Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ideologia płci ma służyć do usunięcia chrześcijaństwa.

System biblijnej bestii, czyli Sodomy napiera z całą siłą.

Podesłano mi link do strony opoka.news.pl, w którym można się dowiedzieć, że:

 

Według raportu specjalnego sprawozdawcy ONZ ds. wolności religii lub przekonań przygotowanego w sierpniu tego roku przez Ahmeda Shaheeda wynika, że Organizacja Narodów Zjednoczonych wykorzystuje tego typu raporty, aby zainicjować procesy o globalnym zasięgu. Jednym z nich może być zdelegalizowanie Kościoła katolickiego. Co więcej, autor artykułu Pablo Ferrer sugeruje, że ONZ dąży do zakazu wyznawania jawnie wiary chrześcijańskiej.

Z raportu wynika, że Ahmed Shaheed jest bardzo zaniepokojony faktem istnienia „religijnych grup nacisku”, które jego zdaniem „biorą udział w kampaniach, które charakteryzują obrońców praw walczących z dyskryminacją ze względu na płeć jako „niemoralnych” ludzi, próbujących osłabić społeczeństwo propagując „ideologię płci”, która jest szkodliwa dla dzieci, rodzin, tradycji i religii”. Pod tym pretekstem, próbuje się zamknąć usta chrześcijanom, którzy najwyraźniej nie mają prawa, nawet w wyważony, zgodny ze swoimi przekonaniami sposób, wypowiedzieć tego, co myślą.

https://opoka.news/onz-dazy-do-zakazu-wyznawania-chrzescijanstwa?fbclid=IwAR3676VWzQzcZaPP9IE-DDPf5IeW2UWkoDPBjLGV-smQjq_nsQwR_d9v7IA

 

To prawda, ciężko nie zauważyć ideologii płci jako narzędzia do zamykania ust chrześcijanom, co ma miejsce na Facebooku.

Natomiast na kanałach new age -również ideologia ONZ- ma miejsce totalny atak na osobę Jezusa. Najbardziej żarliwą osobą w tej nienawiści jest  Pol Lechicki, ale ideologie new age promuje także Mariusz z Odmładzanie Na Surowo. Jest to bardzo niebezpieczny człowiek. Omawiałem jego film ale wykasowano mi kanał.

New Age jest sprzymierzeńcem systemu bestii (Słusznych).

Tak więc z jednej strony mamy atak na wartości biblijne ze strony LGBT , a z drugiej strony niczym na polu bitwy z całkowicie innej strony atakują ludzie new age. “Boga masz w sobie” , “liczy się tylko miłość”, to slogany wytrychy new age-owców. Tak przy okazji. Spróbujcie się poróżnić na argumenty nie atakując personalnie z tymi ludźmi mówiącymi o miłości, a przekonacie się jaką mają “miłość”. Poleca bluzgi, nastąpi atak na osobę, personalny i to wszystko w imię miłości.

 

 

W tekście opoka.news była mowa o zniszczeniu kościoła. Tak, to jest realizacja proroctwa o spaleniu nierządnicy. To właśnie ma miejsce i mówiłem o tym od czasu spalenia Katedry w Notre Damme.

 

 

Bestia musi zniszczyć resztki chrześcijaństwa jakimi zarządza Kościół Rzymu. Co ciekawe, wczoraj oglądałem wykład z KCHWE z Kielc, w którym to jakiś członek tego kościoła mówił o Izraelu jako bestii apokaliptycznej, o plandemii, maskach itp. W pewnym momencie poczułem tak jakby czytał mój blog czy oglądał kanał :-). Ale kiedy była mowa o nierządnicy biblijnej, powiedział , że jest nią system a nie Rzym :-).

Komentarze wyłączone… Szkoda gdyż zadałbym grzecznie pytanie zarządzającym tym kanałem – gdzie byli przez ostatnie kilkadziesiąt lat? Teraz poprzebudzali się niektórzy z córek kościoła katolickiego ale nadal nie widzą zła, którym Rzym zalewał przez prawie 2 tysiące lat Europę. KCHWE jest w Aliansie Ewangelicznym, który z kolei jest w ekumenii z Rzymem a pastor Jeziernicki ma tytuł księdza.

 

 

 

Pojawia się także coraz więcej księży mówiących o prawdzie. Teraz jak topiony jest ich kościół, ich interes, ich matka boska. Jednak okręt tonie i nic już tego nie powstrzyma.

 

Pomimo radości wielu ze spalenia tego kościoła przez bestię musimy mieć świadomość faktycznego zakazu głoszenia Słowa Bożego.

Jezuici są słusznego pochodzenia i zrobią wszystko, aby Prawda Słowa Bożego była zakazana.

Oficjalną religią będzie religia miłości, ale tej fałszywej, w której nie będzie można głosić publicznie cytatów biblijnych a to pokazuje, że nadciąga Lucyferianizm….

 

Chwała Jezusowi, gdyż czas Jego powrotu jest bliski…

 

“I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już odtąd nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już [odtąd] nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły” Ap 21.

_________________________

 

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie 🙂

 

 

 

 

1 Comment

Add a Comment
  1. To jest bardzo dobra wiadomość. To spełnienie proroctwa o rozszarpaniu wielkiej nierządnicy. Te i jeszcze gorsze rzeczy muszą przyjść aby mogło przyjść wybawienie. W ostatecznym rozrachunku nie będzie liczyło się kto w jakiej religii jest ale kto jest wierzącym chrześcijaninem. Będą wyłapywać i wsadzać do więzień. Może nawet mordować. Tak jak było za czasów 1 wieku i ostatni chrześcijanie staną się pierwsi a pierwsi chrześcijanie ostatnimi. Ostatnie dni tego świata przed nami. Tak jak było za czasów wyjścia Izraela z Egiptu. Na początku zanim Faraon ich wypuścił to jeszcze im dołożył pracy. Mieli zbierać słomę i nie odjął limitu wyrabianych cegieł. I tak teraz będzie. Trzeba się cieszyć że wielką nierządnica zostanie zniszczona. Bo to oznacza że królestwo Boże się przybliżyło. Niedługo będzie wylanie ducha Świętego i zapieczętowanie ludzi. Oddzielenie zboża od kąkola.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme