Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Fazy wprowadzania KOWI-KOMUNIZMU DO ROKU 2021.

W związku z tym, że mam kanał główny na YT zablokowany na 2 tygodnie i obcinane zasięgi na zapasowym kanale, umieszczam tekst będący scenariuszem do filmu z piątku o planach światowego satanizmu.

 

Tekst jest tłumaczeniem z kanadyjskiej strony, która ostrzega przed tym co ma się wkrótce stać:

 

 

 

 

– Faza wtórnych ograniczeń blokowania w sposób ciągły, zaczynając od głównych obszarów Miast , a następnie rozszerzając się na zewnątrz. Przewidywane do listopada 2020 r. – Przyspiesz zakup (lub budowę) obiektów izolacyjnych w każdej prowincji i na każdym terytorium. Przewidywany do grudnia 2020 r.

– Codzienne nowe przypadki COVID-19 przekroczą możliwości testowania, w tym wzrost liczby zgonów związanych z COVID po tych samych krzywych wzrostu. Przewidywany termin do końca listopada 2020 r.

 

– Całkowita dodatkowa blokada (znacznie bardziej rygorystyczna niż ograniczenia pierwszej i drugiej fazy kroczącej). Przewidywany koniec grudnia 2020 r. – początek stycznia 2021 r. – Reforma i rozszerzenie programu dla bezrobotnych, który ma zostać przekształcony w program powszechnego dochodu podstawowego. Przewidywane do I kwartału 2021 r.

 

– Przewidywana mutacja COVID-19 i / lub koinfekcja wtórnym wirusem ( określanym jako COVID-21 ) prowadząca do trzeciej fali o znacznie wyższej śmiertelności i wyższym wskaźniku zakażenia. Przewidywany termin do lutego 2021 r.

 

– Codzienne nowe przypadki hospitalizacji z powodu COVID-21 oraz zgonów związanych z COVID-19 i COVID-21 przekroczą możliwości placówek medycznych. Przewidywany I – II kwartał 2021 r.

 

– Zaimplementowane zostaną rozszerzone ograniczenia blokowania (nazywane trzecią blokadą). Nałożone zostaną pełne ograniczenia w podróżowaniu (w tym między prowincjami i miastami). Przewidywany II kwartał 2021 r.

 

– Przejście osób fizycznych do programu powszechnego dochodu podstawowego. Oczekiwana połowa drugiego kwartału 2021 r.

 

 

– Projektowane awarie łańcucha dostaw, niedobory zapasów, duża niestabilność gospodarcza. Przewidywany koniec drugiego kwartału 2021 r.

 

– Rozmieszczenie personelu wojskowego w głównych obszarach Miast , a także na wszystkich głównych drogach w celu ustanowienia punktów kontrolnych dla podróży . Ogranicz podróż i ruch. Zapewnij wsparcie logistyczne w okolicy. Przewidywany do III kwartału 2021 r. W zamian za przyjęcie tego całkowitego umorzenia długów, jednostka straciłaby na zawsze własność jakiejkolwiek własności i majątku. Osoba musiałaby również zgodzić się na udział w harmonogramie szczepień przeciwko COVID-19 i COVID-21, który zapewniłby jej nieograniczone podróżowanie i nieograniczone życie nawet przy pełnej blokadzie (poprzez użycie identyfikatora ze zdjęciem ci, którzy odmówili, najpierw żyliby pod zamknięciem na czas nieokreślony. w krótkim czasie, gdy więcej Ludzi przejdzie do programu umorzenia długów, ci, którzy odmówią udziału, zostaną uznani za zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego i zostaną przeniesieni do izolatek.

Gdy znajdą się w tych placówkach, otrzymają dwie możliwości: uczestniczą w programie umorzenia długów i zostaną zwolnieni lub będą przebywać na czas nieokreślony w izolatce, sklasyfikowanej jako poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego i skonfiskować cały ich majątek w rzeczywistości wszystkie kraje będą miały podobne mapy drogowe i programy zamordyzmu dyktatury przymusu szczepień zgodne z postanowieniem Agendy globalistów .

 

 

Wygląda to bardzo  ponuro, ale pamiętajmy także, że sytuacja może się zmienić o 180 stopni w momencie pojawienia się antychrysta.

Jednakże obstawiam na dzień dzisiejszy, że taki scenariusz będzie miał miejsce. Zapytacie: dlaczego?

Oni faktycznie inwestują w przyszłe izolatoria (czytaj więzienie):

 

źródło:

https://regiony.tvp.pl/50410806/pielegniarki-i-ratownicy-zglaszaja-sie-do-pracy-w-szpitalu-na-stadionie-narodowym

 

Kolejny przykład to news z mego regionu:

 

 

W Krakowie w ramach spec ustawy “lex covid”, czyli prawa kowikomunizmu buduje się 77 izolatoriów. Swoją droga jak oni posługują się symbolika biblijną..

 

 

 

https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,26394676,77-inwestycji-lex-covid-19.html?disableRedirects=true

 

Szanowny Czytelniku. Żyjemy w czasach ostatecznych i tylko Jezus Chrystus może nas wyciągnąć z tego Matrixu. Żaden Braun, Korwin Mikke i inni nie uratują Cie od tego, co ma nadejść.

To jest koniec czasu łaski a więc ostatnia chwila na nawrócenie się ze swego zbuntowanego życia.

Zacznij czytać Słowo Boże, nawiąż poprzez modlitwę relację z Bogiem i każdego dnia się uświęcaj.

 

Biblia mówi, że ma to być ucisk jakiego nie było i tak będzie. Pojęcie wolności już niebawem nie będzie miało żadnego znaczenia. Tylko w Chrystusie jest wybawienie.

 

Szerszy komentarz w filmie na nowym kanale:

 

 

_________________________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

 

 

 

 

Updated: 27 września 2021 — 19:55

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme