Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kościół Adwentystów kościołem WHO i Gatesa?

Kiedyś bardzo szanowałem tę denominację, ale z czasem przekonałem się że z tą religią jest tak samo jak z każdą inną: jest w systemie bestii.

Kościół AD& jest w ekumenii, o czym pisałem. Oczywiście podobnie jak księżą w kościele Rzymu nie zgadzają się z papieżem, tak przeciętny adwentysta, czyli letni adwentysta nie ma nic przeciw aby nadal być członkiem tej denominacji.

 

Czy wiecie czym się kierują Adwentyści w decydowaniu o moralności nt szczepień?

 

Adwentyści kierują się zdaniem  Instytutu Badań Biblijnych Generalnej Konferencji, czyli ni mniej ni więcej jest to tym samym co Ciało Kierownicze Świadków Jehowy.

 

Adwentyści są tak ogłupieni i bezwolni, że nie mogę samodzielnie stwierdzić czy szczepienia są szkodliwe czy nie…Decyduje o tym organ biurokratyczny…

 

Byłem kiedyś w pewnym zborze adwentystów. Nie w Kielcach, choć i tu byłem. Ale w tym pierwszym nie powitano nas na przerwie, a jeszcze starszy zboru zakłócał moją rozmowę  z pewną parą adwentystów, która się ucieszyła na widok nowych ludzi, relacją z konferencji adwentystów….Oto religijność.

Szatan ma 100% religii.

W każdej denominacji znajdziemy Bożych ludzi. Ale 100% denominacji jest pod butem bestii biblijnej.

Kościół Adwentystów nie jest wyjątkiem. Religijnie (organizacyjnie) rzecz biorąc to kościół szatana.

 

Oto odpowiedź Generalnej Biblijnej Konferencji:

 

“„Globalne zamieszanie spowodowane przez pandemię COVID-19 wywołało niemałe spekulacje związane z wydarzeniami czasów końca oraz doprowadziło do błędnych interpretacji Biblii. Według pewnego poglądu szerzonego w mediach społecznościowych i na stronach internetowych, szczepionka mająca zwalczać COVID-19 należy do procesu kontroli, który prowadzi do narzucenia znamienia bestii.:

 

 

Jednak należy zauważyć, że adwentyści trzymają się przekonania, że konflikt w czasie końca będzie dotyczył prawa Bożego, a konkretnie czwartego przykazania Dekalogu (Ap 14,12). Ponadto przesłanie trzeciego anioła ostrzega przed przyjęciem znamienia (Ap 14,9-11) i oświeci ludzkość w kwestii związanych z tym zagadnień.”

 

Ok zgadzam się z teorią, mówiącą, że znak bestii będzie dotyczył Prawa Bożego. Jest to w 100% biblijne.

Ale nie jest już prawdą to twierdzenie:

 

Szczepienia wraz z higieną i czystą wodą to podstawa wydłużenia wieku życia ludzi obserwowanego na całym świecie tam, gdzie środki te są stosowane. Adwentyści dnia siódmego od dawna poddają się szczepieniom. Obok dobrych praktyk zdrowotnych szczepienia dają ochronę przeciwko wielu infekcjom, zapobiegając chorobom i śmierci.

źródło:

Szczepionki na COVID-19. Odniesienie się do wątpliwości i słowo rady

 

Jerzy Zięba wykazał na podstawie wypowiedzi lekarza, że te szczepionki na dłuższą lub krótszą metę będą powodowały choroby:

 

PRZERAŻAJĄCE, NIGDZIE NIE NAGŁAŚNIANE FAKTY O SZCZEPIONCE MRNA

 

Czy Adwentyści wezmą na siebie tę odpowiedzialność?

Jeszcze raz podkreślam: na tym etapie sama szczepionka nie jest znakiem bestii, ale jest wstępem do systemu opisanego w Apokalipsie w 13 rozdziale.

Obecnie problemem jest bezpieczeństwo szczepionek oraz to, że wzbudzają one niepokój pod kątem wszczepienia w przyszłości enzymu Lucyferazy.

Adwentyści nie widzą także plandemii, co czyni ich kompletnie niewiarygodnymi, a to z kolei  wzbudza to moją awersję do tej denominacji.

Wszak ich stanowisko jak wobec szczepień jak wyżej jest podobne do: C. Pazury, Morawieckiego, Gatesa, Millera, Kwaśniewskiego oraz Franciszka.

 

Jak widać świętowanie szabatu nic nie daje jeśli ktoś nie  chodzi w Duchu i w Prawdzie.

 

 

Poniżej dowody na prostytuowanie się Adwentystów:

 

Prof Veith o ekumenii adwentystów i innych chrześcijan – “Chcę powrotu mojego kościoła”

 

lub

Adwentystów ściema antyekumeniczna. Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz.

 

Ruch LGBT w kościele Adwentystów Dnia Siódmego.

 

 

 

 

Updated: 8 stycznia 2021 — 17:45

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme