez jednostkę decyzji o ataku lub wpłynąć na wybrany cel”.

List pojawia się dwa tygodnie po tym, jak DHS rozesłało notatkę do funkcjonariuszy organów ścigania w całym kraju, ostrzegając, że wysiłki brutalnych ekstremistów w celu wykorzystania pandemii „nasilą się w nadchodzących miesiącach”, zgodnie z ABC News.

 

Niedawno czytałem newsa o tym, że społeczność LGBT atakowała jakiegoś pastora….

To, co się dzieje to czynna walka… duchowa, polityczna, ekonomiczna i zdrowotna.

 

 

Zaktualizowane: 9 kwietnia 2020 - 14:59

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish