Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tysiące gilotyn przygotowane dla chrześcijan i konserwatystów.

 

W roku 2014 umieściłem tekst z jakiejś amerykańskiej strony dotyczący zakupu gilotyn w USA.

http://detektywprawdy.blogspot.com/2014/01/w-usa-jest-przygotowane-kilkadziesiat.html

 

To wszystko było za rządów ultra komunisty Obamy.

 

 

Sprawa ucichła aż do tego roku. Przez te wszystkie ostatnie lata nic nie wskazywało na wykorzystanie gilotyn poza zapisem w biblii dotyczącym ścięcia głowy za odmowę przyjęcia znaku bestii.

 

W Stanach Zjednoczonych kolebce wolności ogólnie rozumianej tej dobrej i złej, w kraju kończącej się wolności gospodarczej w ramach przygotowań do lewicowego zamachu stanu, w którym terroryści z bojówki Georga Sorosa  i tych, którzy uważają, że ich kolor skóry uprawnia ich do demolowania Ameryki, czyli Black Lives Matter, szykuje się gilotyny dla chrześcijan i konserwatystów.

News ten pojawił się po tym, jak lewicowi terroryści umieścili przed domem założyciela Amazon Jeffa Bezosa gilotynę stwierdzając:

kiedy oni stają się zagrożeniem, a my nie mamy głosu, noże wychodzą…

https://nypost.com/2020/06/30/protesters-set-up-guillotine-in-front-of-jeff-bezos-dc-home/

 

 

Przed domem domem szefa Amazona był napis: “wspieraj  społeczność biednych, a nie bogatych.

 

Ludzie już zapomnieli jaki przebieg miała rewolucja październikowa stworzona przez nację – autora wszelkich zamieszek z czasów apostoła Pawła.

Tych ludzi z Dziejów apostolskich, którzy wykorzystywali biednych do obalenia tzw burżuazji. Miliony ofiar w imię pozytywnych haseł.

 

To nie jest zwykła symbolika z tymi gilotynami: radykalna lewica zamierza obalić prywatną własność i prywatne firmy w całej Ameryce, masowo mordować wszystkich przywódców politycznych i liderów biznesu, którzy popierają kapitalizm, i zapoczątkować autorytarny, komunistyczny reżim, który masowo wymorduje miliony Amerykanów.

Podejrzewam, że w Europie będzie to na innych zasadach. Być może będzie wojna z Rosją, po czym zostanie wprowadzony światowy komunizm, zwłaszcza ze Macron z Putinem prowadził rozmowy.

 

https://www.foxnews.com/us/cleveland-coronavirus-spike-comes-after-may-protest

https://www.foxnews.com/us/cleveland-coronavirus-spike-comes-after-may-protest

https://www.foxnews.com/us/cleveland-coronavirus-spike-comes-after-may-protest

W ciągu weekendu, grupa ponad 100 lewicowych bojówkarzy utworzyła tłum, który groził spaleniem domu pary z St. Louis, która broniła swojego domu z pistoletem AR-15. Para ta mimo, że wspiera Black Lives Matter i przekazała Demokratom tysiące dolarów, to nawet to nie wystarczyło, aby zatrzymać tłum z dala od ich własnej własności.

Szalona lewica zawsze wcześniej czy później zjada sama siebie jak bolszewicy, ponieważ wszyscy są obłąkanymi, chorymi psychicznie socjopatami.

 

Historia zatacza koło. Znowu w imię równości społecznej dokona się wywłaszczenia obywateli dla klasy próżniaczej, a i tak będą równi i równiejsi.

Jest dokument, w którym szczegółowo oszacowano liczbę gilotyn wstępnie ustawionych w całej Ameryce, gotowych do użycia w masowych morderstwach konserwatystów, chrześcijan, którzy trafią do obozów FEMA. Dlaczego gilotyny? To symbol socjalistycznej lewicowej rewolucji francuskiej, która za pomocą gilotyn masowo mordowała tysiące politycznych „dysydentów”, a następnie rewolucjonistów.

Założycielem Jakobinów był Adam Weishaupt zwany ojcem Jakobinów . Był on Jezuickim profesorem prawa kanonicznego , był również fundatorem zakonu Illuminatów .

 

 

Czy teraz wszystko układa się w całość? Gwiazdki illuminati jak Lady (z)gaga,  kate pery i  masa sportowców, , którzy za duże pieniądze deprawowali ludzi mając kolosalny wkład  pod przyszłą rewolucję neokomunistyczną.

Zgodnie z tym dokumentem tysiące gilotyn zostało już umieszczonych  w magazynie pod kontrolą baz wojskowych i obozów FEMA.

 

Oprócz gilotyn, wiele z tych miejsc ma również „zakłady obróbki zwłok”, które obejmują dużą liczbę spalarni tego samego typu, które zostały zamówione w dużych ilościach pod przykrywką pandemii koronawirusa.

 

Według tego źródła w Ameryce są dosłownie tysiące pieców do spalania, które są gotowe do przetworzenia ciał po ich dekapitacji.

 

Dokument ostrzega również o 500 000 wyszkolonych przez Chińczyków żołnierzy narco, którzy zostali rozmieszczeni w pobliżu południowej granicy Kalifornii, w Meksyku, w Tijuanie, gotowi najechać i zająć Kalifornię w ramach globalistycznej inwazji na Amerykę. Ich ostatecznym celem jest usunięcie prezydenta Trumpa, zniszczenie konstytucji USA i masowe zabójstwo wszystkich konserwatystów, chrześcijan i białych.

 

To wszystko pokrywałoby się z tym snem pastora, który umieszczałem na YT.

 

Szanowni słuchacze, to co się dzieje to nie jest walka prawicy z lewicą,. Program gospodarczy pis i po są identyczne. To programy lewicowe gospodarczo.

To co się dzieje to walka między wartościami chrześcijańskimi a lucyferiańskim nieporządkiem świata.

 

Niektórzy nie uznają Jezusa, ale to chrześcijanie mają być mordowani i są, a nie jacyś antysystemowcy.

 

Nie tak dawno dowiedziałem się o tym, że córka Michaela Jackosona Paris Jackson zagra w filmie Jezusa i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby postać w ktora się wciela nie była lesbijką.

W Hollywood powstaje bluźnierczy film. Jezus będzie… lesbijką. W roli głównej córka Jacksona

 

Czy drwiono by tak z postaci wymyślonej, , której nie ma? To skąd te szykany oszalałej lewicy? skąd pęd do mordowania chrześcijan i skazania ich na gilotyny?
Syn Boży jest postacią autentyczną i już niebawem przyjdzie gdyż czas łaski czyli nawracania się kończy. Będziecie zmuszeni opowiedzieć się po jednej ze storn. Obyście wybrali dobrze.

 

Pastor baptystów  Robert Jeffress ostrzegł , że ​​radykalni lewacy  planują „wydobyć gilotyny”…

 

 

 

Lewicowy ruch terrorystyczny Black Lives Matter przekształcił się w ruch „panowania terroru” z rewolucji francuskiej w stylu jakobińskim, wyjaśnia Victor Davis Hanson z WND.com . On mówi:

Nigdy nie wyobrażałem sobie, że NPR powiedziałoby słuchaczom, by dekolonizowali swoją bibliotekę, albo że będą kobiety goliły głowy, żeby nie miały włosów nieafrykańskich, ani nie uprzywilejowałyby ich bieli. Kiedy masz ludzi z FBI lub pracowników służby zdrowia, którzy są w mentalności obozu reedukacyjnego, gdzie zginają kolano, składają formalną przysięgę… Wchodzimy teraz w przestrzeń, która nawet wykracza poza przemoc. Jesteśmy w rewolucyjnym zapale, który zmieni wszystko, na co spojrzymy, od sportu po naszą politykę, wszystko.

 

 

W odpowiedzi na lewicowy ruch „panowania terroru” pastor baptystów Robert Jeffress z First Baptist Dallas powiedział Lou Dobbsowi, że lewicowcy „ wydobędą gilotyny”, jeśli odzyskają Biały Dom w listopadzie. Jak wyjaśniono na SkyWatchTV.com :

 

Siły stojące za rewolucją francuską były po to, by wyeliminować ludzi wiary jako wrogów Francji i zamknąć usta bogobojnym dysydentom. Umieścili nawet nagą figurę kobiety na ołtarzu w kościele w Notre Dame i ogłosili, że Bóg chrześcijaństwa nie żyje. Niedługo potem był  upadek rządu francuskiego…

 

 

Obozy FEMA zostaną wykorzystane do egzekucji dziesiątek milionów Amerykanów, których nie można „re-edukować” na socjalistów i komunistów.

 

 

Ten ludobójczy atak na chrześcijan i konserwatystów prawdopodobnie zostanie rozpętany w tym roku, ostrzega Celeste. Gilotyny są już dystrybuowane w całej Ameryce, przechowywane w obozach FEMA, gotowe do użycia jako maszyny do masowych morderstw. Dlaczego gilotyny? Są mało zaawansowane technologicznie i mają tylko jedną ruchomą część. Nie rozkładają się i nie wymagają amunicji, prądu ani paliwa do działania. W przeciwieństwie do wszystkich innych machin śmierci, gilotyny mogą być skutecznie stosowane, nawet gdy infrastruktura społeczna jest uszkodzona.

 

Liczę się z tym, że to może być na postrach i przyjdzie ktoś (antychryst) kto wybawi od tego zła. Ale póki co trend jest taki jak Wam pokazuje.

Jest Obama jest Soros, jest lewica, jest Antifa, jest LGBT. Nie da się tego bagatelizować.

 

Radykalna, terrorystyczna lewica ma plan  masowych morderstw wymierzonych w konserwatystów i chrześcijan. To są dwie odrębne choć czasem przenikające się grupy.

Wszystko, co widzieliście w tym roku – COVID-19, załamanie gospodarcze plandemiczne, zamieszki pod fałszywą flagą – zostało zaprojektowane i rozmieszczone w celu popchnięcia ludzi do głodu i nędzy , zamknięcia firm,  aby doprowadzić masy do obozów FEMA do końca tego roku . Tam ludzie zostaną przydzieleni do komunistycznych „sympatyków” kontra „oporu”, a ci, którzy oprą się komunizmowi, zostaną ścięci, a ich ciała zostaną spalone w nazistowskich piecach, prowadzonych przez posłusznych lewicowych szaleńców, takich jak Antifa, Black Lives Matter lub zwykli Demokraci, którzy są gotowi wykonywać rozkazy, bez względu na to, jak szaleni mogą być.

Przypominam raz jeszcze ten sen pastora.

 

 

Pamiętaj: Lewica jest niebezpiecznym KULTEM, który indoktrynuje ludzi z zakłopotanym fanatyzmem , przekształcając ich w posłuszne lalki pełne emocjonalnej furii i fanatyzmu. Członkowie kultu nie mogą rozumować, ponieważ są odporni na logikę i fakty. Żyją w iluzorycznej bańce sprzecznych kłamstw i podsycanej nienawiścią dezinformacji, wypychanej przez korporacyjne media, CIA i infiltrowanych przez komunistów gigantów technologicznych, takich jak Fejs i Twitter.

 Oto przychodzi z obłokami i ujrzy go wszelkie oko, także ci, którzy go przebili. I będą lamentować przed nim wszystkie plemiona ziemi. Tak, amen. (8) Ja jestem Alfa i Omega, początek i koniec, mówi Pan, który jest i który był, i który ma przyjść, Wszechmogący.” Apokalipsa 1.

 

 

Chwała Bogu, że ten teatr zła dobiega końca. Pozdrawiam Was wszystkich Bracia i Siostry w Chrystusie.

 

________________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć:

 

Odbiorca: Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

 

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Serdecznie dziękuję. Niech Bóg Wam błogosławi.

 

 

 

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme