Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Okultystyczna szopka w Watykanie ujawnia prawdziwą wiarę Watykanu czy zapowiada nadejście kosmitów?

Myślę, że katolicy czują się coraz bardziej zakłopotani i naprawdę dziwię się ich brakowi konsekwencji. Zwierzchnicy kościoła Rzymu dają wiele powodów swym wiernym do opuszczenie tej korporacji religijnej, a jednak katolicy nadal autoryzują swym uczestnictwem demoniczną działalność tego kościoła.

Ale trzeba obnażać kłamstwa diabła i ja właśnie to czynię. Diabeł miesza prawdę z kłamstwem, tak jak w różnych apokryfach.

 

Tym dokładnie jest system rzymsko-katolicki. Pomieszaniem biblijnego chrześcijaństwa z satanizmem.

Natomiast ten przedstawiciel  jezuitów, którzy mordowali pierwszych reformatorów, którzy wymyślili komunizm, a mam na myśli Bergolio, który przyjął przydomek Franciszka w celach marketingowych.

 

Bergolio  jest super przeszkolonym uczniem swego duchowego tatusia i dlatego co rusz pokazuje jak jego tatuś się spieszy z wprowadzeniem zmian w kulturze, mentalności, ekonomii.

Dzieła, działalność Bergolio są wykonaniem rozkazów Belzebuba.

 

No więc Papież Franciszek i Watykan odsłonili w piątek Na Placu Świętego Piotra scenę żłoba, będącego karykaturą miejsca narodzenia Jezusa.

 

 

W obozie 1 Dywizji im. Tadeusza Kościuszki w Sielcach nad Oką powstała piosenka pt “Oka” zaczynającą się mniej więcej tak:

 

Co ci przypomina,
co ci przypomina
widok znajomy ten?

 

Po pierwsze, postać centralna przypomina mi stację energetyczną:

 

 

 

To tak pół żartem pół serio.

Ale spójrzmy na tę figurkę:

 

Z tyłu jakby średniowieczny Lord Vader, a z przodu kosmita?

 

Jak wyglądał socjalista Hermaszewski w kosmosie?

Jak wyglądali ludzie ucharakteryzowani na kosmonautów?

 

 

Czy jest zbieżność?

 

Mnie przypomina to bardziej narodziny antychrysta. Część z was widziała, ale Ci, co nie widzieli niechaj się przyjrzą:

 

Oto odkrycie wiary Watykanu…

PENTAGRAMY

 

Biblia nazywa kościół rzymski wielką nierządnicą,  Istotnie ten kościół od początku swej historii skręcał i łajdaczył się…

 

1) Potem przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak odezwał się do mnie: Chodź, ukażę ci sąd na Wielką Nierządnicę, która siedzi nad wielu wodami, (2) z którą nierządu się dopuścili królowie ziemi, a mieszkańcy ziemi się upili winem jej nierządu. (3) I zaniósł mnie w stanie zachwycenia na pustynię. I ujrzałem Niewiastę siedzącą na Bestii szkarłatnej, pełnej imion bluźnierczych, mającej siedem głów i dziesięć rogów. (4) A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu. (5) A na jej czole wypisane imię – tajemnica: “Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi”. Ap 17

 

 

Chwała Bogu że z niego wyszliśmy. Ja bylem tak wściekły po poznaniu prawdy o tym kościele szatana, że poszedłem do parafii i dokonałem apostazji.

 

 

Watykan powiedział, że szopka wystawiona na Placu Świętego Piotra została stworzona przez studentów i wykładowców FA Grue Art Institute, państwowego liceum wzornictwa, które w dekadzie 1965-1975 poświęciło swoją działalność szkolną tematowi Bożego Narodzenia.
To ciekawe czego uczą w szkołach, jaki duch tam panuje i jak swobodnie ta potężna korporacja jaką jest Vatican City zezwala na takie ohydztwo, które widzi cały świat.

 

Maszkary z pentagramami czyli podpisem diabła., Musicie wiedzieć, ze te pięcioramienne gwiazdki , które są na hotelach, na pagonach wojskowych, w programach muzycznych, w lotto, to podpis diabła. To jego system naznacza, nadaje piętno.

 

Dodajmy do tej kosmicznej szopki informacje o kontakcie “wyjątkowego” kraju jakim jest Izrael z kosmitami:

 

Generał izraelski: Stany Zjednoczone i Izrael są w kontakcie z kosmitami.

Obstawiając, albo przygotowują nas na przybycie kosmitów (upadłych), albo na zatuszowanie pochwycenia eklezji Jezusa kosmitami. Tak czy owak to co zaprezentował Watykan to okultyzm i brzydota.

 

Niektórzy mówią, że to  Isis siostra i małżonka Ozyrysa. W dłoniach ma jego członka, którego wyłowiła z Nilu, a którym się zapłodniła, dając życie Horusowi.

 

.

 

To prawda, Watykan jest matką religii i polski protestantyzm, baptyści, zielonoświątkowcy, cały Alians Ewangeliczny tkwi w przyjaźni z Rzymem.

 

 

To religie prostytutki. Z Rzymem jest tez judaizm, islam i świadkowie Jehowy, mimo ze tych ostatnich oszukują co do pozornej wrogości. Popaprzcie, czy świadkowie jehowy mówią w tych czasach ostatecznych o plandemii?

Czy ostrzegają na swych stronach o szczepionkach zmieniających DNA tak , jak my to robimy?

Nadchodzi wielkie zwiedzenie, duże zło, to jest ich 5 minut i ten wybrany na papieża 13 marca o 20.13 roku 2013 jezuita ma w tym zwiedzeniu kosmiczny udział.

To on topi Rzym.

Nie wiem dlaczego tacy ludzie jak Braun, Bosak, ultrakatoliccy, nadal tkwią w tym demonicznym kościele, w tej bluźnierczej organizacji?

 

Nierządnica będzie spalona, a po niej władzę nad światem obejmie biblijna bestia czyli Izrael….

 

_________________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie 🙂

 

 

Updated: 13 grudnia 2020 — 17:39

1 Comment

Add a Comment

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme