Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Współpracownik onet.pl Witold Jurasz – “szczepionki powinny być obowiązkowe”.

Chwała Bogu za prezydenta z PIS i rząd.

Od dawna powtarzam, że okupacja może przyjmować różne formy.

Inna była okupacja stalinowska, a inna hitlerowska.

Czasem ludzie nieposługujący się rozumem a poddani niewolniczo emocjom  podatni na manipulacje pisali mi “co ty gadasz, pis to zło” i to był jeden z najłagodniejszych opisów PISu i moich spostrzeżeń.

 

Odkąd chazarska UBecja przejęła onet.pl doprowadzając wcześniej do upadku firmę Romana Kluski Optimus, do której należał Onet, portal ten stał się tubą skrajnej lewicy, czyli przefarbowanych komunistów. Taka jest rola wszystkich córek firmy Axel Springer – uprawiać propagandę medialną dzięki niewiedzy i bierności nierozumnych Polaków.

 

Demagogia i manipulacja Onet.pl idą o wiele dalej aniżeli chrześcijańska kurtuazja.

Dzisiaj wyczytałem na tymże portalu, że:

 

Pracownia badań opinii publicznej Kantar opublikowała sondaż, z którego wynika, że 47 proc. Polaków bardziej obawia się powikłań po szczepionce niż zachorowania na koronawirusa, a jedynie 26 proc. bardziej obawia się samej choroby. Z kolei z badań zrealizowanych dla prestiżowego czasopisma naukowego “Nature” wynika, że Polacy obok Rosjan są najmniej skłonni do szczepienia się. W wypadku Polski gotowość zaszczepienia zadeklarowało jedynie 56 proc. respondentów (w Niemczech 68 proc., w Hiszpanii 74 proc., w Stanach Zjednoczonych 75 proc., a w Korei Południowej prawie 80 proc). Wyniki te są dzwonkiem alarmowym i świadczą o tym, że ciemnota i zabobon mają się w Polsce doskonale.

 

Troska o swoje życie, zgłębianie prawdy, czytanie ulotek jest wg Onet.pl zabobonem i ciemnotą. Jak widać nawet tych odchodów nie opakowują w sreberko, ale walą z grubej rury.

 

W swoim artykule Witold Jurasz syn komunistycznego dyplomaty twierdzi m.in. , że

 

  • Ruchy antyszczepionkowe wspierane są od lat przez rosyjskie służby specjalne
  • Sukces tych ruchów oznacza, że Polska przegrała wojnę hybrydową z Rosją
  • Stało się tak m.in. z powodu bylejakości polskiej inteligencji i polskich elit oraz obskurantyzmu lub cynizmu polskiej prawicy
  • To wszystko prowadzi do wniosku, że szczepionki powinny być obowiązkowe

 

Źródło:

https://wiadomosci.onet.pl/opinie/witold-jurasz-szczepionki-powinny-byc-obowiazkowe/fqgd71q

 

Onet.pl stał się niczym radziecka gazeta “Prawda” stekiem kłamstw i propagandy.

Jeśli to prawda, że ruchy antyszczepionkowe wspierane są od lat przez rosyjskie służby specjalne, to skąd się takie wzięły w Niemczech, w których protesty liczyły sobie tysiące osób?

Skąd takie ruchy w USA?

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,usa-chce-walczyc-z-przeciwnikami-szczepien–rzad-ma-w-tym-temacie-duzo-do-zrobienia,artykul,97561124.html#sila-ruchu-antyszczepionkowego-w-usa

 

Swoją drogą ten medyczny serwis Grupy onet.pl  Medonet, jest tak wiarygodny jak słowa Kwaśniewskiego czy Tuska.

 

Jeśli Rosja stoi za ruchem antyszczepionkowym w Polsce, to jak Witold Jurasz wyjaśni bardzo małe poparcie dla szczepień w Rosji i to we wrześniu tego roku, kiedy jeszcze nie znaliśmy ulotek Pfizera czy Moderny?

 

 

“zaszczepić się przeciwko COVID-19 chce 54 proc. ankietowanych. Co ciekawe to właśnie Rosja jest pierwszym krajem na świecie, który zarejestrował szczepionkę przeciwko COVID-19 – Sputnik V. Szczepionka ta nie przeszła jednak trzeciej fazy testów klinicznych.”

https://www.rp.pl/Covid-19/200909995-Sondaz-Rosjanie-sceptyczni-co-do-szczepienia-sie-na-COVID.html

 

Czyżby Rosjanie sabotowali samych siebie? Czy może żyją bardziej w zgodzie z naturą, z tym co dał Bóg.

 

To, co się dzieje to walka o prawdę. Potężna artyleria kłamstwa strzela do ludzkości mega propagandą.

Gdyby nie strony, vlogi prawdy, wskaźnik poparcia dla szczepień oscylowałby w okolicach 95%.

Wyłączając z tego wiarę, Jerzy Zięba, Justyna Socha, mają potężny udział w edukowaniu społeczeństwa w tej materii, a za nimi takie strony i blogi jak mój..

 

Musicie nauczyć się rozpoznawać intencje danego dziennika, portalu czy telewizji.

Czy w onet.pl pracują ludzie, którym zależy na zdrowiu i życiu Polaków czy może pracuję dla jakiejś ideologii, grupy trzymającej władzę.

Mój blog w porównaniu z innymi ma nie tak dużą oglądalność i dlatego pomyślcie czy warto uświadamiać ludzi co do uczciwości taki portali jak onet.pl w innych miejscach.

 

Światowi komuniści w jakiś sposób muszą   ZRACJONALIZOWAĆ  tak małe poparcie dla szczepień i wynaleziono teorię rosyjskiego spisku. Ale tak przy okazji. Tak jak nie ma już Polski a jest Polin tak samo nie ma już Rosji a chazarska dzicz.

 

Stawka jest o wiele większa niż ludziom się wydaje i niebawem omówię to po części w moim filmie a po części na blogu gdyż korporacja Youtube cenzuruje informacje a i biorę pod uwagę, że mam zazdrosnych wrogów zgłaszających moje filmy.

 

_____________________

 

 

 

 

 

Updated: 29 grudnia 2020 — 11:07

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme