Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Watykan oficjalnie nakłania do prototypu ZNAKU BESTII jakim są szczepionki. Biskupi Anglii i Walii: zastrzyk albo izolacja.

Dostojnicy kościoła szatana oficjalnie już nakłaniają do szczepień.

Czynią to oczywiście w języku wężowym mówiąc:

 

 

“Każdy z nas ma obowiązek chronić innych przed infekcją grożącą poważną chorobą, a nawet śmiercią. Szczepionka jest najskuteczniejszym sposobem osiągnięcia tego celu, chyba że zdecydujesz się na izolację” – poinformował w specjalnym oświadczeniu Episkopat Anglii i Walii.

 

 

Szczepionka, która nie była testowana klinicznie oraz będąca albo prototypem znaku bestii albo docelowo biblijnym znakiem bestii jest propagowana przez dostojników kościoła Rzymu.

 

 

Tymczasem dowiaduję się, że Opracowany przez inżynierów Massachusetts Institute of Technology, a sfinansowany przez Fundację Gatesów wynalazek ma zastąpić tradycyjne książeczki szczepień. Wszczepione pod skórę nanocząsteczki będą mogły być odczytywane przez smartfony i pokazywać naszą historię szczepień.

 

To pokazuje, że szczepionki są przedbiegiem pod przyszły znak bestii  a niektórzy nawet uważają, że są one znakiem bestii.

Watykan nie płynie z głównym ściekiem. On ten ściek tworzy i każdy katolik biorący udział w sakramentach swego kościoła, wspierający w jakikolwiek sposób ten wężowy kościół przykłada się do tworzenia totalitarnego rządu światowego, będącego połączeniem faszyzmu i komunizmu.

Przypomnijcie sobie te słowa kiedy będą wam zabierać wszystko i z pomocą żołnierzy szczepić dobrotliwie na coś, na co sami się nie będą szczepić.

 

Szczepionka tych katolików Gatesów  składa się z

“nanokryształów na bazie miedzi o średnicy 3,7 nanometra (nanometr to jedna miliardowa część metra), zamkniętych w kapsułkach wielkości 16 mikrometrów (mikrometr to jedna milionowa część metra). Wszczepienia dokonuje się za pomocą zespołów mikroigieł, które mogą być ułożone w różne figury geometryczne. Następnie tak zakodowane informacje można odczytać po przyłożeniu do skóry lekko zmodyfikowanego smartfona.”

 

Natomiast w w oświadczeniu zamieszczonym na stronie internetowej Episkopatu Anglii i Walii przeczytać można:

 

“Opracowanie szczepionki przeciwko COVID-19 stanowi ważny przełom w ochronie innych, a także nas samych przed wirusem. Wirusem, który nie tylko spowodował globalną pandemię i doprowadził do ogromnej liczby ofiar śmiertelnych, ale także stanowił ogromne obciążenie dla pracowników i systemów opieki zdrowotnej” .

 

Pandemia o umieralności 0,5% spowodowana wirusem niemal identycznym jak grypa.

Tak jest globalna pandemia, ale kłamstwa, gdyż ojcem kłamstwa jest sam szatan:

 

Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał,” Jana 8

 

 

Sama szczepionka na tym etapie nie jest jeszcze znakiem bestii, a to z prostego powodu: przyjęcia znaku bestii odmówią ludzie strzegący przykazań Bożych.

Natomiast może dojść do takiej sytuacji, w której ludzie, którzy jeszcze nie opowiedzieli się po jakiej stronie pod kątem wiary mają stać, będą musieli w czasie Wielkiego Ucisku taką deklarację złożyć temu bezbożnemu światu.

 

Co do pochwycenia, proponuję do rozważenia tekst brata w wierze:

https://jestzyciem.blogspot.com/2019/12/pochwycenie-przed-wielkim-uciskiem.html?fbclid=IwAR04gRk-7Q46TUg1ozMINFD1h6v_fkdIJrSv6VHY0wCY8LO6GqG2dBEFEyE

 

Prawda jest taka, że cały świat religijny popiera szczepienia na  koronawirusa. Pofatygowałem się poszukać w google informacji nt podejścia Świadków Jehowy.

Niestety nigdzie nie podważają tej plandemii co stawia ich w tym samym szeregu co Watykan i rozmaite protestanckie denominacje.

Wszelkie córki prostytutki biblijnej jaką jest kościół katolicki popierają szczepienia. Prawosławie również:

“Metropolita Hilarion, szef Synodalnego Departamentu ds. Zewnętrznych Relacji Rosyjskiego Kościóła Prawosławnego poradził, aby nie zwlekać z zaszczepieniem się na Covid-19, aby uniknąć cierpienia.”

 

 

Biblia mówi, że  CAŁY ŚWIAT TKWI W ZŁYM I TAK DOKŁADNIE EJST

 

https://www.rp.pl/Rosja/200919823-Kosciol-prawoslawny-promuje-szczepienia-By-nie-cierpiec.html

 

źródła:

 

https://wiadomosci.wp.pl/szczepionka-na-covid-19-biskupi-anglii-i-walii-zastrzyk-albo-izolacja-6583448498821792a?fbclid=IwAR0gTKgWk3SX8FrF9WA_BS7OUHZuSkHIia8qgkYwnSJojP22l9sBKIj2ktA

oraz

medianarodowe.com

 

 

 

 

Updated: 7 grudnia 2020 — 12:49

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme