Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Netanjahu chce zachipować dzieci w Izraelu.

Podczas przemówienia na poniedziałkowej konferencji prasowej Netanjahu zasugerował, że Ministerstwo Zdrowia zastosuje nową technologię, aby pomóc Izraelowi dostosować się do nowej rzeczywistości, gdy państwo zniesie blokadę koronawirusa.

„Oznacza to, że technologię, która nie była wcześniej używana i jest dozwolona na mocy przepisów, wprowadzimy w życie”, wyjaśnił.

 

 

Musicie wiedzieć, że zło przedstawia zawsze swoją naturę zawoalowany sposób. Ubiera swoje niecne plany w  w górnolotne idee i takie wysublimowane zdania.

Podobnie było z komunizmem, faszyzmem i tak jest z encyklikami papieskimi oraz wypowiedziami papieża.

Netanjahu chce wyposażyć dzieci izraelskie w czujniki, które uruchamiałyby alarm jak w samochodach, gdyby były zbyt blisko siebie łamiąc dystans społeczny.

 

To są czasy ostateczne!

 

Zdarzało się, że w ostatnich latach pojawiały się złośliwe komentarze na moim blogu w stylu: no i gdzie jest ten twój ucisk.

No to witamy w nowej rzeczywistości.

 

Ekspert Einat Meron ds. Odporności cybernetycznej w Izraelu powiedział:

 

„Trudno będzie to zrobić ponad milionowi uczniów, którzy wracają do swoich placówek edukacyjnych, aby zapewnić, że jeden uczeń siedzi w odległości dwóch metrów od drugiego. ”,

dodał:

 

“„Jeśli informacje o lokalizacji dzieci zostaną przesłane do Internetu, pedofil z pewną wiedzą cybernetyczną może zaatakować system i prześladować ich” – powiedział ekspert ds. Cybernetycznych Einat Meron.”

 

 

COVID-19 zostanie wykorzystany jako pretekst, aby dać każdej osobie na ziemi cyfrowy identyfikator, który połączy się z globalną bazą danych zapewne Microsftu.
Bill Gates stawia całą swoją fortunę, aby przyspieszyć ten proces.

 

Jak widać Żydzi zachipują również swoich, a więc w tym satanistycznym świecie nie ma żadnego narodu wybranego i ludzie będą się budzić. Katolicy wyleczą się z katolicyzmu a Żydzi z syjonizmu.

Jest napisane, że wszyscy:

” I sprawia, aby wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, przyjęli znamię na prawą rękę lub na czoło; ” Ap 13.

Wszyscy to wszyscy…
Tak zawsze się kończy robienie sobie bożka z narodu, z partii, z autorytetu religijnego. Cały świat budował ten system bestii. Katolicy oraz naród na Ż.

Teraz wszyscy w nagrodę zostaną zachipowani. Oczywiście wszyscy, którzy się zgodzą, ale cegiełki swoje położyli w budowie systemu inwigilacji i państwa totalitarnego.

Zawsze nas skłócano. Ale na górze byli cwaniacy w garniturach pociągający za sznurki w obu stronach konfliktu.

PIS jest mocno antyrosyjskie, ale powiedzcie mi, który z Rosjan zrobił wam krzywdę. Wszyscy mamy wspólnych porzodkow – Słowian.

No ale Chazarzy i Edomici zrobili nas przy pomocy Rzymu wrogów tak samo jak robią to na poziomie klubowi piłkarskich. Pamiętam jako 17 latek nie mogłem zrozumieć dlaczego Korona Kielce nienawidzi Radomiaka Radom.
Ja zawsze chciałem wszystko rozumieć..

 

Cio, ktorzy mają 17-25 lat to farciarze , w tym wieku poznać prawdę która wyzwala i przyprowadza do jednego prawdziwego autorytetu na świecie do Jezusa Chrystusa.

Ja jestem wolny. nie tkwię ani w  żadnej  partii ani w zadnym kościele i nikt mnie nie okłamuje.
Nie skaczę z autorytetu na autorytet.

W ostatnich dniach były protesty anty covidowe. Ludzie protestowali przeciw ograniczeniom i niszczeniu gospodarki.

Był kandydat na prezydenta Paweł Tanajno.

Ale kto patrzył w jego życiorys polityczny?

Należał do PO i następnie do Ruchu Palikota a następnie w systemowym Kukiz 15.

 

Informacje z wprost.pl:

 

„Paweł Tanajno przejął prowadzenie social mediów w Partii Razem”– napisał na Twitterze dziennikarz Marcin Dobski. „Nie, to my już dawno przejęliśmy Pawła Tanajno – odpowiedziano mu z konta ugrupowania

 

https://www.wprost.pl/kraj/10228312/lewica-razem-pisze-o-pizzy-hawajskiej-sld-odpowiada-my-stare-komuchy-mawiamy.html

 

Niechrześcijański kandydat na prezydenta popierany przez antysystem. Coś tu nie gra prawda?

 

 

Updated: 10 maja 2020 — 11:58

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme