Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

NBC News uważa, że “chrześcijański nacjonalizm” stoi na przeszkodzie w zaszczepieniu populacji USA.

Świetne zaszufladkowanie wierzących biblijnie. Jestem zachwycony.

Amerykańska stacja telewizyjna NBC News opublikowała ostry atak na jak to nazywają  „chrześcijańskich nacjonalistów”, którzy odmawiają sobie wstrzyknięcia szczepionki mRNA COVID-19, która spowodowała już ponad 3150 działań niepożądanych , zgony na zawał serca , potwierdzony przypadek porażenia Bella

Podobnie jak w czasach ostatecznych filmy, które wszyscy oglądaliśmy, wkrótce będą polować na chrześcijan, którzy nie zgodzą się na przyjęcie Nowego Porządku Świata i planu szczepienia całego świata.

 

Z WIADOMOŚCI NBC:

Amerykanie znaleźli różne powody, aby podważać sens szczepionki . Jedną ze społeczności, która wydaje się być nieproporcjonalnie przeciwna, są chrześcijańscy nacjonaliści. W rzeczywistości, w nowym badaniu odkrywamy,   że Amerykanie, którzy silnie opowiadają się za  chrześcijańskim nacjonalizmem  – blisko jedna czwarta populacji – są znacznie bardziej skłonni do kwestionowania bezpieczeństwa szczepionek i bycia wprowadzanymi w błąd na ich temat (np. Wierząc, że szczepionki powodują autyzm lub nie pracują lub że ci, którzy nimi zarządzają, są nieuczciwi). Jeśli wystarczająca liczba Amerykanów oprze się szczepionce Covid-19 w oparciu o podejrzenia zakorzenione w dezinformacji, wyniki byłyby katastrofalne dla uzyskania odporności stada i ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa. 😀

 

Chrześcijański nacjonalizm jest ideologią, która dąży do tego, aby szczególny wyraz chrześcijaństwa był uprzywilejowany w sferze publicznej – w tożsamości narodowej, polityce publicznej i świętych symbolach Stanów Zjednoczonych. Koncentruje się na określeniu granic obywatelstwa amerykańskiego, które jest (i nie jest) t) „prawdziwym” Amerykaninem.

NAJCZĘŚCIEJ „CHRZEŚCIJAŃSKA AMERYKA” TO TAKA, W KTÓREJ W CENTRUM KULTURY ZNAJDUJĄ SIĘ BIALI, RDZENNI MIESZKAŃCY, KONSERWATYWNI POLITYCZNIE I RELIGIJNIE CHRZEŚCIJAŃSCY AMERYKANIE. W NASZEJ OSTATNIEJ KSIĄŻCE POKAZUJEMY, ŻE ABY ZROZUMIEĆ RÓŻNE KWESTIE OŻYWIAJĄCE WOJNY KULTUROWE, MUSIMY ZWRÓCIĆ SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA CHRZEŚCIJAŃSKI NACJONALIZM.

W dwóch innych niedawnych badaniach stwierdzamy, że chrześcijański nacjonalizm jest  głównym predyktorem  ignorowania zachowań zapobiegawczych w odniesieniu do Covid-19. Pokazujemy, że ci  Amerykanie bardziej cenią wolność osobistą  lub dobrobyt gospodarczy niż ochronę słabszych. I chociaż nie mierzą bezpośrednio nacjonalizmu chrześcijańskiego, inni badacze stwierdzają, że  państwa religijne  w większym stopniu nie przestrzegały nakazów pozostania w domu, a konserwatywni protestanci są znacznie bardziej sceptyczni, niż  naukowcy rozumieją Covid-19.

 

źródło:

https://www.nbcnews.com/think/opinion/christian-nationalism-s-covid-vaccine-doubt-threatens-america-s-herd-ncna1252515

 

Co za piękne wyróżnienie.

Intelektualiści kierowani duchem Lucyfera tworzą nowe -izmy, nowe doktryny, ideologie i nurty filozoficzne.

Nadają  nazwy czemuś co nie istnieje, a mimo wszystko jest. Powiedzmy że jest grupa ludzi obżerających się. Frazesolodzy określą obżerających nurtem obżartyzmu.

Pamiętam jak byłem w wojsku i nasi zwierzchnicy mówili nam, że w jednostce panuje tumiwisizm 🙂 Też ciekawy nurt.

 

Tylko jak określić ludzi z z LGBT? Może nacjonalizmem sodomskim?

No więc jestem przeciwny nacjonalizmowi sodomskiemu na ziemiach polskich, ponieważ są wrogami moich przodków.

Proszę o stworzenie ustawy mającej na celu eksmitowanie Edomitów, Chazarów oraz Kananejczyków na ich rodzime ziemie.

 

Oczywiście w dwie strony nie działa ten nacjonalizm a tylko w jedną gdyż są równi i równiejsi.

 

Dlaczego tak bardzo się cieszę z tego naznaczenia nas?

 

Po pierwsze w ten sposób pokazują, że to wartości biblijne powodują głoszenie prawdy, w tym szczepionkowej.

Po drugie ten termin “nacjonalizm chrześcijański” wkłada miecz Jezusa w samo chrześcijaństwo. Gros księży i pastorów będzie musiało opowiedzieć się po jakiej stronie stanąć, choć i tak uważam, że część antyszczepionkowych pastorów stoi po stronie syjonizmu. Taka kontrolowana opozycja. Ale włożenie miecza zrobi grubą krechę mimo wszystko.

 

Oni nie są chrześcijańskimi nacjonalistami:

 

  1. Pastor Olechnowicz

facebook.com/bogdan.olechnowicz/posts/10157362263431415

 

2. Jezuita Reclav

 

 

3. Pastor Lindner z Krotoszyna.

 

4. Tomasz Karauda ze zboru Adwentystów Dnia Siódmego. Mało tego, występuje w TVN i onet.pl

 

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,dr-karauda–nie-wystarczy-ludziom-zabraniac-i-karac–trzeba-zdobyc-ich-serca,artykul,66641400.html

 

“Dr Tomasz Karauda podkreśla jak ważne są szczepienia w walce z koronawirusem. Poruszamy również kwestię powrotu dzieci do szkół podstawowych. “Dzieci nie mogą wrócić do szkół, dopóki nauczyciele nie zostaną zaszczepieni” – uważa nasz gość.”

 

https://audycje.tokfm.pl/podcast/99122,-Ludzie-nie-umieraja-z-powodu-szczepien-Trzeba-zachecac-do-szczepienia

 

Wywiad z adwentystą Tomaszem Karaudą.

 

To pokazuje nam, że Bóg nie mieszka rzeczywiście w świątyniach budowanych ręką ludzką, ale prawdziwi czciciele oddają mu cześć w Duchu i w prawdzie.

Adwentyści nie są kościołem Boga. Tak jak kościół Chojeckiego:

 

5.

 

 

6. Pastor Kamiński Przewodniczący Kościoła Zielonoświątkowców…

 

 

Kochani moi Bracia i Siostry:

 

 

 „Strzeżcie się nauczycieli fałszywie mówiących z natchnienia bożego, którzy przychodzą do was w owczej skórze, ale wewnątrz są drapieżnymi wilkami” Mt 7,15 

 

 

 

Błogosławię Wam biblijni nacjonaliści!

 

___________________________

 

Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.
________________
Mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/detektywprawdy Mój blog: https://detektywprawdy.pl/ Detektyw Prawdy TV _______________________
Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:
Odbiorca: Piotr
W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”
PKO. nr konta: 03102026290000910204005278 Dziękuję serdecznie

 

 

Zaktualizowane: 7 stycznia 2021 - 15:18

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish