Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bezbożne kobiety biorą udział w sterowanym proteście mającym przykryć protest przedsiębiorców.

13 grudnia tego roku, czyli pojutrze odbędzie się ogólnopolski protest kobiet. Niestety, ale w związku z bardzo niską jakością edukacji stworzonej przez “słusznych” te młode kobiety nie wiedzą w czym biorą udział.

Po pierwsze protest ten jak i ten poprzedni mają przykryć protesty antykowidowe – również 13 grudnia – tak, jak w USA Black Lives Matter przykrył protesty przeciw ograniczeniom związanym z przeziębieniem koronawirusowym.

 

Po drugie przyjrzyjmy się liderce tego protestu.

W działalności publicznej i w kampaniach wyborczych Lempart podkreśla sprawy równościowe kobiet, osób LGBT+.

 

 

 

Czy na prawdę chcecie Szanowne kobiety błądzące wspierać taką kobietę, która będzie walczyła aby polskie dzieci uczyli tacy ludzie jak poniżej?

 

 

To są właśnie te prawa o które walczy Marta Lempart.

Inną kwestią są jej benefity biznesowe.

 

W roku 2010 spółka, z którą była związana Marta Lempart przejęła dzięki wygranemu przetargowi kamienicę przy ulicy Prusa we Wrocławiu  za kwotę 1,3 mln zł przy czym jak media podają same mieszkania tyle kosztują.

Zaledwie trzy dni później niezależny rzeczoznawca wycenił kamienicę dla banku w celu ustanowienia hipoteki. Ustalił, że wartość nieruchomości wynosi 3,745 mln zł. Cena ta kilkakrotnie przewyższa zarówno cenę wywoławczą kamienicy ustaloną przez Rafała Dutkiewicza (z Platformy Obywatelskiej), jak i wskazaną przez samych Lempartów

https://solidaryzm.eu/2020/10/29/spolka-marty-lempart-kupila-za-bezcen-kamienice-w-centrum-wroclawia-odslaniamy-kulisy-sprawy/.

 

W końcu, czy chcecie brać udział Szanowne kobiety w takiej patologii, która już samym hasłem pokazuje poziom moralny organizatorów strajku?

 

 

Jeżeli kobieta ma być traktowana jak dama to musi się zachowywać jak dama, a nie jak agresywny blokers. W innym przypadku nie można nazywać kobiet wulgarnych kobietami. Nie zasługują na takie miano tak jak nie zasługują na miano pasterzy księża oddalający ludzi od Boga.

 

Jak widać na załączonym obrazku Idiokracja się realizuje i mam tutaj konkretnie na myśli upadek moralny człowieka jaki został przedstawiony w filmie właśnie o tym tytule.

 

Od buntu kobiety się wszystko zaczęło: grzech, śmierć, choroby:

 

wąż powiedział do kobiety: Na pewno nie umrzecie; (5) Ale Bóg wie, że tego dnia, gdy z niego zjecie, otworzą się wasze oczy i będziecie jak bogowie znający dobro i zło. (6) A gdy kobieta spostrzegła, że owoc drzewa był dobry do jedzenia i miły dla oka, a drzewo godne pożądania dla zdobycia wiedzy, wzięła z niego owoc i zjadła; dała też swemu mężowi, który był z nią; i on zjadł. 

 

 

Czy chcecie zatem należeć i utożsamiać się z grupą  bezbożnych kobiet, których idee mają swoje źródło w najokrutniejszym z możliwych systemów w historii świata jakim był komunizm?

 

Tak jak wspominałem na pierwszym moim filmie, znak pioruna jest znakiem szatana.

 

Widziałem Szatana, który spadł z nieba jak błyskawica” Łk 10

 

Ostatnio pod publikę  Tusk użyczył swego wizerunku Marcie Lempart  celem obalenia rządu PIS:

 

źródło Tweeter.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26596530,bruksela-marta-lempart-pokazala-zdjecie-z-donaldem-tuskiem.html

 

Marta Lempart pokazała się z człowiekiem, który jak był premierem dokonał kompletnej wyprzedaży majątku polskiego. Za stanowisko i 137 tys. złotych miesięcznie Polacy stali się dziadami Europy.

 

Nie popieram PISu, gdyż od niemal 30l lat głosuję na partie liberalne gospodarczo czyli na różne twory Korwina a od ok 2-3 lat nie głosuje wcale.

Jak podaje wikipedia M. Lempart jest zdeklarowaną lesbijką.

 

U kogo boku więc stoicie polskie kobiety? Wiem, że część z Was nie jest Polkami.

Czy macie świadomość swej bezbożności biorąc udział w tym proteście? Czy wiecie, że bezmyślnie wstawiacie sobie logo pioruna podpisując się pod czymś, o czym nie macie zielonego pojęcia?

 

Podsumowując, udział w protestach kobiet organizowanych przez M. Lempart jest maszerowaniem u boku samego diabła i to musi sobie uświadomić każda bezmyślna kobieta wstawiająca sobie na fejsie tego pioruna.

 

Co do protestu przedsiębiorców.

Czy trzeba być naprawdę inteligentnym człowiekiem, ażeby uświadomić sobie to, że bez względu na opcję polityczną (może z wyjątkiem Konfederacji) każda inna partia wprowadziłaby takie same obostrzenia a wg mnie nawet większe w przypadku PO i SLD?

 

Jeśli ten rząd zostanie obalony, to nadejdzie rząd LGBT. To będzie dopiero terror.

 

Kłamstwo kowidowe jest globalne, a więc bierze w nim udział wiele grup: media, nauczyciele, lekarze, pastorzy, biskupi, prawnicy..

 

 

To społeczeństwa są chore ponieważ odeszły od Prawa Bożego i idą po omacku nie wiedząc gdzie, a kierunek jest jeden: piekło na ziemi, które w bibli nazywane jest Wielkim Uciskiem z jedną religią, jednym pieniądzem wirtualnym, jednym władcą globalnego państwa.

 

Księga Jeremiasza 13,15-17 (NPD)
Słuchajcie uważnie i z wielką pokorą,
gdyż taki mam dla was przekaz od PANA.
Oddajcie chwałę PANU – waszemu Bogu – nim będzie za późno;
zanim ciemność zapadnie i niczym ślepi potykać się będziecie
błąkając się po świątyniach swoich mrocznych bożków(*1).
Światłości będziecie z tęsknotą wyczekiwać,
lecz będzie tylko ciemność i mrok wiecznej Śmierci.
A jeśli nie usłuchacie mojego wezwania
zapłaczę skrycie z powodu waszej pychy.
I będę się zalewać łez potokami,
gdy lud PANA zostanie porwany w niewolę.
____________________________

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie 🙂

 

 

Updated: 11 grudnia 2020 — 17:41

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme