Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Między szabatem a tanią łaską.

Powodowany zgrzytami w necie oraz obserwacjami wierzących czułem potrzebę podzielenia się moimi spostrzeżeniami oraz doświadczeniem.

Słowa moje kieruje do trzymających moją linię wiary. Do sympatyzujących ludzi z moim blogiem, ze mną, z moimi zasadami wiary.

Słów tych nie kieruje do ani “łaskowiczów”, którzy uważają, że Prawo Boże nie obowiązuje ani do szabatowców bijących pianę.

 

Szabat nie powinien być żadnym przymusem. To jest przywilej. Ale muszę tutaj napomknąć, że część wierzących robi z szabatu bożka. Prawda jest taka, że bożki mogą być w każdej denominacji.

Jedni mówią, że “nie jesteś narodzony na nowo jak nie mówisz językami” Popatrzcie, nie trzeba być zwolennikiem prawa aby wpaść w uczynkowość. Niektórzy szabatowcy zaś mówią “nie zostaniesz zbawiony jak nie będziesz świętował szabatu” Taki pogląd jest bliski Żydom mesjanistycznym, którzy częstokroć nie uznają Jezusa jako Boga.

Skupianie się na jednej doktrynie to dzieło diabła.

 

 

Prawo Boże oparte na dekalogu jest bardzo ważne. Nadal nie wolno kłaniać się obrazom i nadal nie wolno kraść, zabijać.

Inną kwestią jest ludzi niechęć, lenistwo, strach do przeorganizowania sobie życia. Szukając więc wersetów łechtających ich styl życia.

Z kolei znaczna część szabatowców nie wie co to jest miłosierdzie, nie potrafi wczuć się w sytuacje innych, nie ma empatii.

Problem polega, że strona przeciwna objawia te same cechy. Zwolnieni z przestrzegania Prawa bo zbawieni raz na zawsze ranią innych. Nie tak dawno bo tydzień temu pewien chrześcijanin, któremu podałem rękę syto obgadał mnie u innych chcąc pociągnąć moją grupę z Discorda do siebie. Przeciwnik szabatu a fan łaski.

Nie zmienisz się Szanowny Czytelniku, jeśli nie poznasz swoich grzechów, nie zaczniesz szukać w sobie zła.

 

 

 

Sąd zaś został spowodowany tym, że gdy światłość przyszła na świat, to ludzie bardziej umiłowali ciemność niż światłość, ponieważ złe były ich uczynki. Jana 3:19

 

Do Jezusa możesz tylko wtedy przyjść jeśli uznasz się za chorego, a nie za zdrowego. Zwolenników łaski bardzo łatwo wiarę można zweryfikować: wystarczy wejść z nimi w spór, odciąć się a miłość zamienia się w mściwość, hejt, oczernianie…

 

Osobiście nigdy bym nie poruszał tematu walki o szabat gdyby nie perfidne spychanie ludzi oddanych miłości Bożej jaką jest dekalog do szufladki z napisem Judaizm.

To retoryka węża mnie razi a nie to, że ktoś nie świętuje szabatu czy je wieprza. Powtórzę się: na zjazdach, które organizuje są “prawnicy” i “charyzmatycy”.

Nie mam problemu z akceptacją inaczej myślących. Nie wytrzymałem tylko “szufladki”.

Ta miłość łaskowiczów to brak tolerancji. Wchodzą na mój blog się wykłócać i sami chcą abym zmienił swoje zasady wiary pod ich zasady wiary, mimo, że to ONI zaglądają na mój blog czy kanał, a nie ja do ich grup. Jeśli jeszcze są to kobiety to ja to rozumiem. Płeć piękna ale słaba. Problem jest większy, kiedy dotyczy to mężczyzn. Mam straszną awersję do słabych mężczyzn. Do tych, którzy nie są konsekwentni.

To jest właśnie brak uświęcenia, oddzielenia. Niestety ich nauczyciele o tym nie nauczają.

Szabat to oddzielenie.

 

Generalnie w obu antagonistycznych grupach wierzący mają problemy ze sobą i wspólnym mianownikiem tych problemów jest egoizm i brak miłości co jedno z drugim ma związek.

Nie masz miłości do innych bo kochasz tylko siebie. Jesteś egoistą bo nie wiesz co to jest miłość i poświęcenie, empatia.

 

Ja na prawdę dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierają w jakikolwiek sposób. To jest miłość. Dziękuję Wam Bracia i Siostry.

 

Jeśli mówimy o miłości. Niektórzy przeciwnicy Prawa Bożego, kiedy się im ripostuje cytatami biblijnymi nie odpowiadają tym samym czyli Słowem, ale oskarżają o brak miłości. To ci, którzy nazywają ludzi chcących się oddzielić judaistami. Tchórzą i atakują hasłem “on nie ma miłości”.

Ale ten brak miłości pokazany jest w sytuacji jak wspomniałem spięcia. Jak ci wszyscy słodzą, to nie masz okazji do pokazania miłości i odpowiadania argumentami. Fani taniej łaski chcą mieć koło siebie kotki do głaskania, ale kot ci się nie odszczeknie…..

 

Wystarczy im wykazać błąd w zachowaniu, a miłość znika jak bańka mydlana.

Dlatego tak ważne jest oddzielenie, między innymi od fanów taniej łaski czy od religiantów upatrujących w szabacie zbawienia.

 

Ja będę dalej promował Prawo Boże tak jak, to robiłem od co najmniej 5 lat. Wtedy to wyklarował mi się obraz Boga, po 5 latach poszukiwań.

Wiele osób choruje a nie przestrzega diety biblijnej lub Prawa Bożego. Jedno z drugim nie jest tożsame. Można sie zdrowi odżywiać, a wywołać chorobę np mściwością, czy urazem itp.

Nie trzeba Billa Gatesa. Ludzie sami siebie zabijają.

 

Przykład choroby Hashimoto. Według mojej wiedzy zazwyczaj chorują na tę przypadłość kobiety, które zbyt wysoko stawiają poprzeczkę samym sobie. Wtedy hormony szaleją.

Ja mam przepuklinę, pisałem Wam o tym z 3 lata temu, kiedy nie byłem w stanie nie tylko pisać ale wstać z łózka. Kto miał przepuklinę to wie o co chodzi. Przepuklina wynika z pychy. Z 8 lat temu chciałem pokazać innym i sobie jaki jestem silny niosą pod dwa worki peletu (2x25kg). Teraz muszę uważać…

 

Firmy typu MLM z kolei rozwalają związki gdyż kobiety z duchem Jezebel mają m.in. ducha mamony i egoizmu. Sukces, cash, samorealizacja. Pokażcie mi w jaki sposób Jezus się samorealizował?

 

Masturbacja. Grzech egoizmu, miłości samego siebie. Można to tylko usunąć poświęcając się służbie innym. Byłem kilka razy w Krotoszynie, te same osoby z tymi samymi grzechami.

 

Według mojej oceny Prawo Boże powinno być uczone w szkołach podstawowych, ale wtedy nikt by się ani nie szczepił ani nie wybrał tego sejmu. Nawet Konfederacji ponieważ ta wspiera Rzym.

 

 

 

Updated: 19 lutego 2021 — 15:23

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme