Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież Franciszek ogłosił, że przyjmie szczepionkę Pfizera.

Watykan ogłosił, że papież Franciszek otrzyma w styczniu szczepionkę przeciwko koronawirusowi Pfizera, która będzie również dostępna dla 800 mieszkańców i prawie 3000 pracowników tego małego miasta-państwa.

 

 

Watykan rozpocznie program szczepień przeciwko koronawirusowi w pierwszym kwartale 2021 roku, co pozwoli również papieżowi bezpiecznie podróżować do Iraku w marcu. Szczepienie nie będzie obowiązkowe dla pracowników i mieszkańców Watykanu, zauważył szef wydziału zdrowia Watykanu Andrea Arcangeli, ale będzie dostępne dla każdego, kto zechce je otrzymać.

 

Ten świat ma swoich influencerów, ludzi wyniesionych przez szatana na piedestał, aby byli wzorami dla ludzkości, ale w świetle słowa Bożego są oni antyzworami, są wilkami w owczych skórach.

 

 

 

 

Nie wiem, czy papież rozpłacze się jak minister zdrowia Wielkiej Brytami wzruszony jedynym ratunkiem dla ludzkości jakim są szczepionki. Ale wiem, że będzie to teatr na skalę światową, co będą relacjonowały wszelkie stacje telewizyjne z pseudodziennikarzami.

Generalnie jeśli chcecie teraz szukać prawdy i prawdziwego dziennikarstwa to znajdziecie je u jutuberów i blogerów.

 

W telewizjach mainstremowych są spikerzy telewizyjni.

No więc oni będą pokazywać papieża, którego dźgają. Pytanie czym?

 

Papież często mówił o szczepionce, podkreślając potrzebę upewnienia się, że dotrze ona do grup, które jej najbardziej potrzebują. We wrześniu Franciszek wezwał do powszechnej dystrybucji szczepionek na koronawirusa, nalegając, aby „najbogatsi” ludzie nie byli pierwszymi w kolejce, aby je otrzymać.

Problem w tym, że najbogatsi tej szczepionki jej raczej nie wezmą.

Wilka z Watykanu dodał , że w wyścigu o wyprodukowanie szczepionki na koronawirusa wszyscy muszą mieć wspólny sukces.

„Ci, którzy żyją w ubóstwie, są ubodzy we wszystkim, łącznie z lekarstwami, dlatego ich zdrowie jest bardziej narażone”

 

 

Popatrzcie jak oni zła nazywają dobrem i ludzie się na to łapią, a to dlatego, że człowiek jest ważniejszy od Słowa Bożego, które weryfikuje intencje ludzi.

To mówi Pan Bóg:

 

Przeklęty mąż, który pokłada nadzieję w człowieku i który w ciele upatruje swą siłę, a od Pana odwraca swe serce. Jest on podobny do dzikiego krzaka na stepie, nie dostrzega, gdy przychodzi szczęście wybiera miejsca spalone na pustyni, ziemię słoną i bezludną. Jeremiasza

 

W myśl słów Boga, katolicy i wszelkie inne religie za ich duchowieństwem łącznie z ciałem kierowniczym Jehowych zarówno w przypadku szczepionki jak i własnego zbawienia, wybiorą pustynię i ziemię słoną, bo zaufali ludzkim wymysłom, sakramentom, niebiblijnym naukom. Podobny los czeka pseudo protestantów zawierzającym swoje zbawienie pastorom, nauczającym o taniej łasce, że już nie musisz nic robić, zmieniać, się, ze nie musisz wytrwać w biegu…, że Prawo Boże nie obowiązuje. …

 

 

Ta głowa ponad 1 miliarda wyznawców jaką jest papież nie powie swym podopiecznym ze firmy produkujące szczepionki nie biorą na siebie odpowiedzialności za skutki uboczne co zagwarantowały im wszystkie państwa bestii czyli słusznych.

Bergolio nie powie, że jest to pierwsza na świecie szczepionka ingerująca w DNA. Bergolio nie powie, że zwykła szczepionka jest testowana około 5 lat, a tutaj mówimy o 6 miesiącach.

On  nic nie wie jak Jan Paweł  2 inny  nie wiedział o pedofilii w kościele.

Matka Boska pcha katolików do Pfizera…

 

 

 

Ten papież ten facet grający ubogiego Franciszka łączy się z prezesami firm z listy Fortuna 500 , czyli m.in z Aplle Wallmartem i wieloma innym i koproacjami, ktore rządza panstwami rękami polityków, aby wprowadzić tzw kapitalizm inkluzywny czytaj komunizm.
Wszak Niedzielski brał udział w gali współorganizowanej przez Pfizer….i to w roku 2018…

Kościół katolicki jest kościołem zbrodni i wszelkiego zła.

Apeluje zatem do pastorów i gorących księży: wyjdźcie szanowni bracia w wierze z denominacji , które współpracują z Watykanem, który promuje kowidyzm i to cos co jest w środku strzykawek na koronawirusa.
Jeśli tego nie zrobicie , to będziecie współwinni ludzkich tragedii.

 

Przydał się kowid, gdyż obnaża wszelkie fałszywe religie. Chwała Bogu za to, że dopuścił do plandemii. Teraz ludzie przeglądają na oczy kto po jakiej stronie stoi.

 

_________________

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie 🙂

 

 

 

 

Zaktualizowane: 22 grudnia 2020 - 19:52

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish