Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Metanoja – przejście z uczynków bezprawia w uczynki Prawa – warunkiem zbawienia.

 

Chrześcijaństwo nominalne nauczane tanią łaską idzie do piekła słuchając nauczycieli łechtających cielesne ego, a nie Słowa Bożego.

Metanoja:

 

 

gr. „μετάνοια”, metanoia, ‘przemiana (meta) umysłu (nous)'[3], łac. odpowiednik conversio – odmiana umysłu, duchowa bądź intelektualna przemiana. W sensie etymologicznym zmiana o charakterze neutralnym, w teologii chrześcijańskiej pojęcie jednoznacznie pozytywne oznaczające zmianę sposobu myślenia i POSTĘPOWANIA, odnowę duchową. wikipedia.
Warunkiem zbawienia jest uwierzenie Jezusowi i nawrócenie się, czyli odejście od złych czynów i przejście w dobre czyny. Nikt kto nie przeżył metanoi nie będzie zbawiony.
„Wydajcie więc godny owoc nawrócenia” (Mt 3, 8).
W nominalnym chrześcijaństwie jest wiele szydery, ale ci ludzie trafią do piekła razem ze swoją szyderą.
Demony również wierzą w Jezusa, ale one przynajmniej drżą przed nim.
” Jeśli chcecie się nawrócić do Pana z całego serca, usuńcie spośród siebie wszystkich bogów obcych i Asztarty, a skierujcie wasze serca ku Panu,” 1 Ks Samuela.
Bóg dawał łaskę ale pokornym i czekał na nawrócenie.
Nie wystarczy się na kogoś powoływać. Trzeba mieć owoc godny nawrócenia
(8) Wydajcie więc owoce godne nawrócenia; i nie próbujcie sobie mówić: Abrahama mamy za ojca, bo powiadam wam, że z tych kamieni może Bóg wzbudzić dzieci Abrahamowi.
(Ewangelia Łukasza 3:8)
Dzisiaj jest kontynuowana nauka faryzeuszy o wybraństwie, z tym że zamiast Abrahamowym to Jezusowym, ale nie ma opamiętania, odejścia od bezprawia.
Nie każdy, który Mi mówi: “Panie, Panie!”, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. 22 Wielu powie Mi w owym dniu: “Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?” 23 Wtedy oświadczę im: “Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się NIEPRAWOŚCI!”
Jezus nie będzie miał względu na osobę, czy na doktrynę,  ale na to, czy ktoś jest prawy.
(5) Bynajmniej, powiadam wam; lecz jeśli się nie nawrócicie, wszyscy tak samo zginiecie.
(Ewangelia Łukasza 13:5)
Jeśli nie będziecie mieć uczynków Prawa zginiecie!
Nie wierzcie ślepym przewodnikom ślepych.
Prawo Boże obowiązuje a łaską jest to, że grzechy zauważasz, że widzisz Boże Prawo i chcesz się stać lepszym człowiekiem co jest procesem. Jeśli żyjesz w grzechu, to proś o łaskę zabrania Ci tego grzechu.
Bóg jest miłosierny ale dla nawracających się.

Zaktualizowane: 5 lutego 2021 - 14:52

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Dzięki za kolejny dobry tekst pomagający sie zastanowić nad sobą i nawracać się ciekawe ku Bogu i walczyć codziennie z grzechem. Ps :można się z adminem skontaktować mam parę pytań pozdrawiam?.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish