Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szczepienia w katedrach wskazują na to, że kowid jest religią.

Chwała Jezusowi.

 

Tylko osoba prowadzona Duchem Bożym widzi co się na świecie dzieje na prawdę a zarazem taka osoba jest przekonana, że nadchodzi Wielki Ucisk i cała ta maskarada jest lucyferianizmem.

 

 

Na wiosnę rok temu opowiadałem Wam w filmach moje spostrzeżenia dotyczące rytuałów religijnych przy wejściu do marketu.

 

 

Znajdź podobieństwo:

 

 

Szatan jest bardzo mocno religijny.

Jezus powiedział przy okazji mycia rąk:

 

“Nie to, co wchodzi do ust, kala człowieka, lecz to, co z ust wychodzi, to kala człowieka. (12) Wtedy przystąpili uczniowie i rzekli do niego: Wiesz, że faryzeusze, usłyszawszy to słowo, zgorszyli się? (13) A On odpowiadając rzekł: Wszelka roślina, której nie zasadził Ojciec niebieski, wykorzeniona zostanie. (14) Zostawcie ich! Ślepi są przewodnikami ślepych, a jeśli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną.” Mt 15

 

Nie ma bardziej dosadnego cytatu na to, co się dzieje w kościołach. Ślepi przewodnicy ślepych nakłaniają do szczepień…Biedni ludzie. Część pewnie na ten ludzki sposób to dobrzy ludzie…Zaufali kapłanom a nie Bogu.

 

Kowid jest religią. Jest religią samego Lucyfera. Tak, jak jego siedzibą jest Watykan.

 

 

“Dlaczego uczniowie twoi przestępują naukę starszych? Nie myją bowiem rąk, gdy chleb jedzą”

 

 

Dlaczego nie dezynfekujesz rąk jak inni? Nie wierzysz ślepym przewodnikom?

 

RMF poinformowało nas:

 

Do szpitali, domów opieki, przychodni, aptek, hal wystawienniczo-konferencyjnych i obiektów sportowych, w których w Wielkiej Brytanii odbywają się szczepienia przeciw Covid-19, dołączyły dwie średniowieczne katedry – w Lichfield w środkowej Anglii i w Salisbury w południowej.

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-program-szczepien-przeciw-covid/news-punkty-szczepien-w-sredniowiecznych-katedrach-w-tle-muzyka-o,nId,4992313

 

Ale to nie wszystko, żebyście nie myśleli że przesadzam. Notabene hejterzy stale odwiedzają mój blog :D. Nie chcą, ale muszą…:D

 

 

W Salisbury dodatkową zachętą była grana w trakcie szczepień muzyka organowa. I w Salisbury, i w Lichfield przed katedrami stały długie kolejki.

 

 

Smutne zdjęcie…

Obraz ten jest wielce symboliczny, gdyż pokazuje czym się kończy zawierzenie religii! 🙁

 

Faryzeusze również świetnie znali Pismo.

Ale…

 

 Badacie Pisma, bo wydaje się wam, że macie w nich życie wieczne; a one składają świadectwo o mnie. (40) I nie chcecie przyjść do mnie, abyście mieli życie..” Jasia 5

 

Ludzie nie chcą przyjść do Jezusa. Wolą zaufać człowiekowi.

 

Nigdy jak teraz sprawdza się

 

“Tak mówi WIEKUISTY: Przeklęty mąż, który polega na człowieku, i śmiertelne ciało czyni swym ramieniem, gdyż od WIEKUISTEGO odwraca się jego serce” Jeremiasza 17

 

Owo przekleństwo objawia się utratą życia doczesnego w tym przypadku a często wiecznego. Bo ksiądz tak powiedział, bo pastor tak powiedział, bo muzyk chrześcijański tak powiedział. Wtedy spada przekleństwo. Przekleństwo to nie są czary, a skutek poddania się czarom ludzi szatana.

 

 

Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraśćzabijać i niszczyć. Ja przyszedłem po to, aby /owce/ miały życie i miały je w obfitości.”

 

Kocham Was moja społeczności blogowa :-). Mamy Słowo, które daje nam Ducha Prawdy i w tym jesteśmy jednością.

Pisałem, mówiłem na YT, że będziemy kiedyś społecznością nawet z katolikami, którzy wyjdą z tego Babilonu i to już się dzieje. Nawet adwentyści są już podzieleni. Będą Boże rozłamy.

 

Błogosławię Wam Bracia i Siostry w Chrystusie.

Chwała Jezusowi.

 

______________

 

Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.
________________
Mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/detektywprawdy 

 

Gab (odpowiednik fejsa) https://gab.com/DetektywPrawdy

_______________________
Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:
Odbiorca: Piotr
W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”
PKO. nr konta: 03102026290000910204005278
Dziękuję serdecznie

 

Updated: 20 stycznia 2021 — 15:04

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme