Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Masz kredyt na mieszkanie lub dom? Państwo lub korporacje przejmą Twą “własność” i wydzierżawią Ci Twój dom.

 

 

Kilka miesięcy temu mówiłem Wam o programie systemu biblijnej bestii, o wdrożeniu kowid 21 oraz o zabieraniu majątków.

Pod płaszczykiem likwidacji nierówności, co głosi papież Diablo Bergolio oraz Bidenowco Obamowcy wprowadzają komunizm.

Po to był im potrzebny kowidyzm czy raczej nazwijmy sobie to wprost kowikomunizm aby wprowadzić rządy rózgi będące połączeniem państwa bestii z korporacjami bestii.

 

Cytuję ich program z października:

 

W zamian za przyjęcie tego całkowitego umorzenia długów, jednostka straciłaby na zawsze własność jakiejkolwiek własności i majątku. Osoba musiałaby również zgodzić się na udział w harmonogramie szczepień przeciwko COVID-19 i COVID-21, który zapewniłby jej nieograniczone podróżowanie i nieograniczone życie nawet przy pełnej blokadzie (poprzez użycie identyfikatora ze zdjęciem ci, którzy odmówili, najpierw żyliby pod zamknięciem na czas nieokreślony. w krótkim czasie, gdy więcej Ludzi przejdzie do programu umorzenia długów, ci, którzy odmówią udziału, zostaną uznani za zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego i zostaną przeniesieni do izolatek.”

 

Przypominam artykuł:

 

detektywprawdy.pl/2020/10/20/fazy-wprowadzania-kowi-komunizmu-do-roku-2021/

 

Teraz znalazłem tego potwierdzenie w Stanach Zjednoczonych i znam dzięki temu więcej szczegółów.

Według mnie będzie rzeź finansowa….

 

Na amerykańskim portalu czytamy, że

 

 

Stany Zjednoczone przygotowane na falę eksmisji w styczniu po wygaśnięciu federalnego zakazu

Tylko w styczniu zagrożonych jest od 2,4 do 5 milionów amerykańskich gospodarstw domowych”

 

 

W obliczy tych informacji szacuje się, że aż około 2,4 do 5 milionów amerykańskich gospodarstw domowych otrzyma zawiadomienie o eksmisji lub ich domy zostaną przejęte w styczniu. Rząd federalny zezwolił tym gospodarstwom domowym na pominięcie płatności z powodu COVID-19  tak jak dystrykt bestii  Polska anulował  przedsiębiorcom na 3 miesiące ZUS, ale skutki zamknięcia firm są o wiele bardziej dalekosiężne niż ZUS. Co mają powiedzieć właściciele gastronomii, hotelarze, kluby fitness?

 

Te pomoce mają tylko uzależnić od państwa aby raz na zawsze została zlikwidowana klasa średnia.

 

 

Na jakiej podstawie uważam, że realizują ten program zajęcia domów i mieszkań? Na portalu Buisness Insider dowiadujemy się, że:

Dyrektor generalny EasyKnock, Jarred Kessler, powiedział Business Insider, że niedawno partner finansowy zobowiązał się do udostępnienia mu linii kredytowej, która pozwoli mu nabyć domy o wartości 500 milionów dolarów

 

Co jest w tym zabawne, Jared Kessler odmówił wskazania partnera, ale opisał go jako „pożyczkodawcę instytucjonalnego”

 

W garniturach po cichu przy pomocy marionetek w garniturach czyli polityków korporacje będą zarządzać jak w grze Cyberpunk2077

Witamy w Wielkim Ucisku Biblijnym.

 

My ludzie w pełni zasłużyliśmy sobie na ten Ucisk odchodząc od Boga i wspierając system bestii: Hollywood, korporacje medyczne, druk pieniądza, lewicowych polityków no i ich religie: milczących księży i pastorów z wodą w ustach, którzy nie ostrzegali przed tym państwem nad Morzem Martwym. Martwym duchowo…

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że garsteczka tych upadających przedsiębiorców przychodzi do Zbawiciela – Jezusa Chrystusa. Nawet w obliczy takiego upadku. No cóż stawką jest nawet ten margines nawracających się w sytuacji jak trwoga to do Boga.

 

Business insider uświadomił jak się to stało,

Wejście dużych inwestorów korporacyjnych do biznesu posiadania i wynajmu jednorodzinnych domów podmiejskich zyskało na popularności w następstwie kryzysu finansowego sprzed dekady, który zapoczątkował falę przejęć i załamanie cen mieszkań.

 

https://www.businessinsider.com/easyknock-invitation-homes-wall-street-single-family-landlords-sale-leasebacks-2020-12?IR=T

 

Jak myślicie, co oni proponują ludziom wyrzucanym na bruk z własnych mieszkań spłacanych z pieniędzy, które to korporacje Rotchildów pożyczały?

 

Dla Amerykanów, którzy mają kredyt hipoteczny, zamiast wyrzucać ich z domu, te grupy mają nową alternatywę.

Dają im szansa na pozostanie na miejscu, wykorzystując pieniądze zablokowane w wartości ich domu.

Dług za czynsz. Jak robić biznes to tylko z korporacjami.

Transakcje typu „leasing zwrotny”, w ramach których właściciele domów sprzedają spółce swoją nieruchomość, a następnie ją wynajmują .

 

Jak to się będzie odbywać? Wraz ze wzrastającym bezrobociem ludzie przestana mieć zasoby finansowe. W związku z tym nie będą mogli po kilku miesiącach spłacać kredytów. W swej niesłychanej dobroci, korporacje zezwolą na mieszkanie w Waszym byłym domu czy mieszkaniu, ale nakażą sobie płacić czynsz.

Czynsz z czasem będzie podwyższany aż w końcu albo wylądujesz na bruku, albo przyjmiesz warunki lucyferiańskiego nieporządku.

 

 

 

Firmy inwestycyjne będą posiadać wszystkie udziały w Twojej dawnej nieruchomości. Ty zero, a to wszystko z powodu choroby przeziębieniowej.

Mało tego, jeśli się nie zaszczepisz to korporacje nie przyjmą Cię do pracy, a wtedy dowodzenia arrivederci….Jak “zmądrzejesz” i zgodzisz się na ich szczepionki bez badań klinicznych modyfikujące DNA, to zobaczysz się z oprawcami ponownie.

To jest prawdziwa mafia.

 

 

Czy nie przypomina to słów z reklamy Światowego Forum Ekonomicznego?

„ Witamy w 2030 roku”. Nic nie posiadam, nie mam prywatności i życie Nigdy nie było lepsze.

 

To jest ta miska ryżu… Ludziom na prawdę można wiele wmówić.

Brzmi znajomo? Oni z niczym się nie kryją, ale że ludzkość dostała wykształcenie od systemu bestii, ale nie mądrość Bożą opartą na Prawie Bożym, to patrzy i nie widzi, czyta i nie rozumie.

 

Właściciel sieci hoteli Gołębiewski wypowiedział znamienne słowa o tarczy pomocowej, ale trzeba je umieć czytać:

 

“- Przepisy były tak skonstruowane, że właściwie można było wziąć kredyt, umarzany w minimalnej części, ale na 2-3 lata, co było niemożliwe do spłacenia – tak Tadeusz Gołębiewski, właściciel hoteli, ocenia rządową pomoc, z której mogła skorzystać jego firma. – My z tej pandemii tak szybko nie wyjdziemy. Potrzeba 2-3 lat. Bo nawet gdy się skończy pandemia, to trzeba jeszcze dofinansować firmy, czyli wziąć dosyć duży kredyt, i później to wszystko powoli spłacać przez 4-6 lat. Ta pomoc jest gorzej niż ryzykowna, dlatego że oni w każdej chwili mogli przejąć firmę. Różne rzeczy się zdarzają w naszym kraju. Mogą z powodzeniem wymówić taki kredyt w jeden dzień, czy znajdą jakąś przyczynę, czy wymyślą. Takie były zapisy, że nie można się było bronić – oceniał Gołębiewski w programie “Money. To się liczy”.”

 

https://www.money.pl/gospodarka/tarcza-antykryzysowa-tadeusz-golebiewski-w-mocnych-slowach-o-oferowanej-pomocy-6587213061678721v.html

 

Ten biznesmen wie co mówi. Tarcza ma pogrążyć firmy by przejęły je korporacje.

 

Wczoraj dowiedzieliśmy się o locdownie. Pomimo spadku i zakażeń i zgonów. Cała Europa będzie w lockdownie. Owo zamknięcie -a nie lockdown, mówmy w języku polskim – jest faszystowskim szantażem. Albo szczepienia albo gospodarka zamknięta. Odpowiedzialność zbiorowa.

Nie godzisz się? Jesteś wrogiem społeczeństwa.

Uważam, że ta okupacja i zabawa w kotka i myszkę z zagubiona ludzkością będzie długofalowa.

 

Nigdy nie zapominaj, że celem tego wymyślonego kryzysu nie była szczepionka. Zawsze chodziło o finanse i kontrolę.

Zapamiętaj to Polaku, Ukraińcu, Słowaku.

Sam COVID-19 posłużył do załamania światowej gospodarki.

 

Rok 2021 będzie o wiele gorszy i tak jak ostatnio mówiłem: jeszcze zatęsknimy za rokiem 2020…..

 

______________

Detektyw Prawdy czasów Ostatecznych.

Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o nie relacjonuje rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią.

 

_______________________

 

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie 🙂

 

 

Zaktualizowane: 18 grudnia 2020 - 13:37

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish