Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Irlandia wprowadza system Roxanna monitorujący mowę nienawiści.

W USA tworzone jest ministerstwo prawdy, a w Irlandii wprowadzane jest do obrotu jako wieloplatformowe narzędzie analityczne do oceny mowy i wzorców twarzy w celu stworzenia wizualnego mapowania dla władz i podejrzanych o tożsamość o nazwie ROXANIE.

Nadążacie za tym wszystkim?

Roxanne to nowy rodzaj technologii nadzoru w trakcie opracowywania i obecnie wspierany zarówno przez An Garda Síochána i PSNI do wprowadzenia do użytku.

 

Skrót oznaczający analizę sieci, tekstu i mówców w czasie rzeczywistym w celu zwalczania przestępczości zorganizowanej.  W listopadzie ogłoszono zaangażowanie Republiki w projekt, który jest obecnie rozwijany w Szwajcarii.

 

Czy aby tylko do zwalczania przestępczości zorganizowanej?

 

Platforma biometryczna rzekomo służąca do monitorowania i zwalczania przestępczości zorganizowanej, ma dodatkowo zastosowanie , które jego twórcy swobodnie reklamują, jest możliwość monitorowania osób winnych rzekomej mowy nienawiści i politycznego ekstremizmu.

Myślę, że antykowidyzm oraz antyLGBT i ogólnie wiara biblijna (nie ekumeniczna) jak najbardziej wkomponowuje się w polityczny ekstremizm, zwłaszcza, że ROXANNE, produkt finansowany przez  UE programu Horyzont 2020, mający na celu wspieranie nowej technologii nadzoru, działa już w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook, YouTube, a także w zwykłych platformach telekomunikacyjnych, aby identyfikować, kategoryzować i śledzić twarze i głosy, umożliwiając władzom bardziej szczegółowe obraz malowanej i  badanej sieci, czy to w związku z działalnością przestępczą, czy też uznawaną za ekstremalną politycznie.

Pretekstem jest działalność przestępcza a dodatkiem ekstremizm.

 

Pomyśleć, że to nie jest nawet początek Wielkiego Ucisku biblijnego.

W zasadzie można rzec byłem już  ofiarą tego systemu Roaxanne ponieważ dwa bany na YT dotyczyły mówienia o LGBT. To nie ważne, że nie obrażałem. Samo cytowanie Słowa Bożego i ocena systemu LGBT jako totalitaryzm jest już mową nienawiści.

W ten sposób wprowadzają narzędzie cenzury zamykając usta prawdzie. Myślę, że system Roxanne będzie jednym z elementów światowego ministerstwa prawdy.

Logo Roxanne a jakże zawiera heksagram:

 

 

 

 

“PRAWDA JEST NOWĄ MOWĄ NIENAWIŚCI. MÓWIENIE PRAWDY W EPOCE ZAKŁAMANIA JEST CZYNEM REWOLUCYJNYM” GEORGE ORWELL

 

To jest także dowodem na rządy Ojca kłamstwa.

“Wy jesteście z waszego ojca – diabła, i pożądliwości ojca waszego chcecie czynić. On był mordercą od początku i nie pozostał w prawdzie, gdyż w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, od siebie mówi, dlatego że jest kłamcą i jego ojcem” Jana 8

 

To jest czas Edomitów…

 

Updated: 5 lutego 2021 — 08:49

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: