Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

NGFS – kolejny wielki twór bankstersów. Kto kocha zielone?

Każdy śledzący teatr kowidowy – wirus jest, ale nie z takimi statystykami – już wie o niebagatelnej roli Światowego Forum Ekonomicznego. Ale mało kto wie, o NFGS.

 

 

Oszczędzę Wam poszukiwań gdyż w polskiej sieci prawie nie ma wcale.

NGFS to:

Sieć na rzecz ekologizacji systemu finansowego

 

Zło nigdy nie sprzeda się w opakowaniu zła. Nawet najgorsze słodycze mają cudowne opakowanie. W ogóle grzech ma wspaniałe opakowanie: rób to co chcesz, róbta co chceta.

Dlatego światowi banksterzy, prawdziwe rządy, nie te marionetkowe tworzą otoczkę czegoś przyjaznego. W tym przypadku ekologi, która przybiera psota ekoterroru. Tak samo jak walka o równość tęczowych przybrała postać homoterroru, a bolszewizm komunoterroru.

Te łotry w garniturach, salonowcy nie przejmują się wzrastającą ilością opakować żywności z tworzywa sztucznego, chemią w jedzeniu, antybiotykami niszczącymi układ pokarmowy, (wybijają dobre bakterie). Oni się przejmują ekologią pieniądza.

Zielone jest dobre i dlatego oni kochają zielone.

 

Oto ich prawdziwa troska o zieloną planetę.

 

 

Światem nie rządzi ani Biden ani Morawiecki czy Orban, Putin.

Światem rządzą kilka banksterów. To ich Jezus powyrzucał ze światyni.

 

 

 

Myślę, że pomimo, iż Morawiecki był po szkoleniu banksterskim ma w sobie więcej człowieczeństwa niż Rothschildowie i Rockefelerowie. O polski rząd trzeba się modlić.

 

Dlaczego warto zainteresować się NGFS?

Poza ekoterrorem w jego sieć wchodzą takie tuzy banksterki jak: Bank Japonii, Europejski Bank Centralny i Międzynarodowy Fundusz Walutowy.

 

Musicie wiedzieć, że to nie są prawdziwi Żydzi. Gdyby nimi byli to świętowali by szabat i wszystkie inne święta izraelskie i przestrzegali Tory. Oni są wyznawcami Baala, Astarte i Mamona.

Jezus tak o nich powiedział:

 

Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana,
spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Judejczykami –
a nie są nimi, lecz kłamią.
Oto sprawię, iż przyjdą i padną na twarz przed twymi stopami,
a poznają, że Ja cię umiłowałem. Ap 3.

 

 

Teraz przedstawiam Wam wartościowy kąsek informacyjny.

 

Na stronie internetowej NGFS można przeczytać:

 

 Na paryskim „ szczycie jednej planety ” w grudniu 2017 r. Osiem banków centralnych i organów nadzorczych utworzyło Sieć Banków Centralnych i Organów Nadzoru na rzecz   zazieleniania systemu finansowego (NGFS). Od tego czasu liczba członków Sieci wzrosła  na pięciu kontynentach ”.

 

Witamy na fundamentach Nowego (nie) Porządku Świata. Na biblijnym bezprawiu i terrorze.

Jedna planeta, jeden świat, jedna religia, z jednym władcą, który rozpocznie 7 lat Wielkiego Ucisku.

Chciałem Was dobić jeszcze. To wszystko jest za nasze pieniądze. Bandyci operują naszymi pieniędzmi. W majestacie prawa ograbiają poprzez martionetki jakimi są sprzedajni pozbawieni morale politycy.

 

Całemu zielonemu terrorowi kibicuje oczywiście chazarska lewica.

Dzięki takim hasłom jak “zrównoważony rozwój” zostanie wprowadzony komunizm, czyli likwidacja klasy średniej. Wszystko w imię wspólnego dobra jakim jest ekologizm.

Zostaną wprowadzone takie przepisy, że prowadzenie działalności gospodarczej będzie po prostu niemożliwe. Dotychczasowi właściciele firm będą jedynie zarządcami na utrzymaniu państwa (korporacji i polityków).

 

Już w grudniu FED wszedł do NGFS:

 

https://www.ngfs.net/en/communique-de-presse/us-federal-reserve-joins-ngfs-and-two-new-publications-released

 

Ale to za Bidena przywrócono ponowne wejście Stanów Zjednoczonych do Paryskiego Porozumienia Klimatycznego zajmującego się  łagodzeniem gazów cieplarnianych emisji spalin , adaptacji i finansów.

 

Obama wprowadził USA  w roku 2015 a Trump wycofał swój kraj w w 2017 roku.

Kwoty za wejście do tego porozumienia nie są małe, ale jak głupota Amerykanów niestety nie boli. Na razie. Gdyby bolała, to połowa tego kraju byłaby niemiłosiernie chora.

 

“Mówi głupi w swoim sercu: «Nie ma Boga». Oni są zepsuci, ohydne rzeczy popełniają, nie ma takiego, co dobrze czyn” Psalm 53.

 

To teraz ich zaboli. Połowa bezbożnej Ameryki wybrała komunistę.

Do znudzenia będę powtarzał, że niewola i ucisk mogą przybierać różne formy. Judejczycy podczas niewoli babilońskiej inaczej byli traktowani za Nabuchodonozora II, a inaczej za Cyrusa.

Stąd uważam, że PIS jest mimo wszystko błogosławieństwem i nie daj Boże aby rządziło PO z SLD i tymi ich piorunami Lempart…

Pamiętajcie w swoich modlitwach o rządzi PIS i politykach tego ugrupowania.

 

Koszt wejścia USA w Porozumienie Paryskie  będzie wynosić minimum 50 miliardów dolarów rocznie, a być może nawet  500 miliardów dolarów rocznie.

 

Przeciętny czytelnik widzi tylko sumy, ale każdy interesujący się polityką widzi za tym obciążenia fiskalne, a dalej idąc biedę i ubóstwo, faszyzm, tyranię. Wystarczy spojrzeć na Chiny….

 

Wątek antychrysta. Ja wiem, że bracia Adwentyści nadal upatrują bestię w osobie papieża. Na ten czas się z nimi nie zgadzam. Notabene papież ma rwę kulszową i niedomaga. Czyżby powtórka z Benedykta?

Kto kolejny i czy w ogóle?

 

Mówiliśmy o Porozumieniu Paryskim. Czas na One Planet Summit.

Ustaliliśmy, że pionek Biden wrócił do tego francuskiego porozumienia.

 

Tymczasem 11 stycznia 2021 r. odbył się czwarty One Planet Summit, czyli organizowany od 2017 r. z inicjatywy prezydenta Francji Emmanuela Macrona polityczny szczyt poświęcony ochronie klimatu i wyzwaniom wynikającym ze zmian klimatycznych. Współorganizatorami wydarzenia były Organizacja Narodów Zjednoczonych i Bank Światowy.

https://www.teraz-srodowisko.pl/aktualnosci/One-planet-summit-2021-bioroznorodnosc-ochrona-gatunki-9793.html

 

Kiedy nagrałem film o Macronie jako antychryście drwiono ze mnie. Zresztą drwi tylko ten, kto ma niewiele do powiedzenia i ma ograniczone horyzonta.

 

One Planet Summit był pierwszym z wydarzeń dyplomacji klimatycznej w 2021 r. Uwaga skupiła się na ochronie bioróżnorodności, bowiem jej zanik przyczynia się do utraty bezpieczeństwa żywnościowego, podatności na pandemie oraz destabilizacji klimatu.

 

 

Przypominam, że jezuita Bergolio (jezuici stworzyli kontrreformację zwalczającą nauczania biblijne) zwrócił się rok temu do Macrona o ustanowienie jednego światowego rządu. Ten fałszywy Emmanuel ukończył jak wielu drani szkołę jezuicką.

 

Rok 2018. Spotkanie Macrona z papieżem:

 

Spotkanie trwało aż 57 minut. Żadnemu innemu przywódcy Franciszek nie poświęcił więcej czasu niż prezydentowi świeckiej Republiki Francuskiej Emmanuelowi Macronowi. Barack Obama rozmawiał z nim 50 minut, a Donald Trump tylko pół godziny. Dla porównania, audiencja Andrzeja Dudy w listopadzie 2015 r. trwała nieco ponad 20 minut.

https://wiadomosci.wp.pl/macron-rozmawial-z-papiezem-o-migrantach-mial-tez-tajne-spotkanie-w-rzymie-6267245058726017a

 

Rok temu, w Wielkanoc, papież nawoływał do “silnej, zjednoczonej Europy” – jej siła będzie decydowała nie tylko o kontynencie ale całym świecie – Macron zadzwonił do papieża dosłownie dzień, dwa dni przed specjalnym szczytem państw europejskich.

 

Nawet jeśli Macron nie będzie antychrystem, to będzie zapewne szefem jednego z 10 regionów czasów końca, czyl UE.

 

_________________

 

Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.
________________
Mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/detektywprawdy 

 

Gab (odpowiednik fejsa) https://gab.com/DetektywPrawdy

_______________________
Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:
Odbiorca: Piotr
W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”
PKO. nr konta: 03102026290000910204005278
Dziękuję serdecznie

 

 

 

Zaktualizowane: 25 stycznia 2021 - 10:47

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish