Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rządy NWO dają łapówki za zaszczepienie się.

Towar tandetny zawsze musi być eksponowany jako atrakcyjny za dodatkowe pieniądze.

Coś co jest dobre samo w sobie nie potrzebuje zachęty, wabika.

Taką przynętą są na ten przykład atrakcyjne hostessy w marketach, albo jedna sztuka gratis czegoś.

 

Żubr tak jak  WSZYSTKIE  inne piwa korporacyjne są tylko piwami z nazwy. Dlatego muszą kusić drogą reklamą telewizyjną lub… sztuką gratis. Ale jak można to nazwać piwem, które kosztuje   2zł , skoro sam chmiel jest drogi?

 

Podobnie się rzecz ma z proszkami do prania.

 

“Fundacja PRO-TEST co jakiś czas przeprowadza badania wyrobów chemicznych z półek sklepowych. W ostatnim badaniu okazało się, że składy tych samych produktów różnią się w krajach europejskich. Eksperci stwierdzili, że faktycznie najskuteczniejszym proszkiem do prania ubrań kolorowych okazał się produkt z niemieckiego rynku. Co ciekawe, w badaniu wyszło, że ogólnie proszki dedykowane gospodarstwom domowym w Europie Wschodniej są mocniejsze, lepiej piorą, ale też bardziej niszczą tkaniny, zaś chemia skierowana na rynek zachodni jest delikatniejsza i przy okazji chroni kolory”

https://www.money.pl/gospodarka/szczepionki-na-koronawirusa-dworczyk-dla-zaszczepionych-beda-pewne-benefity-6582712762370624a.html

 

 

 

Na tymże samym portalu money.pl dowiadujemy się, że Michał Dworczyk zapowiada benefity dla szczepionkowców:

Będą przewidziane pewne benefity dla osób, które się zaszczepią przeciw COVID-19 – zapowiada szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk. Jakie? Polityk wskazał na zasady reżimu sanitarnego, któremu dziś wszyscy podlegamy. Rząd ma ujawnić szczegóły w tej sprawie w najbliższych dniach.

https://www.money.pl/gospodarka/szczepionki-na-koronawirusa-dworczyk-dla-zaszczepionych-beda-pewne-benefity-6582712762370624a.html

 

Czyżby kolejna szczepionka gratis? Czy może produkt czekoladopodobny Wedla?

 

Od marca mówiłem na moim starym kanale, że to co się dzieje w USA będzie maiło miejsce wszędzie. Nie jest inaczej i w tym przypadku. USA raj dla przestępców oferuje:

 

.. dać szczepiącym się  ludziom 1500 $ czeków stymulacyjnych w zamian za zaszczepienie. Pomysł pochodzi od przedsiębiorcy Johna Delaneya, byłego demokratycznego kongresmena ze stanu Maryland, który również kandydował na prezydenta w 2020 roku. „Im szybciej zaszczepimy 75 procent tego kraju, tym szybciej zakończymy Covid i tym szybciej wszystko wróci do normy” – powiedział Delaney w wywiadzie dla CNBC.com.

 

W sondażach Gallupa (badają nastroje społeczne) ankieta wykazała, że ledwo 58% Amerykanów stwierdziło, że otrzyma szczepionkę Covid-19….

 

Niestety nie ma szczepionki na głupotę i bezmyślność. Nie ma szczepionki na owczy pęd.

 

Miesiąc temu informowałem Was, że pewien naukiwec, a więc autorytet dla ludzi próżnych powiedział, że aby “dojść do poziomu wyszczepienia na Covid-19 potrzebnego do osiągnięcia odpowiedniej odporności stadnej, powinniśmy płacić za poddanie się szczepieniu – przekonuje na łamach czasopisma “Journal of Medical Ethics” prof. Julian Savulescu, etyk z University of Oxford.

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/komentarze-ekspertow/news-placic-za-szczepienie-zaszczepionym-jest-taki-pomysl,nId,4837467

 

Tacy to ludzie opłacani i z tytułem nadanym od tego świata będą zachęcać do zaszczepienia szczepionką, która nie miała badań klinicznych.

 

Podsumowując rządy MFW i Rothschildów chcą przekupić obywateli dając im po prostu powiedzmy sobie jasno “łapówki”.

Tak jak PIS przekupił elektorat 500plus … za ich pieniądze.

 

 

Updated: 6 grudnia 2020 — 11:40

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme