Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Przewidziałem show z udziałem komunisty Kwaśniewskiego.

Trzy dni temu napisałem w poniższym artykule, że niebawem zobaczymy show z udziałem Kwaśniewskiego, który podda się szczepieniu  przed kamerami telewizyjnymi.

 

link:

Telewizyjna drama: Fauci zostaje “zaszczepiony” w lewe ramię, ale wskazuje po szczepieniu na ból prawej ręki.

 

Tymczasem dzisiaj dowiadujemy się, że człowiek reżimu z czasu realnego socjalizmu nakłania prezydentów PL czy raczej Polin, do zaszczepienia:

 

Aleksander Kwaśniewski namawia prezydentów do wspólnej akcji zaszczepienia się na koronawirusa. Lech Wałęsa już zdecydował

Jestem gotów zaszczepić się z prezydentem Andrzejem Dudą oraz z byłymi prezydentami Bronisławem Komorowskim i Lechem Wałęsą – mówi “Super Expressowi” były prezydent Aleksander Kwaśniewski. Jednocześnie Lech Wałęsa deklaruje, że i on szczepionkę przyjmie.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-w-polsce-kwasniewski-i-walesa-zaszczepia-sie-na-koronawirusa/wxmfhxy,79cfc278

 

 

Ten elokwentny komunista oraz człowiek Sorosa staje się influencerem pośród prezydentów Polinu.

Duda powiedział że zaszczepi się jako ostatni w kolejce, co oznacza jego dystans do szczepień lub chęć przypodobania się elektoratowi prawicowemu..

Tak czy owak dużym błogosławieństwem dla Polski jest Duda, a nie Trzaskowski.

Szopka się rozkręca i oni zaangażują wszelkie medialne osobowości aby jak największa liczba Polaków zadźgała się dobrowolnie.

 

 

Updated: 29 grudnia 2020 — 10:08

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme