Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Przymierze Synajskie a Lewicki System Kontroli Grzechu – dlaczego chrześcijaństwo miesza pojęcia?

Bardzo fajne rozważanie Michała nt różnicy między Przymierzem a Prawem lewickim

 

 

 

Zaktualizowane: 29 stycznia 2021 - 09:39

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Myślę, że jako Chrześcijanie nie powinniśmy się angażować politycznie po żadnej ze stron.

    “Jedni chlubią się wozami, drudzy końmi, Lecz my chlubimy się imieniem Pana, Boga naszego. Zadrżały im kolana i upadli, Lecz my stoimy i trwamy.” Psalm 20

    Nie ma znaczenia lewica czy prawica bo to dwie strony tego samego medalu. Każda partia reprezentuje pewne lobby, akurat polska prawica jest silnie związana z interesami kościoła katolickiego, lewica wręcz przeciwnie – czy to nie przypomina walki szkarłatnej (czerwonej?) Bestii z Nierządnicą odzianą w purpurę z 17 księgi Apokalipsy Jana?

    Prawica wcale nie chroni Polaków przed jakimkolwiek zagrożeniem. Może warto nagłośnić temat, że jeden z wysokich urzędników państwowych w kancelarii premiera i były wiceminister cyfryzacji niejaki Zagórski powiedział ostatnimi czasy, że trwają zaawansowane prace nad aplikacją “poszczepienną” i monitorującą Polaków ws. covid – będzie to zarazem wstęp do wdrożenia paszportu immunologicznego, bez którego nie będziemy mogli się swobodnie przemieszczać. Można by rzec, że to pomysł lewicy, ale w Polsce od 6 lat rządzi PiS, który dokładnie tak jak kościół katolicki świetnie się maskuje zakładając na swoją prawdziwą, obłudną twarz maskę patriotyzmu, tradycji i obrońcy konserwatywnych wartości – oj nie, nic bardziej mylnego. Na tym polega zwiedzenie.

    Marana tha!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish