Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Edyta Górniak przeciwna Prawu Bożemu. Popiera LGBT.

Doceniając jej odwagę w kwestii szczepień nie miałem wiedzy nt poparcia dla LGBT tej jakby nie było utalentowanej wokalistki polskiej…

 

 

LGBT jest trzonem NWO tak samo jak Black Lives Matter czy CO2.

 

“Artystka wielokrotnie wyrażała poparcie dla społeczności LGBT, twierdząc, że miłość nie zna granic. Uznawana więc za ikonę środowiska homoseksualnego Górniak w jednym z wywiadów dla Faktu przyznała, że nie wyklucza, iż gdyby była mężczyzną, byłaby gejem. Edyta nie ukrywa radości z tego, że środowisko LGBT widzi w niej swoją ambasadorkę”

https://www.pudelek.pl/natchniona-edyta-gorniak-wspiera-spolecznosc-lgbt-jesli-damy-sie-sprowokowac-to-przegramy-6549311039924864a

 

Czy wiecie dlaczego udaje się im rządzić? Dlaczego mają tak wielkie poparcie ci sataniści?

Dlatego, że garstka kieruje się Słowem Bożym.

Metoda jest prosta: damy trochę prawdy w jednej dziedzinie, powiedzmy w ekonomii (partia Korwin), damy trochę prawdy co do masonerii (Krajski), damy trochę prawdy co do szczepionek (Stop Nop) i w ten sposób ludzie podzielenie będą w ulubionej przez siebie grupie nie mogąc się zintegrować.

Słowo Boże daje prawdę kompletną. System szatana zawsze daje ćwierć prawdę. Zresztą podobnie jest z religiami. Gdzieś tam szabat, Prawo Boże, gdzieś łaska, gdzieś miłosierdzie, gdzieś dary ducha…. Ta sama metoda.

 

Niedawno E. Górniak występowała u Hanny Kazachari z new age.

To pokazuje, że ludzie krążą w ciemności to tu to tam nie mając kompasu Słowa Bożego, Słowa Jezusa.

 

Na dzień dzisiejszy Edyta Górniak z takimi poglądami na Prawo Boże nie będzie zbawiona. Może się nawróci w Wielkim Ucisku, ale na dzień dzisiejszy ciągnie innych częścią prawdy w przepaść.

 

 

 

Updated: 5 stycznia 2021 — 09:39

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme