Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

UM POZNAŃ SFINANSOWAŁ PORADNIK O ROBIENIU LEWATYWY PRZED SEKSEM ANALNYM

Fundacja Strona Dla Życia opublikowała bulwersującą informacje, w którą mimo mojej wiedzy wierzyć mi się nie chcę.

 

 

Urząd Miasta Poznań przeznaczył 5 000 zł ze środków publicznych na powstanie cyklu poradników do tzw. edukacji seksualnej. W ramach projektu powstał m.in. videoporadnik “Jak zrobić lewatywę przed seksem analnym?”.

 

Kiedy gruszka jest już pełna, no to czas wprowadzić ją sobie do tyłka. Najlepiej użyć do tego celu lubrykantu. Zwykłego lubrykantu, którego używacie do seksu analnego. Należy nałożyć trochę lubrykantu na końcówkę, żeby ona łatwiej wchodziła„.

To fragment videoporadnika pod tytułem „Jak zrobić lewatywę przed seksem analnym?„, który powstał przy udziale dotacji udzielonej przez Urząd Miasta Poznań. Autorem tego materiału jest organizacja LGBT Grupa Stonewall, która zajmuje się m.in. prowadzeniem edukacji seksualnej w szkołach na terenie Wielkopolski.

„- Kiedy najlepiej robić sobie lewatywę? Najlepiej robić ją około 45 minut przed seksem. Oczywiście nie zawsze można to zaplanować i czasem ten seks dzieje się spontanicznie. Robimy wtedy lewatywę tuż przed stosunkiem i to jest okej, ale możecie czuć lekką nadwrażliwość. Czy lewatywa daje 100% pewności, że będzie czysto? Nie. Nasze ciała po prostu tak nie działają. Czasem zdarza się, że mimo wszystko będzie trochę brudno. I to jest okej, to nie jest żaden powód do wstydu. Wszyscy robimy kupę.

Poradnik ma już ponad 40 000 wyświetleń a dostęp do niego nie jest niczym ograniczony. Bez żadnych przeszkód mogą oglądać go dzieci. To nie jedyny materiał do edukacji seksualnej stworzony w ramach projektu Grupy Stonewall. Inny poradnik zawiera praktyczne wskazówki na temat unikania bólu w trakcie gejowskiego seksu analnego:

Wszystko zależy od znajomości swojego ciała i doświadczenia w tym seksie analnym. Jeżeli człowiek zna swoje ciało i wie jak się rozluźnić, to naprawdę satysfakcja z tego seksu jest ogromna. Polecam. Ale naprawdę trzeba przejść pewne kroki, żeby ta satysfakcja była pełna (…) Na pewno przyjemność jest trudna do osiągnięcia dla początkujących. Tutaj najważniejsza jest praktyka, wprawa, odpowiedni trening„.

Tymi słowami edukatorzy seksualni zachęcają swoich widzów do oddawania się praktykom homoseksualnym.

Tak właśnie wygląda edukacja seksualna LGBT forsowana obecnie wśród dzieci i młodzieży w całej Polsce. Jej celem jest oswojenie młodego pokolenia Polaków z perwersjami seksualnymi i uczynienie z nich łatwych ofiar dla pedofilów. Musimy działać aby to powstrzymać” – mówi Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji Pro-Prawo do życia, która prowadzi w całym kraju akcję „Stop pedofilii” mającą na celu informowanie rodziców i nauczycieli o zagrożeniu związanym z edukacją seksualną LGBT. „Wulgarna, obrzydliwa i obsceniczna edukacja seksualna już teraz prowadzona jest dla młodych Polaków w Internecie. Edukatorzy seksualni i aktywiści LGBT chcą aby przeniosła się ona do szkolnych ławek. Tylko od aktywności i zaangażowania świadomych Polaków zależy, czy im się to uda” – dodaje Dzierżawski.

Grupa Stonewall otrzymała od Urzędu Miasta Poznań także kolejną dotację w wysokości 23 000 zł na organizację warsztatów w szkołach na terenie miasta. Wedle zapowiedzi Stonewall, pierwsze szkolenia mają rozpocząć się już w październiku.

źródło:

Urząd Miasta Poznań sfinansował poradnik o robieniu lewatywy przed seksem analnym

 

Jezus pragnie aby każdy grzesznik się nawrócił. W tym ludzie i  tacy ludzie.

Skąd to wiemy? Jak mówi Prawo Boże? Zakon Boży?

 

Łamane Prawo z księgi Kapłańskiej:

 

Kpł 18:22.24-25.29
22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!
24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami.
25. Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców.
29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.
Kpł 20:13
13. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.

 

Ale to nie wszystko.

Ta sama fundacja podała informacje tym, że w roku 2013

 

Oficjalna prezentacja opisanych poniżej Standardów Edukacji Seksualnej WHO (3) (Światowej Organizacji Zdrowia) odbyła się w Polsce w kwietniu 2013 r. na konferencji, której współorganizatorem było Ministerstwo Edukacji Narodowej. Korzystają z nich (lub są pod ich dużym wpływem) wszystkie organizacje zrzeszające polskich „edukatorów” seksualnych, którzy organizują zajęcia i warsztaty w szkołach w całym kraju.

 

 

źródło:

stronazycia.pl/stop-pedofilii/poradnik/standardy-edukacji-seksualnej/?fbclid=IwAR3S8oJtlrzS4wxIYQB0xQ1BI56qL2adCMaEFO3Qub9OesCtMqiQoD5dwp8

 

 

Pan Jezus, twórca prawa zapowiedział jaki będzie czas tuż przed Jego nadejściem:

 

 Podobnie też było za dni Lota: Jedli, pili, kupowali, sprzedawali, szczepili, budowali;  a w dniu kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba ogień z siarką i wytracił wszystkich.  Tak też będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi.”  [ Łuk 17, 26-30]

 

Jak było za dni Lota?

 

 

(4) Lecz zanim się położyli, mężczyźni z miasta, mężczyźni z Sodomy, młodzi i starzy, mieszkańcy ze wszystkich stron, otoczyli dom. (5) I wołali do Lota, i zapytali go: Gdzie są ci mężczyźni, którzy przyszli do ciebie w nocy? Wyprowadź ich do nas, abyśmy z nimi obcowali. (6) Wtedy Lot wyszedł do nich do wejścia i zamknął za sobą drzwi. (7) I powiedział: Moi bracia, proszę was, nie czyńcie tak niegodziwie. (8) Mam dwie córki, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną. Pozwólcie, że wyprowadzę je do was, a czyńcie z nimi, co się wam podoba. Tylko tym mężczyznom nic nie czyńcie, bo dlatego weszli pod cień mego dachu. (9) A oni odpowiedzieli: Odsuń się! I dodali: Ten przyszedł tu jako przybysz, a nas chce sądzić? Z tobą postąpimy gorzej niż z nimi. I napierali gwałtownie na tego mężczyznę, na Lota, i przybliżyli się, aby wyważyć drzwi. (10) Ale ci mężczyźni wysunęli ręce, wciągnęli Lota do siebie, do domu, i zamknęli drzwi. (11) Mężczyzn zaś, którzy byli u drzwi domu, od najmniejszego aż do największego, porazili ślepotą, tak że na próżno usiłowali znaleźć drzwi

 

 

Lot chciał oddać swoje córki tym zboczeńcom, ale oni chcieli mężczyzn. Ich pech że byli to aniołowie, którzy porazili ich na miejscu ślepota.

 

Ale to jest ten czas. WHO pod pozorem troski o ludzkość wprowadza totalitarne rządy Sodomy.

WHO jest na wskroś lucyferiańskie.

Nawet tzw antysystemowcy nie wiedzą co się na świecie dzieje. Widzą zagrożenie szczepionkami, coś nawet przebąkują o chipach, a nawet o znaku bestii mimo, że nie przeczytali ani razu NT. To będą kandydaci do nawrócenia podczas Wielkiego Ucisku jakiego nie było.

 

LGBT wmówiło ludziom, że ich bezprawie (wg biblii) jest tolerancją.

Nikt im nie broni żyć w grzechu. My tylko nie godzimy się na edukację dzieci z pieniędzy Polaków.

 

Straszne czasy nadchodzą i cała nadzieja w Bogu przez Jezusa Chrystusa

Chwała Jezusowi Panu Panów.

 

 

 

 

 

Updated: 31 stycznia 2021 — 18:51

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme