Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Żydowskie pochodzenie Macrona. Motyw asyryjski. Namaszczenie z Rzymu.

 

 

Imiona kiedyś miały duże znaczenie. Dzisiaj kiedy Polacy wybierają imię, kierują się innymi przesłankami. Na przykład kiedy był modny program Kuba Wojewódzki, był wysyp Jakubów wśród niemowlaków.
Ale dawniej imię miało znaczenie i nie kierowano się modą. Weźmy takiego Mieczysława. Imię to oznaczało:

„ten, co sobie mieczem sławę zdobędzie”

 

Jeszcze większe znaczenie miało nadawanie imion w kulturze hebrajskiej, nie mylić z żydowską.

Jozue to inaczej “Jahwe to wybawienie”.
Natomiast Daniel, oznaczało „Moim sędzią jest Bóg”.

 

 

Przygotowując się do tego materiału uświadomiłem sobie, że w czasach obecnych po prostu pozbawia się nas indywidualizmu, jesteśmy tylko imieniem i nazwiskiem w kartotekach biurokratów…ale gwarantuje Wam, że dla okultystów i satanerii nadal imiona są istotne.

 

W poprzednim tekście  o Macronie mówiłem Wam, że Emanuel oznacza “Bóg z nami”.
Kilka osób uzupełniło w komentarzach moją wypowiedź o pełne imiona Macrona, których ciąg jest niczym tytuł hrabiowski. To nie jakiś Józef Oleksy;

 

Emmanuel Jean-Michel Frédéric Macron.

Emmanuel – co znaczy „Bóg z nami”
Jean – co znaczy „Pan jest łaskawy”
Michel – co znaczy „kto jest jak Bóg?”
Frederic – „pokojowy władca”
Macron – co oznacza „krótki, prosty, poziomy znak

 

Jak widać  Macrona imiona jak na dziecko niereligijnych rodziców, gdyż byli oni ateistami i agnostykami , mają wiele odniesień do Boga.

Stale powtarzam, że ateizm na górnych szczeblach jest satanizmem. Wszyscy ateiści mający eksponowane stanowiska są mocno wierzący. Oczywiście w boga z małej litery. To tylko gawiedź z dołów pseudintelektualnych wierzy w ateizm urojony.

 

Przypominam, że Macron ukończył właściwą szkołę dla tego nurtu duchowego jaką jest jezuickie liceum.
Również jak przystało na zarówno wychowanka jezuitów oraz modernistę ukończył uniwersytet na kierunku filozofii. Był asystentem jednego z najbardziej znanych filozofów drugiej połowy XX wieku Paula Ricœura.

Co jest interesujące,  Ricour był zarówno działaczem komunistycznym jak i protestanckim.. Jest autorem licznych dzieł naukowych w tym z egzegezy biblijnej., co jest dowodem na to, że można zajmować się teologią i jednocześnie nie byc uczniem Jezusa, nauczać  ateistycznej filozofii.

 

Sami widzicie jak można poddać się zwiedzeniu ufając nie Bogu a człowiekowi. Komunizm do wartości biblijnych ma się tak jak blues do trash metalu…

Ten francuski Emanuel w wieku 12 lat poprosił rodziców o pozwolenie na chrzest w Kościele rzymskokatolickim.

 

Catholic News Agency nazywa Macrona „ katolikiem zombie ” i przyznaje, że wykorzystał swoje nominalne stowarzyszenia katolickie, aby wykorzystać tę przewagę polityczną w mocno katolickiej Francji.

 

https://www.catholicnewsagency.com/news/frances-new-president-is-a-zombie-catholic-41556

 

Popatrzcie to mocno katolicka Francja uczyniła z Francji mekkę islamu..

Chrzest Macrona w kościele rzymskim kopią życiorysu Jezusa:

 

” I gdy miał dwanaście lat, poszli do Jerozolimy, zgodnie ze zwyczajem tego święta. (43) A gdy minęły te dni i już wracali, dziecię Jezus zostało w Jerozolimie, ale Józef i jego matka o tym nie wiedzieli. ”

 

Katolicyzm Emmanuela Macrona był tak silną częścią jego politycznej tożsamości, że nagłówek gazety Libération głosi: „Pomocy, Jezus powrócił!”

 

 

Teraz czas na żydowskie pochodzenie Macrona. Już ustaliliśmy jezuickie i katolickie zakotwiczenie w wierze czyli nomen omen pogaństwo, a teraz przejdźmy do tego punktu, który ma być kryterium nominacji na antychrysta.

Sięgając do 6. i 7. generacji na początku 1700 roku, znajdujemy wiele odniesień do rodziny Hesse, nazwanej Marguerite, Louis i Jacques Hesse. Hesse strona rodzinnych korzeni pochodzi od niemieckiego pochodzenia żydowskiego, co można zobaczyć tutaj w herbie rodziny Hesse.

 

 

źródło: https://www.houseofnames.com/Hesse/Jewish/product/Armorial+History+Framed+-+Black

 

Charles de Hesse-Rheinfels-Rotenburg, francuski generał dywizji podczas wojen francusko-rewolucyjnych i napoleońskich od 1789 do 1815 r

 

Wcześniej wspominałem Wam o tym, że Macron wielokrotnie bronił Żydów.

 

 

Kwestia Ptolomeusza Macrona.

Imię nazwa Ptolemeusz pochodzi od starożytnego greckiego imienia Πτολεμαῖος ( Ptolemaios ), „wojowniczy” lub „syn wojny”.

Ptolomeusz Macron był generałem króla Syrii Antiocha. a jak wiemy Antioch jest archetypem antychrysta.

Daniel pokazuje nam powstanie i panowanie Antiocha IV, króla Seleucydów, który panował w latach 176–164 pne. Był generałem króla Antiochii Syryjskiej o imieniu Ptolemeusz Dorymenes, który otrzymał trzecie imię MACRON.

(5) Wtedy umocni się król południa oraz jeden z jego książąt. Ten będzie mocniejszy od niego i będzie panować, a jego władza będzie władzą rozległą. (6) Lecz po upływie kilku lat połączą się, bo córka króla południa przybędzie do króla północy, aby zawrzeć przymierze. Ona jednak nie otrzyma siły ramienia ani on nie ostoi się ze swoim ramieniem. Ale zostanie ona wydana, a z nią ci, którzy ją sprowadzili, jej syn oraz ten, co ją umacniał w tych czasach.

 

 

Ów Macron jest wspomniany w księdze pogardzanej przez pseudo protestantyzm  czyli księdze Machabeuszy:

 

(12) Ptolemeusz bowiem, zwany Makronem, tym się odznaczał, że chciał wobec Żydów zachować sprawiedliwość, ze względu na krzywdy, które im były wyrządzone. Próbował więc pokojowo załatwić te sprawy, które ich dotyczyły

 

 

Jak wiemy Macron pracował dla Rotszyldów, ale tez i w 2014 roku Emmanuel Macron został zaproszony przez żyda Henry Kissingera na konferencję Bilderberg w Kopenhadze. Jak wiemy ta globalna elita spotyka się z najbogatszymi i najsilniejszymi jednostkami świata. Jednym z tematów do dyskusji było: Co dalej dla Europy. Czy to właśnie uruchomiło polityczną przyszłość Macrona?

 

Dwa lata później Macron założył nowy ruch polityczny En Marche! (“W drodze” – wymowne?) Jeden z gości powiedział o wydarzeniu „Czułem się jak na weselu, w małym pokoju, w emocjach. W rzeczywistości były to narodziny. ”

To był najszybszy polityczny proces dojrzewania, jaki Francja kiedykolwiek widziała.

 

Dwa lata później Macron został prezydentem Francji z wynikiem 66,06%.
Christine Boutin, prezydent partii Chrześcijańsko-Demokratycznej, spekulowała, czy wybór Macron był dziełem szatana…

 

Macron wybrał przednią część Luwru, aby wygłosić przemówienie, ze szklaną piramidą w tle. Trójkątny kształt za jego plecami spekulował na temat jego zamiarów, by mieć jako tło symbol wszechwidzącego oka iluminatów…

Przypominam, że akcja Kodu Da Vinci z aktorem Tomkiem Hanksem o rodzinie królewskiej ma miejsce we Francnji.

Oświadczył, że będzie rządził jak rzymski bóg Jowisz, król bogów w mitologii rzymskiej.

 

Przed spotkaniem z papieżem w czerwcu 2018 r. Macron ogłosił się agnostyckim katolikiem. Obaj rozmawiali przez prawie godzinę w bibliotece papieża w Pałacu Apostolskim. Kiedy się pojawili, Macron położył rękę na ramieniu papieża Franciszka i pocałował go w oba policzki.

Podczas wizyty w Rzymie Macron udał się także do Bazyliki Laterańskiej, kościoła od dawna powiązanego z monarchią francuską, gdzie przyjął tytuł honorowego proto-kanona św. Jana na Lateranie. Pierwsza i jedyna osoba, która otrzymała taki zaszczyt, który był istotny w odniesieniu do relacji między kościołem a państwem.

 

 

Kilku poprzedników Macrona odrzuciło ten zaszczyt, ale po wyborze bez wahania przyjął ofertę. Dlaczego to ma znaczenie?Ten honor nadany Macronowi jest upamiętnieniem króla w pełni i publicznie wyrzekającym się protestantyzmu i poświęcającym swój tron ​​katolicyzmowi. Prawa w niej określone to prawo do poświęcenia się urzędowi religijnemu. Cesarz (Macron) przysięga pielęgnować i bronić Świętego Kościoła rzymskiego

Rzymscy katolicy faktycznie powiedzieli o  wizycie: „To najstarsza córka Rzymu wraca do swojej matki”. Nagłówek wiadomości brzmiał: „ Czy papież francuskiego przywódcy odwiedza powrót najstarszej córki kościoła?

„Francja była nazywana najstarszą córką Kościoła katolickiego, ponieważ przed rewolucją francuską kościół katolicki był oficjalną religią państwową Francji. Kobieta reprezentująca kościół lub władzę religijną. Podczas wizyty wszyscy mieli na myśli pytanie, czy ta „najstarsza córka” powróciła.

Unia Europejska , którą można nazwać odrodzonym imperium rzymskim, przyznaje nagrodę Karola Wielkiego za służbę jednoczącą Europę. Upamiętnia Karola Wielkiego, który był założycielem Świętego Cesarstwa Rzymskiego.

Papież Franciszek otrzymał tę nagrodę w 2016 r.

Emmanuel Macron otrzymał ją w 2018 r . Tradycyjnie nagrodę otrzymuje odbiorca w Dniu Wniebowstąpienia, w dniu, w którym Jezus wstąpił do nieba.

Wczoraj napisałem tekst jak to Macron zorganizował zrzutę na szczepionkę przeciw korona wirusowi,. Udało mu się zebrać 8mld dolarów. To takk apropos, że się nie liczy,…

Mówi się,  że  we Francji go nikt nie lubi…
W tej sytuacji pokochają go i Polacy i cały świat gdyż jego ostatnia wypowiedź na to wskazuje.

 

Macron zapytany o zniesienie restrykcji tzw lockdown (ograniczeń) zanim zostanie wynaleziona szczepionka odpowiedział:

 

 

Całkowitym brakiem odpowiedzialności jest twierdzenie, że ona będzie trwała do chwili wynalezienia szczepionki przeciwko wirusowi. Według naukowców taka szczepionka będzie dostępna nie wcześniej niż pod koniec tego roku, a kto wie, może i przyszłego – mówił prezydent, dodając, że kwarantanna nie może trwać w nieskończoność. Najwyraźniej przychyla się do modelu szwedzkiego, gdzie zaufano społeczeństwu i nie zakazano wychodzenia do barów czy parków. Znoszenie kolejnych restrykcji obywatele powinni przyjąć ze “spokojem, pragmatyzmem i dobrą wolą” – zaapelował Macron.

https://www.se.pl/wiadomosci/swiat/macron-o-szczepionce-na-wirusa-padly-mocne-slowa-aa-r6Xd-28wA-uyjQ.html

 

Jak mówi historia, Macron był na oficjalnej uroczystości Joanny d’Arc w mieście Orlean .

Joanna w rodzinie otrzymała głębokie wychowanie religijne. Była nadzwyczaj pobożnym i ponad swój wiek poważnym dzieckiem. W trzynastym roku życia złożyła ślub dziewictwa. Na procesie zeznała, że ma 19 lat, a więc można przypuszczać, iż urodziła się w roku 1412. Zeznała również, że swoje pierwsze widzenia miała w wieku 12 lat, gdy była sama na polu. Mówiła, że płakała, gdy głosy odeszły, gdyż były bardzo piękne. Podczas procesu relacjonowała, że święty Michał Archanioł, święta Katarzyna i święta Małgorzata powiedzieli jej, iż Bóg chce wypędzić Anglików z ziem francuskich i doprowadzić Delfina do Reims, aby tam koronować go na króla Francji.

Macron powiedział, że Jego przeznaczeniem było dosiąść własnego białego konia i poprowadzić Francuzów z powrotem do chwały.

 

https://monocle.com/magazine/issues/101/eyes-on-the-elysee/

 

Czy ten fragment 6 rozdziału apokalipsy można odnieść do Macrona?

 

1) I ujrzałem: Gdy Baranek otworzył pierwszą z siedmiu pieczęci, usłyszałem pierwsze z czterech Zwierząt mówiące jakby hukiem gromu: Przyjdź! (2) I ujrzałem: Oto biały koń, a siedzący na nim miał łuk. Dano mu wieniec, a on, zwycięzca, wyruszył, by dalej zwyciężać

 

Księga Daniela wskazuje nam na antychrysta jako króla północy.
a wiec Król Północy symbolizuje w proroctwach antychrysta.

 

Na koniec,

W 1862 r. Mojżesz Hess (1812-1875) wydał swoje słynne dzieło “Rzym i Jerozolima”Był on pionierem idei świeckiego osadnictwa żydowskiego w Palestynie i wierzył, że Francja zwróci Żydom ich ojczyznę i wówczas nastąpi narodowe wyzwolenie. Był zwolennikiem idei socjalistycznych Lassallea, ale jednocześnie propagował syjonizm.

 

 

 

Updated: 6 maja 2020 — 14:26

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Bardzo ciekawy tekst, ale trochę intrygujące jest to, że pośród wszystkich kandydatów na antychrystów, nigdy nie był brany kandydat z Francji. A Francja to taki naturalny wybór, kraj z dość nieciekawą przeszłością, mogę nawet pokusić się, że to w średniowieczu Francja pełniła rolę Rzymu. Książęta francuscy zawsze bardzo ochoczo wspierali papiestwo, prowadzili krucjaty przeciw biblijnym chrześcijanom i tym przeciwnym papiestwu – wyrżnęli w pień albigensów, przez stulecia dręczyli i mordowali waldensów. Ostatecznie z Francji wyszło “oświecenie” (albo oślepienie heh), rewolucja Francuska, wojny napoleońskie i tak dalej.

  Dodam jeszcze, że Bazylika św. Jana na Lateranie, która de facto poświęcona jest przymierzu Watykanu z Francją (rzymską Galią) nosi tytuł “Omnium Ecclesiarum Urbi et Orbi Mater et Caput” – Matka i Głowa Wszystkich Kościołów Miasta i Świata, więc nie jest to byle jaki kościółek, a ważne miejsce dla katolicyzmu i to od ok. 314 roku.

  Wspomniałbym jeszcze o tym, że Macron w dniu swojego zwycięstwa wszedł na podium pod Luwrem nie jak to jest w zwyczaju przy dźwiękach hymnu Francji, a hymnu UE (odrodzonego Cesarstwa Rzymskiego?), którego pierwsze słowa brzmią “O radości, iskro BOGÓW, kwiecie ELIZEJSKICH pól…”

  iskra bogów? (demonów, którzy na górze Hebron złączyli się przekleństwami przeciwko Bogu?) Pola elizejskie? (Elizjum, to część Hadesu w mitologii, ale pola elizejskie to główna reprezentatywna aleja Paryża, gdzie podczas świąt narodowych prezydent Francji przejeżdża w militarnej paradzie).

  Co więcej, kogut to symbol starożytnej Galii a także dzisiejszej Francji (kogut po łacinie to gallus), dla chrześcijan kogut to symbol zaparcia się Piotra. Niby nic niezwykłego, ale dopełnia tej całej symboliki.

  1. “A Francja to taki naturalny wybór, kraj z dość nieciekawą przeszłością, mogę nawet pokusić się, że to w średniowieczu Francja pełniła rolę Rzymu.”

   Jedna z moich pierwszych protestanckich książek była autorstwa adwentysty z Francji. bodajże Alexander Bujlon. Kawa na ławę wyłożył apokalipsę i zło kościoła rzymu nawet nie używając chyba nazwy tego kościoła.
   On uważa, że 2 świadków apokalipsy to ST i NT spalone w Paryżu, którzy po 3 latach ponownie powstali aby ewangelizować…

   1. Co do dwóch świadków apokalipsy to są też różne teorię, ja zakładam zawsze, że w historii pojawiają się zdarzenia równoległe, które można dopasować do apokaliptycznych proroctw, gdyż “duch antychrysta” jest obecny na Ziemi od co najmniej 2 tys. lat – jednak człowiek grzechu, antychryst jest tylko jeden. Dlatego też Antioch jest archetypem antychrysta, tak też ST i NT mogą być świadkami apokalipsy w tym rozumieniu.

    “To, co było, jest tym, co będzie; a to, co się stało, jest tym, co się stanie. I nie ma nic nowego pod słońcem.” – Księga Koheleta 1:9

    W ten sposób Bóg daje nam rozpoznanie i przygotowuje na ostateczne rozliczenie ze światem i władcą tego świata.

    Co do dwóch światków istnieje kilka teorii, ja skłaniam się ku tej, że świadkami tymi będą prorocy Eliasz i Henoch – jedyni prorocy wzięci żywcem do nieba, nie umarli oni fizycznie, ale w Apokalipsie pisze, że antychryst ich zabije a oni zmartwychwstaną – co dopełni prawa śmierci za grzech pierworodny. Wiadomo Bóg jet sprawiedliwy, a powzięcie Eliasza i Henocha zapewne ma swoją przyczynę.

    Wyczytałem ciekawą rzecz na oficjalnych katolickich portalach informacyjnych, że papież oprócz tego, że mocno wspiera prace nad szczepionką to do tego:

    ” Ojciec Święty ogłosił również, że poparł propozycję tworzonego przez przywódców religijnych Wysokiego Komitetu na rzecz Ludzkiego Braterstwa, by 14 maja ogłosić dniem modlitwy i postu oraz dzieł miłosierdzia dla wiernych wszystkich religii.”

    14 maja to dzień powstania tworu izraelopodobnego, ale abstrahując.. komitetu czego? Jak widać prace nad jedną religią, czy też religijną jednością wszystkich wyznań są już na zaawansowanym etapie i jak można wywnioskować tworzy się ona nie z inicjatywy Watykanu, a przy jego udziale.

 2. Chciałabym coś dodać, co sprawia że Macron jest dla mnie kandydatem numer 1 na Antychrysta.
  Emmanuel – Bóg z nami. To imię dostał Jezus od Boga.
  “Ojcze święty, zachowaj ich w Twoim imieniu, które mi dałeś, aby byli jedno – jak My. Dopóki byłem z nimi, Ja zachowywałem ich w Twoim imieniu, które mi dałeś, i ustrzegłem [ich], i żaden nie zginął, oprócz syna zatracenia, aby się wypełniło Pismo.” Ew. Świętego Jana 17:11-12.
  Imię to Emmanuel, czyli Bóg – Ten, który prawdziwie jest – jest z nami (Mt 1,23), lub Jezus, czyli PAN jest ratunkiem (Mt 1:21; Łk 1:31-32).

  1. Czyli Emmanuel to imię samego Boga, które dał Swojemu Synowi.

 3. Niezwykle ciekawy wątek, zwłaszcza, że chodzi tu o Francję. Nie wspomnę już o prawdopodobnej przynależności prezydenta Macrona do Wielkiego Wschodu Francji, czyli obediencji wolnomularskiej, która również posiada swoje warsztaty m.in. na terenie Polski…od wczesnych lat 90-tych, o ile dobrze pamiętam…żydowskie pochodzenie Macrona z jednej strony zaskakuje, a z drugiej nie. Raczej tylko dopełnia całość tego obrazu…podobnie było z pochodzeniem prezydenta Sarkozy’ego, którego rodzina osiadła na Wegrzech a drugi człon nazwiska brzmi ze szlachecka – de Nagy Bocsa

 4. Odnośnie żydowskiego pochodzenia, co nie jest chyba i tak tajemnicą, wielu rządzących w Europie i na świecie posiadało i posiada takowe…Dawniej, prezydent Franklin Delanoo Roosevelt (z rodziny niderlandzkich żydów, którzy pisali się Rosenfeld) by nie wspomnieć o jego najbliższym otoczeniu (doradcy, itd.), premier UK – Winston Churchill (syn żydówki nazwiskiem Jerome), Włodzimierz Lenin (syn żydówki)…nie wspomnę już o nowych wątkach dotyczących rodziny samego Fuhrera Rzeszy Niemieckiej, Adolfa Hitlera…tyle, że ta historia musi jeszcze poczekać na rozwikłanie, bo są pewne przesłanki, które mogłyby wskazywać na takie pochodzenie….To jest tylko niewielka próbka całości…wątków jest dużo, dużo więcej, chociaż wiem, że tutaj poruszane są wątki zgodne z teraźniejszymi i przyszłymi wydarzeniami.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme